Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 15
  1. #1
    Novi član
    Član od
    2.2.2011.
    Poruke
    14
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Casio EF-327D-1A1

    Zanima me sta mislite o njemu
    Casio EF-327D-1A1


    i da li vredi te pare.
    I zanima me jos jedna stvar, a to je da li moze na njega da se zakaci neka kozna narukvica (crna sa crvenim stepom). Jer ja vise volim satove sa koznom narukvicom....
    Hvala!
    Poslednja ispravka: dragon (4.2.2011. u 0:01)

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika Don_Krstic
    Član od
    17.7.2009.
    Poruke
    587
    Lajkovi
    522
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom re: Casio EF-327D-1A1

    Narukvica može sigurno... Samo ako nađeš onu koja ti se sviđa... Inače Casio je dobar brend i u tom cenovnom rangu daje po meni najbolji kvalitet... Ja sam imao 2 modela i oba su me odlično služila, mislim da će ti ovo potvrditi i ostali članovi foruma...

    P.S.
    Mrtav ti je taj link ali ovaj je sličan tom koji ti želiš pa pretvostavljam da im je cena ista tj. 10900... A evo ga i taj na kji si ti mislio...

  3. #3
    Novi član
    Član od
    2.2.2011.
    Poruke
    14
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Casio EF-327D-1A1

    Epa hvala puno u svakom slucaju.... Ne znam zasto je mrtav link, ali hvala ti sto si postavio tvoj...
    Pa jos neko neka pogleda i neka prokomentarise!

  4. #4
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom re: Casio EF-327D-1A1

    Hajde da malo odmenim Dalibora
    Da, vredi tih para kao i svaki drugi Casio ili Seiko koji budeš video na tom sajtu a u tom cenovnom rangu koji tebe zanima.
    Jedan ,usputni,savet-Nemoj naručivati bilo koji sat a da ga pre toga ne vidiš uživo.
    Ta firma ima i prodajne objekte pa prošetaj do njih,i probaj sat koji te zanima.
    Na sajtu nemaju informacije o,recimo,prečniku sata a to može biti bitno.
    Ista stvar je i sa zamenom narukvice.U principu na skoro svaki sat se može postaviti kožni kaiš ali kod nekih modela i taj kaiš mora da bude posebnog oblika zbog našina kačenja.
    P.s.-I ovde na forumu ima jedan Casio koji se prodaje,a nije skup.Pogledaj,možda ti se svidi.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  5. #5
    Novi član
    Član od
    2.2.2011.
    Poruke
    14
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Casio EF-327D-1A1

    Ok, hvala. Znam ja to sve, ali mi je problem sto sam ja iz G. Milanovca... Pa nemam gde da vidim ovde taj sat! I ja bih naravno voleo da ga pogledam. Pa ako neko zna jos neke informacije o ovom satu, bio bih mu zahvalan!

  6. #6
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom re: Casio EF-327D-1A1

    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  7. #7
    Novi član
    Član od
    2.2.2011.
    Poruke
    14
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Casio EF-327D-1A1

    Hvala.....
    A zanima me ako bi neko mogao da se raspita da li moze neka kozna narukvica da se kaci na njega tj da li ima kod nas da se kupi i koja je cen.... Ja se izvinjavam ako vas gnjavim....ali ja sam ipak iz provincije

  8. #8
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Casio EF-327D-1A1

    Možeš da staviš kožnu narukvicu na taj sat a cene se kreću od par stotina dinara pa do par hiljada u zavisnosti od toga koliko želiš da izdvojiš za narukvicu.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  9. #9
    Novi član
    Član od
    2.2.2011.
    Poruke
    14
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Casio EF-327D-1A1

    ok,hvala. Ja bih ipak neku kvalitetniju... Ako mozes da mi das neki sajt od neke prodavnice iz Beograda ili gde vec ima...kod koje ti mislis da bi narukvica mogla da ima! Hvala

  10. #10
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Casio EF-327D-1A1

    Nećemo da postavljamo baš linkove da ne reklamiramo previše radnje ali adrese možeš da vidiš OVDE i OVDE.
    Većina časovničara ima u ponudi kožne narukvice tako da ih možeš možda potražiti i kod svog lokalnog časovničara. Takođe, radnje koje prodaju satove uglavnom imaju ove narukvice pa mislim da ti neće biti problem pronaći kožu kada svratiš do Beograda.
    I znaj da jeftinije narukvice ne moraju nužno da budu nekvalitetne, ima dosta dobrih a pristupačnih kožnih narukvica.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •