Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1
    Novi član
    Član od
    25.4.2011.
    Poruke
    19
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Chablonen watch

    Posedujem dzepni sat marke Chablonen watch pa bih zamolio bolje poznavaoce za nesto vise o ovome satu.Sat je u dosta dobrom stanju.

    Unapred zahvaljuljem....

    Chablonen watch-img_0010.jpgChablonen watch-img_0015.jpgChablonen watch-img_0019.jpgChablonen watch-img_0016.jpg

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika fotopetar
    Član od
    5.2.2012.
    Lokacija
    Brač-Bjelovar(Hrvatska)
    Poruke
    1.097
    Lajkovi
    3283
    Blogovi
    6
    Reputacioni uticaj
    302

    Određen forumom Re: Chablonen watch

    Veliki pozdrav!
    Imate predivnu staru đepnu cilinder uru.Šteta oštećenja cifera kod broja 5 inače ostatak je super.Nemojte krunicu povlačit jer ona se ne miče za namještanje sata već se pomjeri kaila pokraj broja 2 uz okvir za staklo.Sumnjam da bi kućište moglo biti srebrno.Sada u ovakvom stanju s oštećenjem sat i ne vrijedi previše al je ipak prekrasan za vidjet i ako je u obitelji vrijedi ga sačuvat i dalje.Prekrasne pozlaćene kazaljke,ma sve je lijepo osim oštećenja.
    Lp i nadam se da sam bio od koristi.

  3. #3
    Novi član
    Član od
    25.4.2011.
    Poruke
    19
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Chablonen watch

    Da bili ste od velike koristi...od vas sam i ocekivao odgovor jer sam primetio da ste veliki poznavalac
    dzepnih satova...u svakom slucaju hvala na odgovoru...

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika fotopetar
    Član od
    5.2.2012.
    Lokacija
    Brač-Bjelovar(Hrvatska)
    Poruke
    1.097
    Lajkovi
    3283
    Blogovi
    6
    Reputacioni uticaj
    302

    Određen forumom Re: Chablonen watch

    Pozdrav Zorane!
    Meni je drago kad nekom mogu pomoć pa makar i malo.Još jednom znajte imate prekrasan sat i čuvajte ga.Oštećenje mu smanjuje vrijednost al ne i ljepotu,ovakvi satovi danas su jako raritetni znadem sam jer ih imam dva i treći tko zna kad bude došao u kolekciju.Nisam pitao ide li sat?Ako ide ne treba ulagat u servis al ako ima problema pokušajte pronaći pravog urara koji ga bude servisirao da bude još dugo lijep i točan.
    Lp!

  5. #5
    Novi član
    Član od
    25.4.2011.
    Poruke
    19
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Chablonen watch

    Da on bi trebao da ode ali nisam znao nista o njemu osim da je raritetan ali nista vise od toga pa sam citajuci o dzepnim satovima primetio da se pravi znalac...i ocekivao sam bas od tebe neki odgovor...kad vec treba da ide moze li neka procena za koliko treba da ode...zahvaljuljem na svemu i pozdrav...

  6. #6
    Stariji član Avatar korisnika fotopetar
    Član od
    5.2.2012.
    Lokacija
    Brač-Bjelovar(Hrvatska)
    Poruke
    1.097
    Lajkovi
    3283
    Blogovi
    6
    Reputacioni uticaj
    302

    Određen forumom Re: Chablonen watch

    Na zalost nemam dobre vijesti za tebe.Maksimum ovaj tvoj sat uz oštećenje može da dobije nekih 100 € i to nerafo kažem jer sat je predivan al na zalost nikakva potraznja za njima smanjuje im cijenu drastično,da nema oštećenja sat bi vrijedio u duplo pa i više al ovako je kako jest.Moja preporuka je sačuvat sat za sebe jer svaka prodaja il mijenjanje ispod cijene je ko da ga daruješ.Slobodno pošalji poruku kako ide prodaja sata.
    Lp!

Slične teme

  1. Watch is Watch radnja u Knez Mihajlovoj
    By Shmizla in forum Vesti, objave
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 1.1.2012., 10:53

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •