Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 16
  1. #1
    Novi član
    Član od
    14.11.2010.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Sector 850 chronograph sat

    Pozdrav svima na forumu! Svidja mi se posvecenost ljudi ovde, koji se i pored velikog broja zahteva za procene stvarno trude da na svaki sto bolje i objektivnije odgovore... Pa sam se tako ponadao da ce i meni neko pomoci o proceni sata koji sam juce kupio, u pitanju je Sector 850 Chrono Automatic koji je placen 250 eura. Da ne bih morao da postavljam slike ( posteno ne znam ni kako ) , oglas se nalazi na forumu Prodaja satova, sa tri prihvatljive slike, pa da cujem misljenja o ceni, o odnosu cena-kvalitet, za ovaj polovan, ali i za ovakav ali dok je bio nov ( ako se ne varam kostao je bar 800 eura ), i ako bi neko mogao da mi kaze koja klasa ETA mehanizma se koristi u ovom Sector-u, znam da nije ni Top ni Chrono, samo ne znam da li je Standard ili Elabore? I na kraju, planiram da ga odnesem na redovan servis skorije, a trenutno zuri nekih 17 sec dnevno, tako da me interesuje koliku bih preciznost smeo da ocekujem posle servisa ( Najverovatnije bih ga nosio kod Srbe Mihajlovica, posto sam cuo da je jedan od najboljih )?

  2. #2
    Novi član
    Član od
    14.11.2010.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Sector 850 chronograph

    http://www.svetsatova.com/forum/show...ghlight=sector Link oglasa, zbog slika, da ne biste morali sami da trazite.
    Poslednja ispravka: dragon (14.11.2010. u 18:33)

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Nadam se da se nećeš naljutiti, ali pošto ja ne znam da li je ili nije oglas člana Nikle i dalje aktuelan, neću dozvoliti da se komentariše cena ovog oglasa koji je postavljen ovde na forumu. Zašto? Kao što rekoh, ne znam da li je oglas aktuelan ili ne, a ne želim da se rasprava ili eventualna procena iskoristi za spuštanje cene sata. Kada se član Nikle oglasi po ovom pitanju i navede da je sat prodat, može da se diskutuje i o proceni cene sata.

    Ovo se odnosi na sve oglase koji su postavljeni ovde na forumu.

    Možeš da postaviš pitanje o kvalitetu i zatražiš mišljenje i savet o ovom satu u odgovarajućem delu foruma (recimo, pristupačni satovi) ali o proceni u ovom trenutku nećemo diskutovati.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  4. #4
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Zdravo Lazare i dobro dosao na forum.

    Jedino sto mogu da ti kazem je da se 7750 pravi u Elabore, Top i Chronometer klasama, tako da je Elabore minimum .
    O ostalom cemo kada i Nikle potvrdi da je sat prodat
    No time to lose

  5. #5
    Član
    Član od
    27.10.2008.
    Poruke
    277
    Lajkovi
    179
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Sat je prodat Lazaru,komentarisite koliko hocete.Lazare neka te sat dobro sluzi.Zadnji put kada sam proveravao tacnost sat je zurio 10 sec.Odnesi ga bilo kom casovnicaru da ga podesi,to je ili besplatno ili neke smesne pare.

  6. #6
    Novi član
    Član od
    14.11.2010.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Hvala Nikle, i ja se nadam da ce me dobro sluziti.

  7. #7
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Kupio si verovatno najbolii sektor ,tako da slobodno mozes da slavis jer si naprvio odlicnu kupovinu za po dobroj ceni.
    Inace ,gde se nalazi Srba Mihajlovic.

  8. #8
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Svaki sat sa ETA 7750 bio on iz Elabore klase ili ne je vredan 250€. Istu tu klasu mehanizma možeš videti i u Fortis, Longines, Hamilton itd satovima.
    Dakle bio on iz najslabije klase ili ne mehanizam je odličan! Sat kao i brend je sasvim ok tako da ne postoji nikakva sumlja da si sat predplatio ili pogrešio kupovinom istog.
    Dograđivanje mehanizma postoji kod svih brendova ali glavnica mehanizma ostaje ista kako izađe iz fabrike. Obične dorade, da li u boji šrafova ili oblik rotora i slične stvari!
    Dakle odlična kupovina, čestitam na satu!

  9. #9
    Novi član
    Član od
    14.11.2010.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Sector 850 chronograph

    Kontakt info za Srbu Mihajlovića pogledati OVDE.

    E, sad bih bio zahvalan ako bi mi neko odgovorio koju preciznost moze da ima ovaj Sector, posto sa ovih +17 sec nisam zadovoljan, ali tek mu sleduje servis. Vidjao sam da sa 7750 mehanizmom iste Elabore klase, doduse ne na istom satu, postizu preciznost i od +- 2 sec dnevno, naravno nisam toliko zahtevan, ali bi bilo lepo ako bi bio ogranicen na +- 5 sec dnevno, e sad, da li je to moguce ili ne, vase misljenje. ( naravno svestan sam da je za ovu klasu mehanizma dozvoljeno +- 15 sec dnevno, ali u realnim uslovima moze biti dosta precizniji )
    Poslednja ispravka: dragon (14.11.2010. u 18:33)

  10. #10
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Sector 850 chronograph sat

    Premestio sam celu priču o Sector 850 hronografu u novu temu kako ne bi išli u off topic i kako bi sve bilo preglednije.

    Zavisi od mehanizma do mehanizma i od strpljenja časovničara, ali može se regulisati tako da bude u granicama prihvatljivih vrednosti. Za eta 7750 elabore klasu najveće dozvoljeno odstupanje iznosi +/- 15 sekundi po danu tako da je sve ispod te vrednosti odlično a verujem da će ti časovničar bez problema doterati mehanizam na ispod 10 sekundi.
    Poslednja ispravka: dragon (14.11.2010. u 18:40)
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Narukvica za Sector 900 chronograph watch
    By vucko 013 in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 8.9.2011., 21:11
  2. [PRODATO] - Sector 850 Automatic Chronograph
    By Nikle in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.11.2010., 0:17
  3. Sector 650
    By Zmaj11 in forum Kupovina satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 27.8.2010., 22:59
  4. Sector 400
    By marko_veselinovic87 in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.6.2010., 19:16
  5. Nov SECTOR 550
    By cor in forum Prodaja satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 15.9.2009., 10:20

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •