Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 16
Like Tree2Likes

tema: Goer satovi

  1. #1
    Član Avatar korisnika edin13
    Član od
    28.1.2009.
    Lokacija
    Visoko
    Poruke
    133
    Lajkovi
    117
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Goer satovi

    pozdrav..trebao bih Vase misljenje o ovom proizvodjacu..radi se o mehanickom satu sa kineskim mehanizmom,tako sam barem na e-bay-u procitao..mene zanima da li je ovo neko obicno smece ili ipak moze da me sluzi?razmisljao sam o kupovini ovog sata posto covjek ne trazi mnogo(oko 40 eura)da li vrijedi tih para?unaprijed se zahvaljujem na odgovorima..evo i slika tog modela..
    Priložene slike Priložene slike Goer satovi-goer.jpg  
    Zanimaju me samo takve pobjede koje nisu nečiji porazi...

  2. #2
    Mlađi član Avatar korisnika enes
    Član od
    1.11.2010.
    Lokacija
    Istočna Srbija
    Poruke
    30
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Goer satovi

    Citat edin13 kaže: Pregled poruke
    pozdrav..trebao bih Vase misljenje o ovom proizvodjacu..radi se o mehanickom satu sa kineskim mehanizmom,tako sam barem na e-bay-u procitao..mene zanima da li je ovo neko obicno smece ili ipak moze da me sluzi?razmisljao sam o kupovini ovog sata posto covjek ne trazi mnogo(oko 40 eura)da li vrijedi tih para?unaprijed se zahvaljujem na odgovorima..evo i slika tog modela..
    Vidim da si davno stavio ovaj post a pošto sam nov član sad sam ga video pa da te pitam jesi li ga uopšte kupio.
    Mogu da ti kažem da se ta marka kreće oko 15 eura.
    Pozdrav
    Poslednja ispravka: enes (9.11.2010. u 10:43) Razlog: dodao ispuštenu reč

  3. #3
    Član Avatar korisnika sonebg
    Član od
    31.10.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    144
    Lajkovi
    122
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Goer satovi

    evo nekih GOERA ovaj sa braon narukvicom je prodat za 2500din na jednom nasem aukcijskom sajtu
    Priložene slike Priložene slike Goer satovi-slika-2009879x640.jpg   Goer satovi-slika-2044715x640.jpg   Goer satovi-slika-2009878x640.jpg   Goer satovi-slika-2044716x640.jpg   Goer satovi-slika-2045336x640.jpg   Goer satovi-slika-2045335v900h675.jpg  

  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Goer satovi

    Čak i na ovim relativno lošim slikama se vidi da je kvalitet satova na jako niskom nivou.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  5. #5
    Član Avatar korisnika sonebg
    Član od
    31.10.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    144
    Lajkovi
    122
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Goer satovi

    Cena sama kaze sve. Koliko para toliko muzike. Jedino sto mi se svidja u ovoj prici je to sto je to Goer a ne Rolex i sl. Ako razumes sta hocu da kazem.
    83stojan likes this.

  6. #6
    Mlađi član Avatar korisnika enes
    Član od
    1.11.2010.
    Lokacija
    Istočna Srbija
    Poruke
    30
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Goer satovi

    Goer, Winer,Ohsen ( Kinezi )sve ista cenovna kategorija vrednosti do 15 eura. Tu spada i Weide koji je malo skuplji ali je izgleda Japanac..

    Normalno kod nas su cene malo više zbog transportnih troškova i provizije onih koji ih prodaju jer ih nema u legalnoj prodaji. Bar ja ne znam za legalnu prodaju.
    Poslednja ispravka: enes (17.11.2010. u 16:32) Razlog: dodatak

  7. #7
    Član Avatar korisnika sonebg
    Član od
    31.10.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    144
    Lajkovi
    122
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Goer satovi

    Enese da li mozda znas koliko traju? I kakvi su opste jer ja za njih uopste nisam cuo do pre jedno dva meseca. A dragon je upravu vidi se da su "jeftini".

  8. #8
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Goer satovi

    @sonebg
    Pa rekao bih da je vrlo relativna stvar koliko mogu izdržati! Možda mjesec,a možda i par godina! I loši su totalno!!!

  9. #9
    Mlađi član Avatar korisnika enes
    Član od
    1.11.2010.
    Lokacija
    Istočna Srbija
    Poruke
    30
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Goer satovi

    Pa ne mogu ništa konkretno da kažem jer i ja sam od skoro imao kontakt sa svim ovim pre navedenim satovima od kojih imam Ohsen i Weide. Oba su analogno digitalni. Uzeo sam ih samo da bi ih imao u kolekciji. Treba malo više vremena da se vidi koliko su pouzdani. Držim ih pored kompa i svakodnevno kontrolišem sa još nekim mojim starijim satovima. Za sad sam sa Weide zadovoljan jedino što je dosta masivan ali ja i to volim ako ništa ono radi promene, jer ja veoma često menjam satove u toku dana.
    Winer sam ima, bio je automatik ali nepouzdan ako ga skineš sa ruke on posle 3 -4 sata stane tako da sam ga se otarasio.
    Toliko za sad.

  10. #10
    Član Avatar korisnika sonebg
    Član od
    31.10.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    144
    Lajkovi
    122
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Goer satovi

    Citat HADzI DALIBOR kaže: Pregled poruke
    @sonebg
    Pa rekao bih da je vrlo relativna stvar koliko mogu izdržati! Možda mjesec,a možda i par godina! I loši su totalno!!!

    Ma iskreno od jeftinih kineza nisam ni ocekivao bolje

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •