Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 18 od ukupno 18
Like Tree36Likes

tema: Steinhart MARINE Officer Bronze

  1. #11
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Steinhart MARINE Officer Bronze

    Vid' mene budale!!!
    Kako se tako logičnog rješenja nisam sjetio!?
    Znači zvjerko.........................
    RUS, vladas, anbeast and 1 others like this.

  2. #12
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Steinhart MARINE Officer Bronze

    Hahhahaha dado, pa ti ko da ne znas naseg druga Bradu Sad si me nasmejao za sve pare
    HADzI DALIBOR and anbeast like this.

  3. #13
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Steinhart MARINE Officer Bronze

    Nista, Hadzi, i drugi put sam tu na usluzi. Ako ti zatreba kakav mudar savet poput ovoga - samo se javi
    vladas, HADzI DALIBOR and krstin like this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  4. #14
    Član Avatar korisnika zare
    Član od
    18.5.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    490
    Lajkovi
    885
    Reputacioni uticaj
    52

    Određen forumom Re: Steinhart MARINE Officer Bronze

    Sat dobro izgleda, ali slažem se po pitanju modula pogotovo što 2824 nije za modul pa je verovatno i servisni interval smanjen na ispod pet godina sigurno jer je kod 7750 od pet do sedam godina, a servis za ovako upakovanu mašinu nije jeftin. Moje mišljenje je da je Stein hteo da prodje jeftinije jer je 2824 mnogo jeftinija varijanta.
    anbeast likes this.

  5. #15
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Steinhart MARINE Officer Bronze

    Dobro, de, verovatno ste u pravu za servis, modul i sve to, al sta vam, kog djavola, bronza smeta?! Celo jedno doba, bre, nazvano po njoj, ljudima zivot zavisio od bronzanog oruzja i oklopa, a vama problem bronzani sat. Pih! (Evo necu vise. Prestajem da se glupiram, mada mi to jaaako tesko pada.)
    HADzI DALIBOR and krstin like this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  6. #16
    Član Avatar korisnika zare
    Član od
    18.5.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    490
    Lajkovi
    885
    Reputacioni uticaj
    52

    Određen forumom Re: Steinhart MARINE Officer Bronze

    Ne sumljam da bronza dobro izgleda, ali me baš zanima koliko je dobar materijal kada su kućišta u pitanju i kako bi se pokazala u svakodnevnoj upotrebi.

  7. #17
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Steinhart MARINE Officer Bronze

    Pa to je ta kombinacija kao kod Speedmaster Reduced Omege, dosta je pisano o tom famoznom "modulu" koji ako ode, "kuku lele", nema delova, teško se rasklapa još ga je teže naručiti, problem je za servisiranje....Mene to podseća na onu priču o devojci koja je prolazila pored trule grede u dvorištu i počela da kuka..."joj sine Radovane, joj sine Radovane!!!" Kad je pitao otac što kukaš, šta ti to znači? Ona rekla kako će se udati jednog dana, dobiti sina Radovana koji će se verovatno igrati ispod grede, koja će do tada istruliti, te ga udariti u glavu..... Koliko sam ja čitao, a zanimao sam se za Omegu Reduced (kao i za većinu Omega doduše), kvarovi su retki, u nedaj bože situaciji, ipak može da se nađe modul, makar na e bay....
    anbeast and DrAgod like this.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  8. #18
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Steinhart MARINE Officer Bronze

    Pa sta znam, bronza je svakako meksa od celika i verujem da se lakse osteti, s druge strane, ovo i nije: ''Daily beater''. Da mi neko kaze da moram samo jedan jedini sat da uzmem - razmislio bih da li bi to bio bas ovaj Stajni (realno, vrlo verovatno izbor ne bi pao na njega), medjutim ako je to samo ''jedan od'' - drage volje bih ga uzeo. Video sam i ostale bronzane, ovaj mi stilski nekako najvise lezi. (I eto, tu padaju u vodu sve price o vrednosti, odnosu cena- dobijeno i sl. Svidja mi se, pogadja u ''pravu tacku'', da su pare raspolozive - nikakva razumna primedba me ne bi odgovorila od njega)
    HADzI DALIBOR and DrAgod like this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •