coltbert je prekrasan brend sata njegove mehanizme je čak Rolex koristio u nekim svojim modelima!Njihova karakterističnost je da nemirnica ima zavijenu polugu za namještanje točnosti hoda sata.Anti magnetic je to da je mehanizam opremljen zaštitom od magnetnog polja djelovanja magneta,što je dobra stvar jer satovi većinom stariji to nemaju i blizu magneta mogu gubiti na točnosti!Ovaj Coltbert koji je pokazan izgleda prekrasno ali mi je žao što nije pokazana slika mehanizma ona bi doista rekla sve o satu jer na žalost ima nekoliko verzija mehanizama koje su stavljali u Coltbert satove!Razlika u kalibrima zna biti tolika da cijena dva modela sata istog proizvođača,sličnog izgleda,različitih mehanizama ima i drastično različitu cijenu.To mi pada na pamet zato što je i gravura na poleđini nekako trampava više mi sliči na gravuru nekog nižerazrednog željezničarskog sata nego jednog pravog Coltberta!
Nadam se da sam bio od pomoći i da se vlasnik sata neće naljutit na mene,bio bih najsretniji kad bi slikao mehanizam i kad bi moje pretpostavke bile neutvrđene.
Lp!