Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1
    Novi član
    Član od
    20.6.2010.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Adidas Cambridge watch

    Dragi forumasi,
    treba mi nekoliko informacija od vas. Da li Adidasova prodavnica u Beogradu radi narucivanje satova ako porucim, ili bilo koja druga prodavnica koja prodaje Adidas satove? Naime jos uvek nisam krenula u potragu za ovim satom , ali lutajuci po internetu na srpskom trzistu se on uopste ne pominje.
    E da, i evo linka da ga pogledate, i da kazete sta mislite o njemu, i ako ga je neko negde kod nas mozda video da napise gde.

    http://www.shopadidas.com/product/in...ductId=4201395

    Pozdrav,
    Maja

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Adidas Cambridge watch

    Pozdrav Majo i dobro nam došla.

    Ne znam da li distributeri Adidasa u Srbiji prodaju njihove satove i da li ih nabavljaju po porudžbini, ali Berić ima u ponudi dosta modnih brendova. Sudeći prema njihovom sajtu, koji je trenutno u haosu i sređuje se, imaju i Adidas satove pa bi bilo najbolje da ih kontaktiraš i raspitaš se za konkretan model.
    Sat sa linka koji si postavila ima Miyota (Citizen) kvarcni mehanizam u sebi, što garantuje određen kvalitet obzirom da su Miyota mehanizmi pouzdani i prilično kvalitetni. Kućište je od plastike što je svakako minus, ali ukoliko ne planiraš neke extremne aktivnosti sa ovim satom, mislim da će ti sat potrajati par godina sigurno, a verovatno i više. To je otprilike sve što mogu da ti kažem o satu.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #3
    Novi član
    Član od
    20.6.2010.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Adidas Cambridge watch

    Hvala dragon. Molim te jos samo da pogledas i ovaj sat, i da mi kazes misljenje, i takodje da mi kazes da li je ovo uopste zenski sat? ili je ipak muski?
    http://www.bpmwatches.co.rs/product.php?cid=67&pid=357

  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Adidas Cambridge watch

    Pozdrav Majo
    Ovo je ozbiljniji model:kućište od čelika,WR 100m,mehanizam je takođe Miyota.Međutim,model je pravljen za mušku populaciju!

  5. #5
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Adidas Cambridge watch

    Kao što je Dalibor rekao, malo ozbiljniji a verovatno i kvalitetniji model u odnosu na prethodni obzirom da ima kućište od čelika. U svakom slučaju, bolje će podneti situacije u kojima može doći do udaranja sata nego li model sa plastičnim kućištem.
    Ne znam koliki je prečnik kućišta ali da budem iskren kod satova modnih proizvođača ta podela na muške i ženske satove je donekle smešna jer bi većina muških satova mogla da prođe kao unisex modeli.
    Uostalom, čak i ako jeste muški sat, zar je bitno? Mnoge devojke i žene danas nose muške satove, čak dosta njih i priznaje da je veliki broj muških satova daleko lepši od ženksih.
    Moj savet ti je da odeš do radnje, probaš taj model (eventualno još jedno 10-ak drugih ) i ako se tebi dopada i ako ti lepo stoji na ruci, kupi ga.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Slične teme

  1. Getat watch co.
    By eee in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 132
    Poslednja poruka: 27.5.2016., 17:50
  2. Fit watch
    By Laslo51 in forum Digitalni i ABC satovi + G-Shock
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 21.9.2009., 12:20
  3. Retro LED Watch ????
    By Bole in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 6.4.2009., 8:01
  4. Hamilton Watch
    By Shmizla in forum Download sekcija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.11.2008., 18:49

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •