Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
Like Tree5Likes
  • 3 Post By milospinkfloyd

tema: GMT II 116710 pepsi

  1. #1
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom GMT II 116710 pepsi

    gledajuci istoriju GTM master modela primetih da su sve serije (sem 16760) pre 116710 bile bazirane na pepsi (crveno-plavoj) koroni, suprotno mom misljenju da je samo par retkih serija bilo izradjeno u tom fazonu. zanimljiva stvar je da je novi model uopste nema u ponudi crveno-plavu koronu a siguran sam da, kada bi se pojavio, bi bio top-seller. sta vi mislite o cuvenim GMT pepsijima i da li ima nekih novosti o novom GMT II pepsiju? ja licno ne vidim razlog da se ne izbaci uskoro i takva varijanta.

    6542


    1675


    16750


    16700


    16710


    116710

    Poslednja ispravka: dragon (23.6.2011. u 23:01)
    alpha, nele and PedjaSD like this.

  2. #2
    Član Avatar korisnika PedjaSD
    Član od
    10.11.2011.
    Lokacija
    Oko sveta
    Poruke
    432
    Lajkovi
    1260
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: GMT II 116710 pepsi

    Iako nisam neki fan Rolexa (ni sam ne znam što), moram da kažem da je ovaj Pan Am ili "Pepsi" GMT Master jednom rečju nešto posebno! Od Rolex-ovih modela gotivim samo Daytonu i ovaj, međutim primetio sam jednu stvar kod ovog sata: ne postoje ljudi koji su ravnodušni kad ga vide... ili voliš ovaj sat zbog kombinacije na bezelu, ili ne i tu je kraj priče. Slažem se potpuno sa tobom Miloše da bi ovakav GMT bio top seller jer je jednostavno izuzetan avijatičarski sat sa izuzetnim kombinacijama boja kao i komplikacijama. Nažalost, nikad ga nisam video uživo ali po svim slikama koje sam viđao na netu, pogotovo na WUS-u, ovaj sat je prava zver, kupiš ga i ne razmišljaš više.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •