Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 26 od ukupno 26
Like Tree3Likes

tema: Breitling for Bentley, provera originalnosti sata

  1. #21
    Mlađi član
    Član od
    23.10.2010.
    Poruke
    59
    Lajkovi
    21
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Citat Refresh kaže: Pregled poruke
    Nemoj ni Armani
    Po meni moze neki dobar sector da se uzme za taj novac...

  2. #22
    Novi član Avatar korisnika nemac
    Član od
    12.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    7
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Ma odustao sam ja od toga. Naravno nikad repliku na ruku, imam u planu neki Sector...

  3. #23
    Član
    Član od
    16.4.2011.
    Poruke
    129
    Lajkovi
    102
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Breitling for Bentley, provera originalnosti sata

    Malo mi je cudna tolika gadljivost forumasa na kopije satova.Evo iznecu ovde moje iskustvo sa originalima pa procenite samo.

    1............1995.Godine kupio sam nov originalni swatch automatic sat ni malo jeftin do sadasnjih 200eura placen u balkanskoj ulici i cim je istekla garancija kasnio je sve vise i vise dok nije umro.Bacen u djubre.

    2.......1997.godine kupljen u istoj radnji nov sector istekla garancija umro i on..........bacen u djubre.

    3.....2000 i neke kupljen tissot t-touch u indenticu placen sadasnjih 600 eura ,istekla garancija umro prodajem ga u delove.

    Sto se mene tice originalni sat preko 1000 eura je prava kupovina sve ispod toga je bolje ali namopinjem 1000000puta bolje kupiti kopiju sa mijota mehanizmom nego bilo koji jeftini original osim seika i citizena jer ti satovi ma kolko bili jeftini rade kao singerice.Sat cini mehanizam a ako je on dobar kao mijota onda nevidim razloga da nekupim kopiju koji bi onda nosio da se slaze uz garderobu i nista vise.

    4.Imam 2 citizena preko 15 godina stari i rade savrseno.

  4. #24
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Breitling for Bentley, provera originalnosti sata

    Citat Pravilnik foruma kaže:
    7. Nije dozvoljena rasprava o replikama satova u pozitivnom kontekstu. Dozvoljeno je jedino skrenuti pažnju novim članovima o svim negativnim aspektima kupovine replika satova, a postovanje slika replika satova, ili linkova ka web stranicama koje vrše njihovu prodaju je strogo zaranjeno osim ako prethodno nije odobreno od strane moderatora ili administratora. Takođe je strogo zabranjeno postovanje bilo kakvih oglasa za prodaju ili kupovinu replika satova i ovakvi postovi će biti obrisani bez prethodne najave.
    Uopšteno, bilo koji post koji uključuje razgovor, podsticaj ili posredovanje pri bilo kakvoj vrsti ilegalnih aktivnosti (proizvodnja i prodaja replika satova je jedna od takvih aktivnosti), je zabranjeno bez obzira da li je povezano sa temom satova ili ne.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  5. #25
    Član
    Član od
    16.4.2011.
    Poruke
    129
    Lajkovi
    102
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Ja sam napisao svoje privatno iskustvo koje je iskreno i stojim iza toga ,nista nisam niti dodao niti oduzeo.Od jeftinih orig satova Mijota je zakon sve ostalo je bacanje para u vetar i da mi je sad ova pamet kad izracunam koliko sam do sada para dao na satove do 200 eura mogao sam sebi kupiti jedan ali vredan i to je savet svima ne kupujte satove do 200 eura jer ce te ih menjati vrlo cesto ili su demode ili ce zavrsiti u djubretu kao meni a uz garderobu cu staviti mijotu sa dizajnom koji mi se svidi a za vecnost cu izabrati nesto preko 1000 eura.

  6. #26
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    OK, tvoje iskustvo i mišljenje kao i savet sa kojim se nikako ne slažem ali bez obzira na to, treba naglasiti da NE POSTOJE pozitivne strane kupovine kopije i diskusija o kopijama/replikama u pozitivnom kontekstu na ovom forumu NIJE DOBRODOŠLA. TAČKA

    Zamoliću te i da pronađeš malo slobodnog vremena te da pročitaš pravilnik foruma, štivo koje će ti biti korisno u daljoj komunikaciji i boravku na forumu.

    Pozdrav


    Poslednja ispravka: dragon (22.4.2011. u 13:47) Razlog: zaboravih Š :)
    RUS, Don_Krstic and vladas like this.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Breitling satovi - info
    By Shmizla in forum Breitling
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.11.2014., 13:10
  2. Provera dihtung gumica
    By ANGEL in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 25.12.2011., 10:35
  3. Breitling Avenger vs. Breitling Skyracer
    By filip in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 27.9.2010., 23:16
  4. Bentley automobili i Moet & Shandon vina
    By ANGEL in forum Kafić
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 27.12.2009., 23:46
  5. Breitling Chronomat
    By markan in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.6.2009., 13:10

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •