Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Little_Italian

tema: Swiss Legend satovi - iskustva?

  1. #1
    Novi član
    Član od
    9.3.2011.
    Lokacija
    Banja Luka, RS
    Poruke
    21
    Lajkovi
    45
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Swiss Legend satovi - iskustva?

    Kao prvo i najvažnije, da pozdravim sve članove!
    Slučajno nabasah na ovaj sajt, i to baš kad mi je potrebno!

    Drugar radi u USA, dolazi u "rodni kraj" za mjesec dana, pa će mi donijeti neki satić, koji odaberem...i sad sam ja u potrazi za performance/price pobjednikom.

    Na stranici http://www.chronoshark.com/ svaki dan postave "deal a day", sa čini mi se za oko trećinu nižim cijenama nego na Amazonu.
    Nekad je u ponudi Swiss Legend, nekad Movado, Skagen, Seiko..
    Postavljeni linkovi su "istekli", ali daju uvid u cijene i modele u ponudi...
    Kakav je to uopšte proizvođač Swiss Legend i koliko je to dobra kupovina?

  2. #2
    Član Avatar korisnika Koska23
    Član od
    2.1.2011.
    Lokacija
    Guelph, ON, Canada
    Poruke
    221
    Lajkovi
    847
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom re: Swiss Legend satovi - iskustva?

    Nemam ličnog iskustva sa Swiss Legend satovima, ali vidim da ih na forumima porede sa INVICTA-om, a to nije baš omiljen brand među ljubiteljima satova. Prati ih glas da imaju lošu kontrolu kvaliteta.
    Evo jednog thread-a sa stranog foruma na temu Swiss Legend satova... swiss legend how bad are they? . Nećeš naći ništa preterano poučno, ali ima duhovitih komentara tipa they are neither "Swiss" nor "legendary". Ali, šalu na stranu, ljudi su pisali i o svojim iskustvima sa ovim brandom tako da ti to može biti od pomoći.
    Ne znam koliko si novca planirao da potrošiš, ali mislim da će ti mnogi sa ovog foruma preporučiti da se opredeliš za Seiko ili Orient. Orient Black Mako možeš kupiti preko amazona za $100.
    Na kraju, ako ipak želiš da juriš "deal of the day", probaj na WatchDoddy.com -who's your Watch DODdy . Tu imaš deal-ove sa raznih sajtova pa je veća šansa da pronađeš nešto što će ti se dopasti.

    Pozdrav i srećno!

  3. #3
    Novi član
    Član od
    9.3.2011.
    Lokacija
    Banja Luka, RS
    Poruke
    21
    Lajkovi
    45
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Swiss Legend satovi - iskustva?

    hvala na pomoći, pogled je sada usmjeren na zemlju izlazećeg sunca! ;-)
    pozdrav!

  4. #4
    Novi član
    Član od
    16.3.2010.
    Poruke
    26
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Swiss Legend satovi - iskustva?

    Dobro vece svima,

    ziveo sam u Americi jako dugo godina i imao sam priliku da budem vlasnik jednog swiss legend sata. U principu kao i Invicta, imaju svajcarski mehanizam koji nije skup ali sigurno moze da traje. Meni traze vise od pet godina i nsiam imao nikakvih problema. E sada ja Vas da pitam dragi ljubitelji satova, za sto americkih dolara da nosite sat koji moze da traje i deset i vise godina, isplati se? Da se razumemo, nisam dosao da popujem nikome ovde, jer sma na zapadu stekao to da postujem svakoga i svaciji ukus, ali ako se nekome svidja sat Swiss Legend odgovarajuci model, zasto da ne? Taj isti sat ce pokazivati precizno vreme bas kao i Rolex , samo sto za Rolexa placate ime. Isti je slucaj i sa kolima. Danas svi prave izuzeno dobra kola, pa cak i koreanci. Vozio novi Bmw ili novu Hjundai, slican je osecaj za vozaca, samo za Bmw cete platiti ime. Mozda lupam, ali danas svi prave sve da je dobro, pa cak i satove.
    zoran funduk likes this.

Slične teme

  1. Swiss military satovi
    By Djordje in forum Ronilački satovi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 27.5.2012., 9:02
  2. Mišljenja i iskustva Swatch YRS 403
    By ZoranR in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 15.9.2011., 13:35
  3. Tissot Sea Touch iskustva
    By sector77 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 23.1.2011., 0:15
  4. Tissot Sea Touch iskustva
    By sector77 in forum Ronilački satovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 23.1.2011., 0:15
  5. Swiss Legend
    By _ivo_ in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.7.2009., 20:38

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •