Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
Like Tree12Likes
  • 2 Post By MLADI FORUMAŠ
  • 2 Post By DrAgod
  • 1 Post By tolarbo
  • 6 Post By fotopetar
  • 1 Post By MLADI FORUMAŠ

tema: IWC džepni sat - help

  1. #1
    Novi član
    Član od
    19.1.2013.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    3
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom IWC džepni sat - help

    Pozdrav kolegama forumašima!
    Ja sam novi na forumu, i zamolio bi iskusnije kolege za pomoć oko identifikacije modela ovoga sata. Nedavno sam postao (ponosni) vlasnik ovoga sata, te su mi svi podaci o satu više nego dobrodošli. Znam da je kućište od 14-kt zlata, težina je cca 85 grama.
    Thanks!
    Priložene slike Priložene slike IWC džepni sat - help-b.jpg   IWC džepni sat - help-c.jpg   IWC džepni sat - help-d.jpg   IWC džepni sat - help-e.jpg   IWC džepni sat - help-h.jpg   IWC džepni sat - help-g.jpg  
    Varga and fotopetar like this.

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika DrAgod
    Član od
    3.6.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.227
    Lajkovi
    7892
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    151

    Određen forumom re: IWC džepni sat - help

    Probaj da se obratiš direktno IWC kompaniji. Meni su odgovorili svaki put na postavljeno pitanje!

    Kontakt ostvaruješ direktno preko njihovog sajta IWC Schaffhausen | Fine Timepieces From Switzerland | Home
    sima hrabri and fotopetar like this.
    Being an engineer is a state of mind and therefore cannot be learned or forgotten!


  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom re: IWC džepni sat - help

    Cestitke na lepom satu, i uzivaj u tom lepotanu. Za informacije o dzepnim satovima ti ovde moze najvise pomoci @fotopetar, pa sacekaj da se ukljuci u diskusiju.
    fotopetar likes this.

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika fotopetar
    Član od
    5.2.2012.
    Lokacija
    Brač-Bjelovar(Hrvatska)
    Poruke
    1.097
    Lajkovi
    3283
    Blogovi
    6
    Reputacioni uticaj
    302

    Određen forumom Re: IWC džepni sat - help

    Dobrodošlica na forum.
    Ovo što imaš je prekrasan IWC ljepotan u kućištu od 14k zlata.Prvo da znadeš da zlata u tom satu ima oko 30-ak grama,al to nije sva vrijednost ovog sata.Imaš prekrasan emajlirani keramički cifer i super mehanizam (jedina zamjerka bi bila što već ako je zlatan sat-to znači i puno skuplji što mehanizam nema nemirnicu s preciznim namještanjem takozvani labuđi vrat koji je standardan u većini IWC mehanizama.Bilo bi dobro vidjet cifer bez poklopca da se vidi ima li kakvih oštećenja.Ovako što vidim sat mogu ocijenit da vrijedi 1000€.Možda bi neki kolekcionar dao i mnogo više,al zbrojivši cijenu zlata plus vrijednost IWC mehanizma i ova cijena je prilično velika.Pitaćeš zašto?Kolekcionari nemaju novaca,a prekupci misle samo na svoju zaradu.Moja preporuka je sat spremiti,ako ide ne dirat ga nit navijat,već samo ako ima kvara ponijet ga na servis.Ovaj sat za moj pojam je ulaganje dugoročno.Ne isplati ga se kupit i sutra prodat,al je zato isplativ za čuvanje.Nadam se da sam barem malo bio od pomoći.
    RUS, vladas, sima hrabri and 3 others like this.

  5. #5
    Novi član
    Član od
    19.1.2013.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    3
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: IWC džepni sat - help

    Dečki, hvala na informacijama...
    fotopetar likes this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •