Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
Like Tree4Likes
  • 4 Post By popovac 76

tema: Zeno - Watch Basel

  1. #1
    Mlađi član Avatar korisnika aresMD
    Član od
    14.6.2012.
    Lokacija
    Podgorica - MNE
    Poruke
    31
    Lajkovi
    17
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Zeno - Watch Basel

    Ima li iko iskustva sa ovim satovima? Sjajni su, bar to sto sam vidio na netu (nisam nijedan vidio uzivo, slabo zastupljeni odje)
    Sve info su dobrodosle....
    Sent from my Galaxy Note

  2. #2
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.628
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Zeno - Watch Basel

    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika fotopetar
    Član od
    5.2.2012.
    Lokacija
    Brač-Bjelovar(Hrvatska)
    Poruke
    1.097
    Lajkovi
    3283
    Blogovi
    6
    Reputacioni uticaj
    302

    Određen forumom Re: Zeno - Watch Basel

    Pa što moraš znati o Zenu.To je jedna mala urarska firma s oko 20-ak zaposlenih.Satove koje prodaju proizvode tako da kupuju dijelove kod švicarskih proizvođača na veliko i onda sklapaju satove,koristeći svoj dizajn pri izradi cifera i kućišta satova.Moglo bi se reći jedan modni brend koji ima lijepih pilot i ronilačkih satova (ali i ostalih tipova).
    Imao sam neko vrijeme Zena pilota i mogu reći sve naj o njemu,ali ni cijena takvog sata nije mala,chrono automatic verzija poput mog je sata u dućanu 2 tisuće €.
    Ujedno ne znam kakav ćeš njihov sat tražit,al na Portalu satova jedan pilot Zeno trenutno je u prodaji za nekih 600 €.Ako tražiš takav model idealna je prilika.Crni cifer,chrono,luminacija...
    Ovo je bivši moj Zeno Portal Satova - Forum - Pogledaj temu - P/M Zeno - Retro Chronograph Bicompax Date
    Ovo je drugi Zeno za me best buy Portal Satova - Forum - Pogledaj temu - P: ZENO pilot chrono Val 7750

  4. #4
    Mlađi član Avatar korisnika aresMD
    Član od
    14.6.2012.
    Lokacija
    Podgorica - MNE
    Poruke
    31
    Lajkovi
    17
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Zeno - Watch Basel

    Citat fotopetar kaže: Pregled poruke
    Pa što moraš znati o Zenu.To je jedna mala urarska firma s oko 20-ak zaposlenih.Satove koje prodaju proizvode tako da kupuju dijelove kod švicarskih proizvođača na veliko i onda sklapaju satove,koristeći svoj dizajn pri izradi cifera i kućišta satova.Moglo bi se reći jedan modni brend koji ima lijepih pilot i ronilačkih satova (ali i ostalih tipova).
    Imao sam neko vrijeme Zena pilota i mogu reći sve naj o njemu,ali ni cijena takvog sata nije mala,chrono automatic verzija poput mog je sata u dućanu 2 tisuće €.
    Ujedno ne znam kakav ćeš njihov sat tražit,al na Portalu satova jedan pilot Zeno trenutno je u prodaji za nekih 600 €.Ako tražiš takav model idealna je prilika.Crni cifer,chrono,luminacija...
    Ovo je bivši moj Zeno Portal Satova - Forum - Pogledaj temu - P/M Zeno - Retro Chronograph Bicompax Date
    Ovo je drugi Zeno za me best buy Portal Satova - Forum - Pogledaj temu - P: ZENO pilot chrono Val 7750
    Znam ja o njima dosta (zna google, ima sve na netu) nego me zanima iskustvo ljudi odavde....
    Usput satovi su sjajni! TOP
    Sent from my Galaxy Note

  5. #5
    Stariji član Avatar korisnika popovac 76
    Član od
    18.12.2008.
    Lokacija
    Paraćin
    Poruke
    581
    Lajkovi
    2740
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Zeno - Watch Basel

    Videh tek danas ovu temu - ja sam vlasnik jednog diver-a ovog proizvođača i mogu ti reći da sam veoma zadovoljan kvalitetom ovog sata i to posebno kvalitetom samog kućišta koje je samnom pretpelo svašta. Na jednoj fudbalskoj utakmici prilikom pokušaja da smirim uzavrele strasti bilo je toliko udaraca u betonsku i čeličnu ogradu, da me je bilo strah da ga pogledam, ali na sreću samo jedna ogrebotine na bazelu i ništa više. Imaš ovde na forumu temu koju sam postavio prošle godine o ovim satovima ZENO WATCHES - istorija jednog od retkih nezavisnih prizvođača satova u Švajcarskoj gde možeš da vidiš više o ovom proizvođaču.
    Jedina mana je po meni lošije urađena luminescencija Zeno - Watch Basel-img_0660.jpg
    Evo i nekih slika mog mezimca
    Zeno - Watch Basel-img_0800.jpgZeno - Watch Basel-img_2209.jpgZeno - Watch Basel-img_0643.jpgZeno - Watch Basel-img_2215.jpg
    RUS, VLADAN P, lemi and 1 others like this.

  6. #6
    Stariji član Avatar korisnika lemi
    Član od
    26.10.2011.
    Lokacija
    NOVI SAD
    Poruke
    561
    Lajkovi
    1415
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    85

    Određen forumom Re: Zeno - Watch Basel

    zeno satovi su ok...imao sam dva komada,mada bih u tom cenovnom rangu pre uzeo oris....
    inače popovac taj zeno ti je ekstra......
    ​LEMI

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •