Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
Like Tree5Likes
  • 5 Post By Haifisch23

tema: Edox Delfin the original

  1. #1
    Novi član
    Član od
    19.6.2018.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Edox Delfin the original

    Vape mišljenje za edox delfin
    Mehanizam ronda 5021d

    Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

  2. #2
    Stariji član
    Član od
    8.5.2017.
    Poruke
    1.911
    Lajkovi
    13196
    Reputacioni uticaj
    401

    Određen forumom Re: Edox Delfin the original

    Neobičan način nazivanja sata Delfin The Original, kada je reč o kvarčnom pogonu a istoimena linija je bila lansirana 8 godina pre pojave prvog kvarčnog sata. Verovatno su imali u mislima revolucionarni, tzv. britva sistem zatvaranja kućišta na krunici, kao i prvi sat u istoriji sa duplim kućištem.
    Takođe, navoditi na brojačniku Water Champion - to je imalo smisla krajem '60 i početkom '70-ih godina prošlog veka, kada su išli sa tom masovnom propagandnom kampanjom ali danas, kada je scena prepuna divera. U smislu reizdanja određenog modela, to bi imalo logičnu težinu a ovako ispada malo pretenciozno.

    Inače, ako ti se sat sviđa - ne vidim nikakav razlog za rezerviranost. Pouzdan sastavljač i pouzdan mehanizam sa dugom rezervom snage od 4,5 godine. Za moj ukus, malo premaleni podbrojčanici za tekuće sekunde i štoper a i na takvom sportskom satu bi mi više prijao rotirajući bezel, ali to je samo moj pogled, koji ne treba ništa da znači.
    Prilikom kupovine bi proverio luminaciju, jer Edox zna tu i tamo da podbaci u ovom segmentu.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •