Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Prikaz rezultata 31 do 36 od ukupno 36
Like Tree1Likes

tema: Potreban savet za kupovinu sata do 300 evra

  1. #31
    Novi član
    Član od
    27.5.2010.
    Poruke
    22
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu sata do 300 evra

    Danas sam bio u Delta sitiju dapogledam cuke. Jedina dva modela koja su mi se bas svidela su onaj sector 340 ciju sam sliku izbacio i NightHawk pilot sto mi je angel preporucio.
    Gledao sam i tissot prc100, ali je mnogo penzionerski.
    E sad, jedini problem kod nighthawk-a je sto nema safirno staklo, ali postoji vrlo slican sat koji ga ima, ali je malo skuplji. Kada bih taj nasao u inostranstvu do nekih 350e, kupio bih ga bez razmisljanja

  2. #32
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu sata do 300 evra

    Cek,cek, jel mislis na Nighthawk ili na taj drugi kad kazes "kad bi ga nasao u inostranstvu do 350e"?
    Nighthawk kosta oko 200$ sto sa slanjem , carinom i porezom ide na nekih recimo 250e sve ukupno a ako je taj drugi na koji drugi mislis?
    Ja sam recimo nasao AS4020-36e za 309e a ide cena od 309-350 a taj sat je za mene recimo savrsen. Radio controlled, eco drive , safirno staklo ,kozna narukvica ma savrsen...
    E sad pitanje je na koji ti mislis?
    Who's your daddy?

  3. #33
    Novi član
    Član od
    27.5.2010.
    Poruke
    22
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu sata do 300 evra

    Video sam u toj radnji sat skoro isti kao nighthawk, samo skuplji i sa safirnim staklom, pa sam njega mislio da nadjem u inostanstvu u free shopu. Ne zam tacno koja mu je oznaka, ali ici cu ponovo da vidim..
    Koji je precnik kucista tvog sata i ima li takav sa metalnom narukvicom

  4. #34
    Novi član
    Član od
    28.6.2014.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Preporuka za kupovinu

    Pozdrav ljudi... Jako mi se dopadaju dizajn pravougaonih satova poput ovog Tw steel - Ceo tonneau T-Group.Co | Satovi i nakit ili Time Force satovi | Zlatara Mitić Niš - Dijamanti, Burme, Vereničko prstenje, Nakit, Satovi (desni model na slici). Je l' imate predlog? 200-300 evra je maks... Hvala unapred...

  5. #35
    Mlađi član
    Član od
    8.3.2016.
    Poruke
    42
    Lajkovi
    187
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Preporuka za kupovinu

    Tema je vremenski starija ali vjerujem jednako aktuelna. Nisam dosad imao potrebu da naručujem bilo šta preko net-a pa me zanima gdje da pročitam dodatne troškove na , konkretno sat. Ima li veze iz koje države artikl dolazi, to vidim po zastavici države. Npr, na Jomašopu sam pronašao neke satove, Seiko a ima i drugih. Znači kako da odmah vidim dodatne troškove koje ću morati platiti. Hvala.

  6. #36
    Stariji član Avatar korisnika KureNS
    Član od
    16.11.2013.
    Poruke
    566
    Lajkovi
    3960
    Reputacioni uticaj
    39

    Određen forumom Re: Preporuka za kupovinu

    ^

    Sve je "jedan prema otprilike", nikakvih pravila nema, u poslednje vreme uredno rokaju i carinu i PDV na sve, bez obzira na iznos koštanja (sem na artikle za koje je očigledno da su bagatela).

    Moja preporuka ti je da čim se odlučiš na kupovinu budeš spreman da ćeš platiti jiš 30% od vrednosti sata (i to ne obavezno po ceni kojoj si ga ti platio jer carina ne zna za akcije i sl.), pa ćeš se obradovati ako se "provučeš" i platiš manje.

    Jedino moram da ih pohvalim da su u poslednje vreme naučili da koriste internet i stvarno znaju koliko šta košta (bar ovi u NS - valjda i ovde ima carinska podstanica?), naravno ne fermaju ako si ti kojim slučajem nešto što svuda košta 60€ platio 25€ na nekoj aukciji i sl, oni carinu i PDV obračunavaju na 60€.
    drag196 likes this.

Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234

Slične teme

  1. Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR
    By Vladan Stevanovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 538
    Poslednja poruka: 29.9.2021., 18:28
  2. Savet za kupovinu sata...
    By WlayCo in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 20.7.2010., 18:27
  3. Potreban savet oko preciznosti sata
    By Nikle in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.4.2010., 14:57
  4. Potreban savet i mišljenje -
    By esdy_11192 in forum Stari (vintage) ručni satovi
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 15.12.2009., 16:55

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •