Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 23456
Prikaz rezultata 51 do 60 od ukupno 60
Like Tree6Likes

tema: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

  1. #51
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    u koji off topic se otišlo... strašno.

    Citat sub kaže: Pregled poruke
    Kad smo se vec uhvatili COSC sertifikata, jel P.9000 u pam.312 ima taj sertifikat i da li paneraievi mehanizmi imaju COSC sertifikate.
    Uprkos određenom broju linkova koji su postavljeni ka Panerai modelima koji imaju cosc treba reći da Pam 312 kao i p.9000 kalibar NEMAJU cosc sertifikat već se radi unutrašnja kontrola mehanizma po Panerai CTMP standardu. Upravo onako kako je jole777 napisao.

    Inače, cosc kao standard u današnje vreme jeste prevaziđen i dozvoljene tolerancije bi trebale biti niže za koju sekundu.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  2. #52
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    edit by Hadzi Dalibor:
    Off topic poruke iz ove prebačene u temu:
    Cosc;Grand Seiko standard;Glashutte hronometri.
    Link:http://www.svetsatova.com/forum/show...8527#post18527

    Molim vas da se držite naslova teme u diskusiji....malo se pretjeralo sa off topic postovima!

    Pozdrav

  3. #53
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    Citat luminor kaže: Pregled poruke
    Zdravo
    Prosle nedelje, brat mi bio u Panerai radnji u Parizu i tamo nemaju luminor 312. Danas sam ja bio u Stockholmu gde prodaju Panerai i nemaju luminor 312 u prodaji. Bice ga za tri meseca , tako mi rekao prodavac .Ostavio sam mu moj telefon i on mi obecao da ce me zvati kad stigne. Da , rekao mi da ga ima u Genevi na prodaji . Cena u Stockholmu 55 000 kruna ili 5800 eura, u Parizu je 5100 eura a u Genevi 7100 svajcarca ili 5300 eura. Za 4000 evrica iskreno nema nigde da se nadje . Bas sam maler . Pozdrav.
    Da li je mozda kupljen Panerai Izgleda da smo mi ovde nestrpljiviji. Sto se tice cene video sam da jetino u Kanadi moze da se nadje oko 5500$ u radnji, sto je opet bolja cena nego bilo gde u Evropi.

  4. #54
    Novi član
    Član od
    14.9.2011.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    Pozdrav svima,

    Slucajno nasao ovaj forum i pohvale organizatorima na "lokalnoj" inicijativi...

    Inace Pam 312 kupio u AD-u u Beogradu pre nesto vise od godinu dana i ne mogu biti zadovoljniji. Sat mi je "svakodnevni" tako da za sada bez problema prolazi dnevnu torturu. Kuciste je po meni stvarno fantasticno, iako 44mm uspeli su da ga uklope da ne strci na ruci. Malo vise stoji na zglobu tako da treba imati komforne rukave na kosulji uz odelo kako ne bi "zapinjao".

    Kvalitet za sada beskreporan a mehanizam (p.9000) pravo uzivanje za gledati...ono sto odusevljava je promena narukvica za sat koja ga totalno transformise od sportskog do elegantnog. U svakom slucaju za svaku preporuku

    Pozdrav,

    U

  5. #55
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    pozdrav U.A.,

    daj i koju slicicu, nemoj da nas stedis!
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  6. #56
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    Pozdrav U.A. i dobro nam došao.

    Ekipa na forumu voli da čuje utiske i iskustva o satovima, pogotovo kada se radi o proizvođačima koji uživaju veliku popularnost, ali isto tako obožavamo da gledamo fotografije pa ne bi bilo loše da nas obraduješ sa par fotki sata a naročito mehanizma.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #57
    d1d
    d1d je offline
    Stariji član Avatar korisnika d1d
    Član od
    19.1.2011.
    Lokacija
    Vojvodina - Novi Sad
    Poruke
    1.296
    Lajkovi
    1128
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    I ja bih voleo da vidim fotke p9000
    Naravno, pridruzujem se dobrodoslici.
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch." - Woody Allen.

  8. #58
    Novi član
    Član od
    14.9.2011.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    Znao sam da necu proci samo sa tekstomPar slika telefonom tako da kvalitet nije bas najsjajniji ali...Pozdrav,
    Priložene slike Priložene slike Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?-2011-09-15-08-58-58-2-.jpg   Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?-2011-09-15-08.55.32.jpg   Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?-2011-09-15-08.57.33.jpg  
    tolarbo, milan zmaj, sub and 3 others like this.

  9. #59
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    Mislim da si mnogima danas pokvario dan Panerai uhhh zamisljace kako ga poseduju i da je to njihova ruka...nisi trebao nisi breleee. kongaeeeee(gde nadje ovaj nick idu bale a)
    .
    svaka cast prelep satic
    p.s. mala novina medju standardima ovde,na satove mislim

    next year at this time I'll be a millionaire




  10. #60
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    Meni je drago sto ce nas jos jedan uvazeni clan uskoro obradovati ovim prelepim satom. Morao sam druze nisam mogao da izdrzim

Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 23456

Slične teme

  1. Sta mislite o Pryngeps satovima?
    By tolarbo in forum Opšti forum
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 24.12.2010., 10:27
  2. gde bih mogao da kupim BJ7019-54E
    By bulzum in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 26.10.2010., 21:35
  3. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •