Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 24 od ukupno 24
Like Tree24Likes

tema: Nomos Ahoi

  1. #21
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Nomos Ahoi

    he he za nemca koji nosi bele carape i papuce idealan sat.

  2. #22
    Stariji član Avatar korisnika gogmajster
    Član od
    4.3.2013.
    Poruke
    1.075
    Lajkovi
    9773
    Reputacioni uticaj
    100

    Određen forumom Re: Nomos Ahoi

    Samo maaalkice off-topic, ali u biti i vezano:meni se poprilicno svidja taj dizajn, a onda sam sasvim slucajno nabasao na ovaj sat:
    Classic Rodina automatic wrist watch OEM by Sea-Gull ST17
    Cini mi se u rangu s Parnisima, prvenstveno po omjeru dobiveno-ulozeno. Koliko sam ovdje naucio, nije ni taj sea-gullov mehanizam najgore sto se covjeku moze dogoditi, a onda za te pare dobije sasvim ok sat. Ja se vidim da ga nosim i ne samo kao dress sat...nije mi nuzno cista elegancija. mogao bi mi proci i za svakodnevno. A nisam Nijemac .
    Odlicni su mi Bauhaus-tip satovi, a ovaj mi u usporedbi s drugima jos i modernije izgleda.
    Šta mislite? Ljudi na WUs forumu su sasvim zadovoljni i hrpimice ga uzimaju podzadnje kao 'poor man's Nomos'

  3. #23
    Stariji član
    Član od
    15.3.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    781
    Lajkovi
    2181
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Nomos Ahoi

    Citat gogmajster kaže: Pregled poruke
    ...nije ni taj sea-gullov mehanizam najgore sto se covjeku moze dogoditi...
    Po meni sasvim ok za te novce, pod uslovom da jeste sea-gull, pošto se Kinezima događa da falsifikuju i sopstveni brend. Ako je to što kažu i potrefi se dobar komad onda nema glavobolje... to je mašinica u rangu standardne Miyote 82xx, a što se ostatka sata tiče... ko zna... valjda je ok. Zlatno pravilo - koliko para, toliko muzike.

  4. #24
    Stariji član Avatar korisnika gogmajster
    Član od
    4.3.2013.
    Poruke
    1.075
    Lajkovi
    9773
    Reputacioni uticaj
    100

    Određen forumom Re: Nomos Ahoi

    Koliko sam shvatio, tip koji drzi taj sajt je potvrdjen od ljudi, a super mi je sto ispadne i neka prznica kad mu se nesto prigovori, odnosno izgleda da je sve po bushidu kod njega, pa ako ga diras bude bibera . uglavnom, valjda i on radi neku kontrolu onoga sto drzi.
    Ono sto mnogi isticu je da je glasan rotor, a sprdnja je i oko cinjenice da "Hand-winding renders a pleasant noise in a way similar to Harley Davdison" Mocna neka mašina . Upravo tako, koliko para, toliko muzike, ali 10-20 ovakvih za 1 original nije ni loše, bar za probati ga

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •