Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 11
  1. #1
    Novi član
    Član od
    4.10.2009.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Swatch Irony - Pomoć

    Pozdrav svima na forumu. Posedujem Swatch IRONY. Naime, nesto se cudno sa njim desava. Kada resetujem stopericu ista se ne vraca uvek na pocetnu poziciju (12.00), a druge dve kazaljke uopste ne mrdaju. To sam doduse provalio pa je vracam po sekundu sa izvucenim kljucem na prvom stepenu. Medjutim, od druga sam cuo da on svoju Festinu moze da resetuje(sve tri kazaljke). Da uprostim i rezimiram: dali je moguce resetovati moj Swatch i kako?
    P. S. Pohvale za sajt! Slucajno sam ga pronasao i stvarno je super.

  2. #2
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Swatch

    Pozdrav Vlajko i dobrodošao.

    Ne znam da li sam te dobro razumeo, ali čini mi se da imaš problem sa nekalibrisanim kazaljkama, što se često dešava nakom zamene baterije ili jačeg udarca.
    Rešenje problema ćeš naći na poslednjoj strani uputstva u prilogu u sekciji "Readjustment".

    Javi da li si uspeo.

    Pozdrav,
    V.S.
    Priloženi fajlovi Priloženi fajlovi

  3. #3
    Novi član
    Član od
    4.10.2009.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Swatch Irony - Pomoć

    Hvala druze na trudu, ali kod mene se moze uticati samo na veliku sekundaru-stopericu. One male kazaljke (A i C)uopste ne reaguju i ne mogu se resetovati-kalibrisati ili kako se to vec kaze. Gornje dugme ( D ) uopste nema prepoznatljiv klik prilikom pritiska na njega, mada stoperica reaguje kada ga pritisnem. Napominjem da sat koristim u otezanim uslovima rada. Usput, zamenio bih i staklo na satu, pa me interesuje dali se to isplati ili da ostvarim svoj stari san kupovinom neke Festine(koju bih naravno vise cuvao). U svakom slucaju, hvala na trudu imenjace. Pozdrav!

  4. #4
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Swatch Irony - Pomoć

    Hmm, ako si u potpunosti ispoštovao proceduru iz uputstva onda verovatno mehanizam nije u potpunosti ispravan. Ako je to slučaj pitanje je da li se isplati ulagati dodatni novac u popravku (najverovatnije zamenu) mehanizma i poliranje stakla.
    Najbolje je da kupiš neki sat sa mineralnim ili safirnim staklom kako bi bezbrižnije radio u "otežanim uslovima". Možda i G-Shock dolazi u obzir, ali ne znam koji tip sata te zanima i koliko nameravaš da daš novca za njega.

    Pozdrav,
    V.S.

  5. #5
    Novi član
    Član od
    4.10.2009.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Swatch Irony - Pomoć

    Pa gledao sam neke Festine u jednoj zlatari i cena im je slična kao na sajtu BPM satova. 10 do 15 000, oo dinara bih mogao da dam, ali ga na posao sigurno neću nositi ako ga kupim. Još uvek razmišljam šta ću i kako ću, ali kada budem locirao neki konkretan model-eto mene po mišljenje iskusnijih. Hvala na uloženom trudu, a ja ću zauzvrat da reklamiram ovaj sajt u svakoj prilici. Laku noć.

  6. #6
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Swatch Irony - Pomoć

    Citat vlajko kaže: Pregled poruke
    Hvala na uloženom trudu, a ja ću zauzvrat da reklamiram ovaj sajt u svakoj prilici. Laku noć.
    Nema na čemu i hvala unapred.

    Pozdrav,
    V.S.

  7. #7
    Novi član
    Član od
    4.10.2009.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Swatch Irony - Pomoć

    Evo mene opet. Nisam dugo bio aktivan na forumu, a i internet me je nešto zezao neko vreme. Sada imam problem sa mojim satom iz ove teme, a novi još nisam kupio. Naime, ovih dana sam izgubio poklopac baterije, pa me interesuje dali ga nekako mogu nabaviti? Pozdrav svima na forumu.
    P. S. Aktivan na forumu ne mogu biti Bog zna koliko jer se i ne razumem puno u satove, ali dajem sebi za pravo da pitam šta mi nije jasno. Ispravite me ako grešim.

  8. #8
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Swatch Irony - Pomoć

    Nasuprot ulice gde se nalazi Beograđanka, nekih 100m ka Slaviji, postoji časovničar koji i prodaje stare Swatch satove iz 95-97 god. Video sam da ima par delova pa možda ima poklopac i za tebe!

    Ako ništa drugo, kupi sat od njega i imaš poklopac, mislim da su univerzalni (ako ne grešim), a da ih nema u Swatch servisnim radnjama!

  9. #9
    Novi član
    Član od
    4.10.2009.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Swatch Irony - Pomoć

    Shvatam druže, samo mi je malo komlikivano da zbog toga dolazim u BG. A drugim povodom, ko zna kada ću. Zato bi mi odgovarao neki broj telefona. U svakom slučaju hvala na informaciji.

  10. #10
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Swatch Irony - Pomoć

    Citat vlajko kaže: Pregled poruke
    Shvatam druže, samo mi je malo komlikivano da zbog toga dolazim u BG. A drugim povodom, ko zna kada ću. Zato bi mi odgovarao neki broj telefona. U svakom slučaju hvala na informaciji.
    Vlajko, mislio sam da si iz BGD, pomešao sam te sa drugim članom.
    Vidi da li je tvoj grad u ovoj temi, možda će ti časovničar rešiti problem.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Swatch automatic satovi
    By sub in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 19.2.2014., 13:58
  2. Swatch AquaHrono iz 1997god.
    By Absent in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 9.12.2009., 23:00
  3. Opet Swatch
    By bugarin in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 9.12.2009., 8:08
  4. Swatch Group pod istragom?!
    By dragon in forum Vesti, objave
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.9.2009., 12:05
  5. Pomoć
    By Dzo in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 3.12.2008., 23:59

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •