Ovaj sat koji imaš vrijedi po mom mišljenju poprilično,po mom sudu 1000€ i više,jer su raritetni i cijenjeni.Svog moraš malo dotjerat,kazaljke sredit i naći novu kailu za nošenje.Sada trenutno nije vrijeme za prodaju tako vrijednih stvari,pravi znalci ponudit će ti dosta a ipak premalo realno koliko vrijedi sat.Samo zlato nije najvrijednije na satu.Većina satova Audemars freres koje sam vidio(prilikom skupljanja materijala za knjigu) satovi su s posvetom rađeni za ruski dvor,il su kao tvoj u zlatu.
Kolega je već napisao povijest firme sata ja ti još jednom mogu reći da je tvoj sat teško procijenit jer ih na tržištu nema puno,većina ih je malo precijenjena tako da ostajem pri prvoj gruboj procijeni s tim da mu po mom mišljenju cijena ne bi smjela biti manja već veća od 1000€.
Čuvaj sat jer trenutno nije vrijeme za prodaju,kolekcionara nema il nemaju novca (ko naprimjer ja,poznam još kolega koji zbog lošeg stanja na računu ne kupuju đepne satove a voljeli bi).Poželjno je jedino da se mijenjaš s nekim za nešto što te više privlači,al i tad se prvo konzultiraj s poznavaocima da ne budeš prevaren.