Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 13 od ukupno 13
Like Tree11Likes

tema: Breitling Cockpit B50 satovi

  1. #11
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Breitling Cockpit B50 satovi

    Evo i verzije sa plavim ciferom.

    Naziv: Breitling-Cockpit-B50-watches-satovi-5.jpg, pregleda: 221, veličina: 199,0 KB

  2. #12
    Član Avatar korisnika Dzidzi
    Član od
    4.5.2014.
    Poruke
    369
    Lajkovi
    3552
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Breitling Cockpit B50 satovi

    Lep ali ipak mi je lepši od kvarcnih b-1,mislim da su jos vise uvecali 9,3,6,ko da je za slabovide.

  3. #13
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Breitling Cockpit B50 satovi

    Citat Bigmag kaže: Pregled poruke
    @Baki s tim sto nisam siguran da bilo koji kvarcni mehanizam moze da pozivi koliko jedan mehanicki, a da ne govorim o tome da gore pobrojane funkcije ima gotovo svaki G shock, takodje stvarno ne vidim cemu COSC sertifikat kod kvarcnih satova kada mozes imati radio ili GPS kontrolu i uvek tacan sat vec u satovima od 100$. Ne zelim da omalovazavam kvarcne mehanizme nije mi to namera, samo mislim da je suludo dati tolike pare za bateriju i procesor koji ne poseduje bar teleporter, ako nista drugo pored toga.

    Citat HADzI DALIBOR kaže: Pregled poruke
    Bigmag,
    Kvalitetan kvarc živjeće kao i bilo koji mehanik jer se kao i mehanik može servisirati.
    Radio i satelit satovi prikazuju vrijeme atomskog sata. Bez toga su običan kvarc sa +-15s/mj. dok cosc mehanizam ima svoje vrijeme sa odstupanjem +-15s/god.
    Primjer kod Seika: Astron GPS i GS kvarc pa uporedi cijene čisto da vidiš šta se smatra boljim i prestižnijim.
    Bigmag , pored ovoga što ti je napisao Hadži , porediti "Flagship" kvarc model renomirane firme (poput Breitling-a) sa G-em i satovima od 100e je malo ne ozbiljno....Naziv: eusa_shhh.gif, pregleda: 139, veličina: 185 bajtova kad bi se u mehanici vodili istom (takvom) politikom, svi bi završili sa Seagull-om
    Poslednja ispravka: backarelli (22.9.2014. u 16:08)
    HADzI DALIBOR likes this.
    Victorinox - real steel with mechanical soul

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •