Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3

tema: Herc-satovi

  1. #1
    Novi član
    Član od
    13.12.2009.
    Poruke
    16
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Herc-satovi

    opet ja
    Vase misljenje o ovoj marki satova...evo i link s njihovim nekim kolekcijama(ovaj prvi sat meni licno najbolji),ima zaista fotogenicnih primjeraka, ali me zanima i kvalitet ako je neko imao iskustva s ovakvim satovima

    http://www.hercwatch.com/en-us/produ...WATCH%20217BK/

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Herc-satovi

    Nemam neko posebno mišljenje. Po onome što sam video, iskopirali su gomilu poznatih brendova, nemaju prave hronograf satove u ponudi što znači da ni ovaj sat do kojeg si postavio link nije hronograf, mehanizmi su kineski i to relativno lošeg kvaliteta a sama kućišta su, po onome što sam uspeo do sada da pročitam o njima, napravljena od ne tako kvalitetnog čelika. Takođe, naletao sam na tekstove gde se spominje da su Herc satovi u stvari isto što i Orkina samo pod drugim imenom i malo bolje odrađeni. A što se Orkine tiče... pretraži temu "Crna lista proizvođača satova".
    Ima ljudi koji su zadovoljni ovim satovima, ima onih koji nisu, mišljenja su podeljenja. Sve u svemu, automatik pa još šatro gistro hronograf za 3k dinara? Neće da može.

    Pozdrav i dobrodošao na forum.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #3
    Novi član
    Član od
    13.12.2009.
    Poruke
    16
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Herc-satovi

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Nemam neko posebno mišljenje. Po onome što sam video, iskopirali su gomilu poznatih brendova, nemaju prave hronograf satove u ponudi što znači da ni ovaj sat do kojeg si postavio link nije hronograf, mehanizmi su kineski i to relativno lošeg kvaliteta a sama kućišta su, po onome što sam uspeo do sada da pročitam o njima, napravljena od ne tako kvalitetnog čelika. Takođe, naletao sam na tekstove gde se spominje da su Herc satovi u stvari isto što i Orkina samo pod drugim imenom i malo bolje odrađeni. A što se Orkine tiče... pretraži temu "Crna lista proizvođača satova".
    Ima ljudi koji su zadovoljni ovim satovima, ima onih koji nisu, mišljenja su podeljenja. Sve u svemu, automatik pa još šatro gistro hronograf za 3k dinara? Neće da može.

    Pozdrav i dobrodošao na forum.
    Daa....hvala i sam sam imao slicno misljenje,samo sam htio provjeriti..
    hvala na toplom doceku

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •