Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 30
  1. #21
    Mlađi član
    Član od
    9.8.2008.
    Poruke
    45
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re:Casio MTD-1054D-1AVEF ili AQW-100D-1AVEF

    Vladane, evo novih informacija. Ja sam nocas oko 1:15 (posle ponoci) promenio datum na 21. posto se vec sam nije promenio, i evo malopre, oko 12:15, on mi je promenio sam na 22. Znaci mehanizam radi, nesto drugo je u pitanju, kao da on racuna da je sad 12h nocu, mozda je tako podesen, ako je uz japana ili neke zemlje tamo, tamo je vremenska zona sigurno +7, 8, 9 pa je i normalno da menja datum u podne po nasem vremenu. Ja sam ga nastelovao za jos 12h unapred i promenicu mu datum danas oko 15h pa cu da vidim kako se ponasa. Ah da, da li treba da promeni datum tacno u 00h ili ...? Evo meni je promenio oko 12:15, 12:20 (prepodne ali nebitno). I drugo pitanje, jel mislis da je mehanizam 'ukapirao' da sam ja nastelovao vreme za 12 sati unapred? Pozz!
    Ivan

  2. #22
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Casio MTD-1054D-1AVEF ili AQW-100D-1AVEF

    Pegaze, nema razloga za brigu i sekiraciju. Nisi dobro nastelovao sat u startu i to je jedini problem. Evo mali savet oko stelovanja datuma i vremena.

    Nasteluj datum od prethodnog dana (ako je danas 21.09. ti namesti 20.09.), a zatim namesti krunicu u poziciju za stelovanje vremena i okreci je sve dok se datum ne promeni u zeljeni (u ovom slucaju 21.09.), a zatim podesi i trenutno vreme imajuci u vidu da 01h i 13h nije isto. Znaci ako ga sada podesavas, trebalo bi da satna kazaljka napravi pun krug posle promene datuma (podne) i nakon toka namestiti na oznaku 1 sto zapravo znaci da je 13h.

    Nadam se da si me razumeo.

    Pozdrav,
    V.S.

  3. #23
    Mlađi član
    Član od
    9.8.2008.
    Poruke
    45
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re:Casio MTD-1054D-1AVEF ili AQW-100D-1AVEF

    OK, sada cu to uraditi, samo jedno pitanje, da li treba da se datum promeni bas u 00:00? Meni se promenio oko 12:15 malopre?
    Ivan

  4. #24
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Casio MTD-1054D-1AVEF ili AQW-100D-1AVEF

    Bilo bi dobro da se kod svih satova datum menja bas u 00:00, ali to obicno nije slucaj i zavisi od mehanizma do mehanizma. Na nekima se cak menja i oko 01h. Oko toga definitivno ne moras brinuti.

    Pozdrav,
    V.S.

  5. #25
    Mlađi član
    Član od
    9.8.2008.
    Poruke
    45
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re:Casio MTD-1054D-1AVEF ili AQW-100D-1AVEF

    Hvala puno Vladane, postupio sam kao sto si mi rekao. Veceras bi trebalo da se promeni.
    Veliki pozdrav! Jos jednom hvala!
    Sledeci put kada budem uzimao, bice to neki automatic sa metalnom narukvicom, ali otom potom.
    Nastavljam da redovno posecujem sajt i ucestvujem u forumima, naravno manje nego do sada
    Ivan

  6. #26
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Casio MTD-1054D-1AVEF ili AQW-100D-1AVEF

    Ma nema na cemu, i drugi put.

    Podrzavam ideju za kupovinu automatika, i tome cemo ozbiljno pristupiti kada budes sakupio novac.

    Sto se tice poseta moras da nastavljas da posecujes i da ucestvujes u forumu istim tempom, ipak si ti sada 'Senior Boarder':





    Pozdrav,
    V.S.

  7. #27
    Novi član
    Član od
    21.6.2008.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re:Casio MTD-1054D-1AVEF ili AQW-100D-1AVEF

    @pegaz, i ja ti cestitam na kupovini i da te dugo sluzi. Nisam bio tu, pa se izvinjavam sto kasnim sa cestitkama

  8. #28
    Mlađi član
    Član od
    9.8.2008.
    Poruke
    45
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re:Casio MTD-1054D-1AVEF ili AQW-100D-1AVEF

    Hvala @warior. Mogu da kazem da sam za sada prezadovoljan satom. Malo mi vremena treba da se naviknem na kais koji je napravljen od malo cvrsce gume pa dok se prilagodi obliku ruke. Pozdrav!
    Ivan

  9. #29
    Novi član
    Član od
    21.6.2008.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re:Casio MTD-1054D-1AVEF ili AQW-100D-1AVEF

    Joj, kais nemoj da mi pominjes. Moj je isto gumen, opsiven kozom i jako tesko se skida. Guma se toliko prilepi jedna uz drugu da jedva izvucem onaj deo koji se otkopcava. Cak sam postavio i temu da vidim da li jos neko spava sa satom, ili sam ja najludji, jer mi odu zivci dok ga skinem sa ruke. Najbitnije je da si ti zadovoljan i nadam se da ces uskoro da ga slikas da vidimo kako to izgleda u stvarnosi

  10. #30
    Novi član
    Član od
    24.12.2008.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Casio MTD-1054D-1AVEF ili AQW-100D-1AVEF

    Citat pegaz kaže: Pregled poruke
    Vladane pozdrav jos jednom!
    Sto se tice mog budzeta za sat, tu dilemu sam resio. Uzecu sada neki malo jeftiniji sat za sada (i sportskiji), jer mi trenutno takav vise i treba a i tanak sam sa parama, a kada budem ustedeo novac, planiram da uzmem i neki malo elegantniji, automatic, tipa kao taj Hamilton koji sam video, sa koznom narukvicom. Za sada su u opciji 2 modela Casia. Jedan je onaj iz serije dive o kome sam vec pricao. On je 100e. D

    Ivan

    Poštovanje,

    Što se prvog sata tiče.
    On je bio jedan od mojih izbora pri kupovini novog sata uz trenutno ograničeni budžet.
    Sat prelijepo izgleda, dopada mi se što ima i prikaz dana i datuma. Ali mi nije dobro stajao na ruci.
    Što naravno ne znači da će tebi, ili bilo kome ko se odluči za njega, stajati kao saliven.

    Te je moj izbor pao na ovaj Casio model:

    http://www.casio-europe.com/euro/wat...ef-500d-1avef/

    Sa istim sam prezadovoljan. Odlično izgleda i lijepo stoji na ruci uprkos malo većoj težini.

    S poštovanjem

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •