Pozdrav Svet satova
Pretraživao sam Casio satove , zato što je najveći izbor digitalaca kod njih . Kao mali sam imao digitalca a i uz više opcija i nižu cenu , odlučio sam se da bih nosio digitalca , opet . Dodajući opcije , cena je rasla Medjutim naletim na w93h . Ima auto light switch funkciju , zgodna u toku noći kada bez dugmeta , na okret ruke , zasvetli ekran , EL . Ono što sam mislio da ima , a tako je izgledalo u uputstvu , kada radi štoperica ili brojač , ostaje vreme na gornjem displeju . Al ne lezi vraže , to je samo početni ekran štoperice ili brojača , a to sam video tek po kupovini . Naravno , nije skupo , 2300din preko ebay . No moje pitanje je , da li takvu opciju (vidi se glavno vreme prilkom rada stoperice ili brojača ), na jeftinijim satovima do 50-60e poseduje recimo samo dw5600 ?
Još jedno pitanje , zvuk dugmića ne mogu isključiti prilikom menjanja modova? Ni to niesam mogao da vidim u uputstvu
Kad bih imao 500e za sat , tada bi sve fukcije bile u GMWB5000D,čak su dodali i ociju menjanja tipa datuma,mm.dd ili dd.mm..Interesantno ni xiaomi band4 ,kao smart , ne nudi najobičniju funkciju ,glavno vreme dok štoperica radi..
Casio opcije-dsc_1886.jpgCasio opcije-dsc_1891.jpg