Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1
    Član Avatar korisnika Laslo51
    Član od
    25.9.2008.
    Lokacija
    KI
    Poruke
    245
    Lajkovi
    25
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Remontoir sat ?

    poz
    zanima me sve o ovom saticu koji je mehanizam i sve ostalo

    pz laslo
    Priložene slike Priložene slike Remontoir sat ?-remontoir-3.jpg   Remontoir sat ?-remontoir6.jpg  
    kad god vidis sat ti pozeli zelju

  2. #2
    Član Avatar korisnika Laslo51
    Član od
    25.9.2008.
    Lokacija
    KI
    Poruke
    245
    Lajkovi
    25
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom re: Remontoir sat ?

    pozdrav!
    pa stvarno ssam razocaran pa zar je moguce da od toliko poznavalaca satova bas niko ne zna koji je ovde mehanizam u pitanju a za taj sat mi je potreban da bi ga osposobio za sada balans osovina sa oprugom ili njihalica,pa skazaljhke i staklo za njega ili ako je neko voljan da mu posaljem sat da uradi sta je sve potrebno i da se dogovorimo , a rec je o cylinder satu pa ako neko ima volju ili zelju da mi pomogne neka se javi.
    pz.Laslo
    kad god vidis sat ti pozeli zelju

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika fotopetar
    Član od
    5.2.2012.
    Lokacija
    Brač-Bjelovar(Hrvatska)
    Poruke
    1.097
    Lajkovi
    3283
    Blogovi
    6
    Reputacioni uticaj
    302

    Određen forumom Re: Remontoir sat ?

    Sat je lijep i cifer je solidno očuvan,al to je stariji mehanizam koliko vidim i sam znadeš da je to cilinder mehanizam tako da je dijelove zanj teško naći,pokušaj kod urara al sumnjam baš.Moja preporuka je traženje sličnog sata istog mehanizma cifer mu tu nije ni potreban pa uštediš puno i kupovina kad ga nađeš,vjeruj mi nećeš to lako izvest bez malo sreće.Najbolje ti je tražit na e-bayu imaju najbolju ponudu i imaš cijeli svijet na dlanu.Kazaljke i staklo najmanji su problem koji svaki skoro urar morao bi moći riješit uz napomenu da se bavi servisom starih satova.
    Nadam se da sam bio od pomoći jer i ja kao poznavaoc đepnih satova nešto više ti ne bih imao reći o satu.

Slične teme

  1. Remontoir - procena vrednosti
    By Laslo51 in forum Džepni satovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 19.2.2012., 15:16

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •