Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 14 od ukupno 14
Like Tree19Likes

tema: Omega Seamaster Aqua Terra Goldfinger 50th Anniversary Edition

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika dusan51
    Član od
    4.2.2012.
    Lokacija
    BG
    Poruke
    1.039
    Lajkovi
    8310
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Omega Seamaster Aqua Terra Goldfinger 50th Anniversary Edition

    Citat Shmizla kaže: Pregled poruke
    Kad smo već temom vezani za James Bond filmove... Koji je po vama najbolji? Oni obeležavaju taj Goldfinger koji nisam gledala, a vala se nisam tada ni rodila...
    Ocigledan primer da ljudi koji vole satove ne stzu uvek na vreme Inace Goldfinger je dobar film...najbolji? Ne znam,ukusi su razliciti.

  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Omega Seamaster Aqua Terra Goldfinger 50th Anniversary Edition

    Citat Neša kaže: Pregled poruke
    Ne boj se, biće primeraka za koji mesec na Kupujem prodajem, a sve mi se čini da će u tekstu oglasa pisati 'ne znam da li je original', 'doneo teča iz Drndenfafenhofena' ili sa zlokobnim AAA
    "zlokobnim AAA" Nešo care
    Neša likes this.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  3. #13
    Stariji član Avatar korisnika DrAgod
    Član od
    3.6.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.227
    Lajkovi
    7892
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    151

    Određen forumom Re: Omega Seamaster Aqua Terra Goldfinger 50th Anniversary Edition

    Pa jest oznaka AAA, mehaničar koji radi na baterije u Drndehofenamburgu je to poznata stvar i lejtst fešn... Sve ostalo je so last jiar...


    Citat Neša kaže: Pregled poruke
    Ne boj se, biće primeraka za koji mesec na Kupujem prodajem, a sve mi se čini da će u tekstu oglasa pisati 'ne znam da li je original', 'doneo teča iz Drndenfafenhofena' ili sa zlokobnim AAA
    Neša likes this.
    Being an engineer is a state of mind and therefore cannot be learned or forgotten!


  4. #14
    Član Avatar korisnika Dzidzi
    Član od
    4.5.2014.
    Poruke
    369
    Lajkovi
    3552
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Omega Seamaster Aqua Terra Goldfinger 50th Anniversary Edition

    Sto bi ljudi rekli Rolex Submariner

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •