Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 12
  1. #1
    Mlađi član
    Član od
    18.5.2010.
    Poruke
    38
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Tag Heuer Carrera Automatic

    Postao sam vlasnik sata TAG HEUER Carrera Calibar 5 automatic.

    O mehanizmu mozete procitati na netu, ovdje cu samo iznjeti svoje osobno iskustvo.

    Sat posjedujem vec mjesec dana, vrlo je precizan i nakon mjesec dana kontinuiranog pracenja nisam primjetio nikakva odstupanja. Kazaljke se redovito napune suncevom svjetlosti tokom dana, te su fluorescentne u mraku.

    Staklo je safirno, a poklopac mehanizma je proziran.

    Ono sto mi se najvise svidilo jest sto sat na ruci izgleda veliko, narukvica je od nehrdajuceg celika i VRLO VRLO lagan je na ruci, laganiji cak od nekih satova koje posjedujem a imaju kozni remen (npr. Buran Quartz Collection)

    Vrlo sam zadovoljan satom, jer se moze nositi i na sportsku odjecu i na odijela. Elegantan je i tko voli jednostavne satove koji pokazuju samo vrijeme i datum, svakako ce biti zadovoljan ovim izborom.

  2. #2
    Mlađi član
    Član od
    18.5.2010.
    Poruke
    38
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Tag heuer


  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Tag Heuer Carrera Automatic

    Pa čestitam ti na novom satu i želim ti da te dugo služi.
    Jel tajna koliko si ga platio i gde si ga uzeo?
    Tag Heuer je mnogo kvalitetniji u odnosu na neke satove koje si ovde predstavio a sa kojima si imao dosta problema pa ni ne čudi što si zadovoljan satom. Šteta je što su slike prilično loše pa se sat slabo vidi, kao i zadnja strana sata odnosno mehanizam. Možda bi, ukoliko si raspoložen, mogao da probaš sa uključenim macro modom da napraviš par fotografija, verujem da bi bile daleko kvalitetnije od ovih?!

    U svakom slučaju, odličan sat!

    Dodatne specifikacije o ovom satu mogu se videti na sledećem LINKU!
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Tag Heuer Carrera Automatic

    Sve čestitke za sat!

    Nikakva odstupanja?! Calibre 5 je Eta 2824-2,dobar mehanizam,ali ja nisam čuo do sada da je toliko precizan! Pa velika većina kvarcnih satovi imaju odstupanja od 15-20s/mj. !!! E sad,ne kažem da je nemoguće(sve je moguće kod mehanike),ali mi je,blago rečeno,malo iznenađujuće!

  5. #5
    Mlađi član
    Član od
    18.5.2010.
    Poruke
    38
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Tag Heuer Carrera Automatic

    Sat sam platio prije mjesec dana u SAD-u 1400 dolara. Sat je nov kupljen je u ovlastenom, ducanu. U isto vrijeme sam kupio i Omegu Deville Coaxial koju sam platio 3000 dolara.

    Svakako je jeftinije nego na podrucju Hrvatske i Srbije, jer nema poreza i dodatnih marzi. Jedini je problem ako vas uhvate na carini, ja sam se uspio izvuci

  6. #6
    Mlađi član
    Član od
    18.5.2010.
    Poruke
    38
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Tag Heuer Carrera Automatic

    Mozda i ima odstupanja u sekundama, ja sam samo gledao na minute, ali to mi i nije toliko bitno

  7. #7
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Tag Heuer Carrera Automatic

    Kako god,odstupanje je fenomenalno(ako si to mjerio kako treba)!
    Daj da vidimo tu Omegu,tj. postavi par slika kad budeš imao vremena!

  8. #8
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Tag Heuer Carrera Automatic

    Staviš sat na ruku i pređeš granicu tako, a ako te carinik upita čemu uputstva, garantni listovi i kutija lepo mu objasniš...
    Kutija da imaš gde noću da odložiš sat kako se ne bi izgrebao, garantni list da možeš da odeš u najbliži servis ukoliko sat počne da se čudno ponaša jer opreza nikad nije na odmet a uputstvo jer ponekad zaboraviš kako se podešava vreme pa da se nađe pri ruci ako zatreba.

    Lepo si se ti ponovio sociolog, svaka čast i čestitam ti na OBE kupovine.
    Odstupanja verovatno da ima, ali čim ga nisi primetio znači da je zanemarljivo malo što je svakako za pohvalu. Ukoliko budeš u mogućnosti da napraviš i par fotografija Omege, kao što je to bio slučaj sa Tag-om, slobodno postavi.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  9. #9
    Mlađi član
    Član od
    18.5.2010.
    Poruke
    38
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Tag Heuer Carrera Automatic

    Salu na stranu, ali kolega i prijatelj koji je prije 4 mjeseca u Svicarskoj kupio IWC Portugeese, prosao je u redu preko granice. Prije tjedan dana nazvao me sav izvan sebe rekavsi mi kako ga Republika Hrvatska goni za utaju poreza na luksuz, preostaje mu ili zatvor ili da plati 35000 eura. Tako da cu i ja pricekati jos koji mjesec prije nego stvarno budem mogao proslaviti duty free sat.

    Postavit cu slike, medutim slabo se sluzim digitalcem, pa on slikava u nekoj velikoj rezolčuciji, pa stavljanje slika na net traje gotovo cijelu vjecnost... Nek supruga to poslika i stavi, ipak se ona koristi digitalcem

  10. #10
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Tag Heuer Carrera Automatic

    35000 €???
    Pa koji model je u pitanju kada hoće tolike novce? Tourbillon, Repeater? Za ne poverovati...
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Tag Heuer Carrera Automatic sat
    By milan zmaj in forum Tag Heuer
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 14.11.2011., 20:47
  2. Tag Heuer Carrera 1887
    By dragon in forum Tag Heuer
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 13.5.2010., 22:04
  3. automatic (Certina) ili Quartz (TAG Heuer)
    By keko in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 4.11.2009., 15:28
  4. Tag Heuer Automatic
    By iwc in forum Prodaja satova
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 2.11.2009., 0:06

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •