Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Djordje

tema: Seiko snda13p1

  1. #1
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Seiko snda13p1

    Naleteo sam na ovaj sat kod nas, i mislim da bi mogao da prodje u ovom podforumu (ako gresim molim administratore da ga premeste) kao ronilacki Sat je stvarno ok.
    Doduse cena mu je "malo" veca,ali sam ga nasao i na ovom sajtu:http://www.chronograph.com/store/mli...idproduct=2539
    po pristipacnijoj ceni.
    Mislim da je neko od forumasa narucivao sa ovog sajta i da ima dobra iskustva sa njima.
    Evo i par slicica.
    Priložene slike Priložene slike Seiko snda13p1-snda13p1.jpg   Seiko snda13p1-snda13wrist.jpg   Seiko snda13p1-caesarvsmonster.jpg   Seiko snda13p1-snda13wristside.jpg  
    pugo likes this.

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Seiko snda13p1

    Meni lično nije jasno kako hronograf sat može da bude deklarisan kao ronilački obzirom da brojčanik ronilačkog sata mora da bude pregledan i što jednostavniji, poželjno nekih jarkih boja kako bi bio jasno uočljiv i u vodi gde je slabija vidljivost. Hronograf ne ispunjava ni jedan od tih uslova, al ajde, kad su ga već obeležili kao ronilački sat, neka bude.

    Kao i većina seiko mehanizama i ovde je reč o kvalitetnom primerku koji će te služiti dugo pri nekoj normalnoj upotrebi. Planiraš da kupiš ovaj sat?

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •