Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 20
Like Tree15Likes

tema: Moscow Classic satovi

  1. #11
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Moscow Classic satovi

    Koji je tačno model na drugoj slici? Meni već krenula voda na usta...

  2. #12
    Član Avatar korisnika Misko81
    Član od
    7.6.2010.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    277
    Lajkovi
    86
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Moscow Classic satovi


  3. #13
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Moscow Classic satovi

    Citat 23jewels kaže: Pregled poruke
    lepsi mi rus od ovog Radomira
    Druze mozda je lepsi rus od Radomira ali nikad ga ne bi nosio jer je jedna obicna kradja dizajna lopovluk ! Sramota i bruka, jadno je kad neko nezna da napravi nesto svoje pa mora da krade tudji stil !!!
    milospinkfloyd likes this.

  4. #14
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Moscow Classic satovi

    Diskusija pomalo lici na ovo...
    Orient Rolex style

  5. #15
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Moscow Classic satovi

    @walter

    Ja sam u prethodnoj temi rekao da ne podrzavam takva kopiranja,ali jednostavno stil i dizajn nisu nicije vlasnistvo. Ne moze se nikom zabraniti da napravi isti oblik kucista,sa svojim potpisom,ako misli da ce to da mu poboljsa prodaju...
    Kome se dopada,kupice,kome ne,on nece i to je to. Meni je ovo recimo ekstremno ruzan dizajn za cenu koju bih platio Panerai. trebalo bi mi dati i potvrdu za budalu,uz njega, ako bih ga kupio... Sa druge strane,Moscow Classic je pristupacan i mozda bih sebi priustio jedan takav,cisto zbog neobicnosti...

    Inace,danas mnogi satovi lice jedan na drugog. Tako je i u automobilskoj industriji i u svakoj drugoj. I ne mogu da se slozim da Rusi ne umeju da naprave nista svoje. Mozda im mehanizmi nisu dorasli svajcarcima,ali dizajn ite kako umeju... Cak su i izgradili neki "identitet",njihov stil je prepoznatljiv...
    Djordje and jagoda-nbg like this.

  6. #16
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Moscow Classic satovi

    I ovo je moscow clasic... Hoce neko da mi kaze da ovde nema Rusko nista,da je ovo kopija Breitlinga?


    Djordje and VLADAN P like this.

  7. #17
    Član
    Član od
    23.6.2010.
    Lokacija
    split
    Poruke
    259
    Lajkovi
    99
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Moscow Classic satovi

    izgledom su vrhunski jednom ce moscow classic bit moj

  8. #18
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Moscow Classic satovi

    Citat 23jewels kaže: Pregled poruke
    @walter

    Ja sam u prethodnoj temi rekao da ne podrzavam takva kopiranja,ali jednostavno stil i dizajn nisu nicije vlasnistvo. Ne moze se nikom zabraniti da napravi isti oblik kucista,sa svojim potpisom,ako misli da ce to da mu poboljsa prodaju...
    Kome se dopada,kupice,kome ne,on nece i to je to. Meni je ovo recimo ekstremno ruzan dizajn za cenu koju bih platio Panerai. trebalo bi mi dati i potvrdu za budalu,uz njega, ako bih ga kupio... Sa druge strane,Moscow Classic je pristupacan i mozda bih sebi priustio jedan takav,cisto zbog neobicnosti...

    Inace,danas mnogi satovi lice jedan na drugog. Tako je i u automobilskoj industriji i u svakoj drugoj. I ne mogu da se slozim da Rusi ne umeju da naprave nista svoje. Mozda im mehanizmi nisu dorasli svajcarcima,ali dizajn ite kako umeju... Cak su i izgradili neki "identitet",njihov stil je prepoznatljiv...
    Druze ako je meni nesto ruzno, ruzno mi je i za 2 dolara i za 2000000 dolara ja ga ne bih nosio da se njime puvam ako se meni nesvidja nema tu neobicnosti i takve stvari, a kad smo kod stila stil je stil a Panarai ima svoj stil tebi se nesvidja ali za jeftinu cenu ti bi ga nosio a potvrda za budalu neka ide gratis.O ukusima netreba razgovarati sad svi koji imaju Panerai na forumu po tvome su budale ali nazalost nemaju potvrdu, veruj pre bi nosio neku autenticnu raketu ili wostok ili kirovski ili komandirski nego bezobraznu kopiju ovih satova, cak sto vise replika Panerai barem je cista replika i kao replika se prodaje a ovi tipovi iz mOSKOW cLASSIK su uradili cistu kopiju i dizajna i stila a i ono gore stvarno lici na neki Breitling bez rzalike dali je lepo ili ne !

  9. #19
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Moscow Classic satovi

    trebalo bi mi dati i potvrdu za budalu,uz njega, ako bih ga kupio... Govorih u svoje ime,a ne za vlasnike Panerai-a

    Ruzni su oba. Vidjao sam gomilu ruznih satova u cenovnom rangu od 150$,ali ovoliko skup,a ruzan kao da je od 150$...e to jos nisam video... 60ak eura bih dao za ovaj Panerai
    Ovo sto ti nazivas kopiom,moze samo da bude reklama Panerai-u,i nikako mu nece naskoditi. Ako se oni ne bune oko toga,ne vidim zasto bi mi raspredali o tome...

    Nisu majstori iz Moscow classika gledali u Breitlingovo dvoriste,ne trebaju im seljacki modeli na pocetku karijere
    Poslednja ispravka: 23jewels (10.5.2011. u 23:30)

  10. #20
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Moscow Classic satovi

    Citat 23jewels kaže: Pregled poruke
    trebalo bi mi dati i potvrdu za budalu,uz njega, ako bih ga kupio... Govorih u svoje ime,a ne za vlasnike Panerai-a

    Ruzni su oba. Vidjao sam gomilu ruznih satova u cenovnom rangu od 150$,ali ovoliko skup,a ruzan kao da je od 150$...e to jos nisam video... 60ak eura bih dao za ovaj Panerai
    Ovo sto ti nazivas kopiom,moze samo da bude reklama Panerai-u,i nikako mu nece naskoditi. Ako se oni ne bune oko toga,ne vidim zasto bi mi raspredali o tome...

    Nisu majstori iz Moscow classika gledali u Breitlingovo dvoriste,ne trebaju im seljacki modeli na pocetku karijere
    Ti mislis da je ruzan, za ukusima netreba raspravljati nekome je lep ! I u krajni slucaj i neka je ruzan ali prvi su oni izmislili taj dizajn a i to dali su seljacki neki modeli ili nisu i to je stvar ukusa, i na kraju avatar na tvom profilu veliki Stiv nosio je Monako tag hauer samo u scenama filma cak je na pauzama vadio sa ruke hauera i stavljao je svoj Rolex ako se ja pitam tag hauer je 10 puta lepsi od Rolexa ali o ukusu nemozemo raspravljati !
    Poslednja ispravka: sima hrabri (11.5.2011. u 10:33) Razlog: cenzurisan recnik neprikladan za forum

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. [PRODATO] ORIS Modern Classic
    By DjordjeS in forum Prodaja satova
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 9.5.2011., 13:48
  2. Orient CLASSIC
    By enes in forum Kupovina satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.11.2010., 20:11
  3. [PRODATO] - Prodajem Tissot T-touch Classic T33.1.388.41
    By grenendal in forum Prodaja satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 16.6.2010., 22:33
  4. Festina classic F20000
    By vladast in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.4.2010., 22:36
  5. Hublot Luna Rossa classic 41 Limited edition
    By Mare01 in forum Swiss-Made luksuzni satovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 5.12.2009., 15:16

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •