Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 29 od ukupno 29
Like Tree45Likes

tema: Be Pride - jedan ponosni sat

  1. #21
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Be Pride - jedan ponosni sat

    Ja podržavam borbu za pravo na različitost, međutim, slažem se sa većinom da ovaj sat ne zavređuje našu pažnju u horološkom smislu. Već sam gore konstatovao da je marketinški cela priča šuplja. Mislim, godine skica, putovanja i šta ti ja znam da bi se napravio šareni kvarcni pseudo dajver. Maaa, daaaj.....

    @verbez: zaista ne mislim da je reč o pukoj dobrozvucecoj teoriji, no, em ovo nije mesto em mene mrzi da sa fona elaboriram. :-) Crna Dragano, zakljucavaj temu i bacaj ključ inače ode sve u... :-D
    umbra and arch_m like this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  2. #22
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Be Pride - jedan ponosni sat

    Sat možda deluje nezgodno za analizu, mada mislim da ne treba praviti gužvu oko populacije kojoj je namenjen. Što se tiče imena brenda, moram da ga gledam profesionalno i da kažem da su se tu malo zeznuli, jer im je naziv ima jezički nedostatak. Pretpostavljam da je onaj koji je smislio naziv hteo da se igra rečima, ali nije mu pošlo za rukom da napravi nešto što će zvučati efektno. Lepo je što su stavili Seikov mehanizam, ali ne znam kakva je završna obrada i šta se radi kada se kaiš ofuca, jer verujem da je teško naći neki istih boja. Što se tiče horološke vrednosti sata, u istom rangu je kao da na njemu piše Zvezda, Partizan, Simpo, Zlatarna Celje ili nešto slično, a ne odlikuje se nikakvim detalima koji bi ga razlikovali od bilo čega što se serijski štancuje.
    DrAgod likes this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  3. #23
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Be Pride - jedan ponosni sat

    Gago,please zaključaj temu.
    Mog'o bi nešto napisati politički neispravno.....povuče čovjeka emocija! 😁
    Horološki,ovo je čisto smeće.
    marko14, umbra and arch_m like this.

  4. #24
    Stariji član Avatar korisnika arch_m
    Član od
    6.9.2014.
    Lokacija
    Sarajevo BOSNA
    Poruke
    738
    Lajkovi
    1985
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Re: Be Pride - jedan ponosni sat

    Eno sad ce da je zatvore, a taman smo se poceli privikavati...

  5. #25
    Član Avatar korisnika zarekg
    Član od
    19.6.2014.
    Lokacija
    KG
    Poruke
    383
    Lajkovi
    717
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Be Pride - jedan ponosni sat

    I jos smo fini i lepo se ponasamo .

  6. #26
    Stariji član Avatar korisnika nokru
    Član od
    7.7.2014.
    Poruke
    734
    Lajkovi
    3196
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: Be Pride - jedan ponosni sat

    Meni se čini da "ciljana populacija" u velikom postotku preferira Fosil. Analize pokazuju da ih ima u društvu u povećem postotku, 30%, u sportu, vojsci, sveučilišni profesori, svećenstvo, glumci, dakle infiltrirani su u društvo u velikom broju, neznam kako, ali u pravilu su dobro situirani, iz čega proizlazi da recimo mogu biti kolekcionari vrednih umjetnina, pa i satova, zaključavaj temu

  7. #27
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.021
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: Be Pride - jedan ponosni sat

    Aman jeste kukavice! Zakljucavaj pa zakljucavaj! Ja nisam za to da se zakljucava.

    HADzI DALIBOR manema problema, moderatori ce obrisati nepodobne reci i delove postova

    nokru nisu infiltrirani, uvek su postojali, samo ranije nije bilo pritiska da manjina preuzme vlast nad vecinom. sada je to vec uznapredovalo

    za kraj: dzaba mi bezimo od toga, covek je zoon politikon, to prozima nase bice. dok se pristupa manje-vise kulturno i bez mrznje, ne mislim da je problem. saliti se (pa i neumesno) covek ima pravo na svakoga. nokru je dodirnuo sustinu "u pravilu su dobro situirani". e pa neki su pravilno procenili da bi mogli jeftine satove skupo da im uvale. mislim da je to ispravno, samo ne znam da li ce proci
    DrAgod and nokru like this.

  8. #28
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Be Pride - jedan ponosni sat

    @verbez: Sto se mene tice - bring it No, znam kuda su vodile ''diskusije'' o vrednosti, precenjenosti ili podcenjenosti odredjenih etabliranih brendova satova, tako da ovako skakljiva tema nema sanse da odrzi pristojan ton



    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  9. #29
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Be Pride - jedan ponosni sat

    Ode tema u LOCK... A sve je pocelo od pukog e-maila...

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •