Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1
    Novi član
    Član od
    24.9.2009.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Marina Militare

    Pošto ne vidim nigdje spomenuto.
    Zanima me kakvi su Marina Militare satovi ( koji mehanizam ?)
    pozdrav

  2. #2
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Marina Militare

    Ako si mislio na Panerai satove mislim da bi bilo najbolje da ogledas na ovom linku http://www.svetsatova.com/forum/show...e-Panerai-Info

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Marina Militare

    Mislim da je ipak čovek mislio na hommage satove koji znaju imati natpise Marine Militare na brojčaniku a obzirom da se u većini tih satova nalaze kineski mehanizmi i da su kućišta kineska mislim da je najbolje da prebacim temu u podforum koji obrađuje kineske satove.
    Nema nekog pravila koji se mehanizmi ugrađuju u panerai hommage satove, uglavnom su u pitanju Kinezi a "malo" skuplji modeli znaju da imaju i ETA mehanizme, mada ima entuzijasta i ljudi koji eksperimentišu i koji znaju da stave i mehanizme drugih proizvođača. Obzirom da se cene ovih satova kreću od 60-ak dolara pa do par stotina dolara, u zavisnosti od "proizvođača", i kvalitet satova varira. OK kupovinu predstavljaju modeli koji imaju kineske sea-gull mehanizme jer se radi o mehanizmima koji po svom kvalitetu prednjače u odnosu na ostale Kineze.
    Eto, par ljudi sa foruma je kupilo satove od Tat-a (Getat watch co.) i ljudi su zadovoljni sa odnosom uloženo/dobijeno.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Slične teme

  1. Luminor Marina sat
    By djjura in forum Panerai
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 2.11.2009., 1:05

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •