Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1
    Novi član
    Član od
    8.10.2009.
    Poruke
    17
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Graf von Monte Wehro Great Comm. White

    Izvinjavam se sto sam temu postavio na pogresno mesto ali nisam znao gde je ono pravo naime ,zanima mke o kakvom se ovde satu radi ? hvala unapred.

    Poslednja ispravka: dragon (4.8.2010. u 18:10) Razlog: uklonjen link i postavljena slika

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Graf von Monte Wehro Great Comm. White

    O takvom na koji treba momentalno da zaboraviš(i gdje baš da temu staviš u high end swiss-al prebaciće to dragon)!
    Pogledaj ovu temu:http://www.svetsatova.com/forum/show...on-monte-wehro

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Graf von Monte Wehro Great Comm. White

    Hoću, hoću i to brže nego što mislite.
    Ne znam šta da kažem po pitanju ovog "proizvođača"... Znam gde se prodaju i kako se reklamiraju jer obilazim to mesto s vremena na vreme i moram reći da mi je žao ljudi kada vidim koliko njih licitira za određene modele i koje cene ti satovi dostižu. Iskreno, ne bih voleo da sam na mestu tih kupaca u trenutku kada im stigne paket i vide šta su kupili.
    Najniži mogući kvalitet koji se meri sa kvalitetom kineske re*like od 20 dolara... Sam pogled na brojčanik, kućište i otkriveni deo mehanizma odmah stavlja do znanja da je reč o satu izuzetno loše izrade.

    Evo vam mali tekst sa trustedwatch koji je napisan pre dobre 2 godine, pa vidite šta ljudi sa jednog od boljih portala misle o ovom "Nemcu"!
    LINK

    Festina, Seiko, Casio, Citizen sa svojim pristupačnim modelima će uvek predstavljati daleko bolju i sigurniju kupovinu jer dobijaš ono što platiš, često čak i više od toga a pritom se radi o proizvođačima satova sa tradicijom i ogromnim iskustvom u oblasti časovničarstva.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  4. #4
    Novi član
    Član od
    8.10.2009.
    Poruke
    17
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Graf von Monte Wehro Great Comm. White

    e hvala puno tako sam i mislio ci msam video ovaj otvor gde se moze videti mehanizam jer sam pre imao neki ''weinberger'' koji je imao isto to... ni sam ne znam sto sam bas postavio temu u swiss made...


Slične teme

  1. Graf Von Monte Wehro satovi
    By tolarbo in forum Modni satovi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 4.8.2010., 15:24

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •