Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Diesel reklama za sat - must see

    Šareno, neobično, bizarno, poremećeno, odvratno...Mislim da su ovo adekvatno izabrane reči za ovakvu reklamu.



    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  2. #2
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Diesel reklama za sat - must see

    Apsolutno se slažem sa tvojim komentarom. Užas!

    Pozdrav,
    V.S.

  3. #3
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Diesel reklama za sat - must see

    Od kada sam odgledala ovu reklamu, sve vreme razmišljam i pokušavam da je shvatim. Ali mi nešto ne ide. Nikako ne mogu da ukapiram šta je pisac hteo da kaže.

    Možda su oni baš i hteli da naprave foru, time što će prikazati glupave stvari i scene. Kako bi gledaoci kasnije komentarisali, baš ovako kako mi komentarišemo. Nekada se i time marketing stručnjaci služe, a sve u cilju pozitivnih reakcija za njih - a to je baš ovo prepričavanje i spominjanje "najgluplje" reklame za Diesel satove.

    I samo mogu da ostavim još jedan komentar da je ova reklama po mom mišljenu jedna totalna glupost.

    Ili ako sam u zabludi, ili se ne razumem dovoljno duboko u ovu temetiku, marketing stručnjaci - prosvetlite me.

    Pozdrav!

  4. #4
    Časovničar Avatar korisnika watchmag01
    Član od
    7.8.2008.
    Lokacija
    karlovac
    Poruke
    708
    Lajkovi
    750
    Reputacioni uticaj
    47

    Određen forumom Re: Diesel reklama za sat - must see

    Cilj svake reklame je da se zamjeti u moru reklama, znači mora biti drukčija, provokatnija pa čak i glupa samo da se zamjeti i da se o njoj priča a time i promovira proizvod. Beneton je dodar primjer za to. Jedno vrijeme je u novinama jedna firma davala reklamu štampanu naopako.

  5. #5
    Banned
    Član od
    1.3.2011.
    Poruke
    210
    Lajkovi
    86
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Diesel reklama za sat - must see

    Citat watchmag01 kaže: Pregled poruke
    Cilj svake reklame je da se zamjeti u moru reklama, znači mora biti drukčija, provokatnija pa čak i glupa samo da se zamjeti i da se o njoj priča a time i promovira proizvod. Beneton je dodar primjer za to. Jedno vrijeme je u novinama jedna firma davala reklamu štampanu naopako.
    otkad je iz Bennetona otišao onaj tip što im je slikao provokativne slike, benneton je nestao.

    Dali su mu pedalu, a radio im je publicitet. I to dobar.

    Imali su čak i dobar časopis , kupovao sam ga Zvao se COLORS.

    benneton je bio odličan brend tih dana.



    Ali što se tiče provokacije, svi se počeli služiti time, i zapravo su postali dosadni. U provokaciji treba znati izabrati pravu mjeru.

    Idi do kraja. To je za mene jedina prava mjera. Inače se bavim marketingom tj. copyrightom.

    E da,

    meni se ova reklama sviđa. Znam da je nerazumljiva, ali natjerali su vas da odgledate cijelu kolekciju satova

Slične teme

  1. prodajem satove emporio armani,donna karan i diesel....
    By vladica in forum Prodaja satova
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 28.11.2009., 13:20

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •