Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
Like Tree1Likes
  • 1 Post By bancika

tema: Europa Watch Com 24h sat i "world time" pitanje

  1. #1
    Novi član
    Član od
    23.12.2009.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Europa Watch Com 24h sat i "world time" pitanje

    Pozdrav društvo, evo i ja da predstavim svoj prvi 24h sat! Oduševljen sam njime jer sam odavno tražio takav ali da ima 12 na gornjoj poziciji a ne uobičajenih 24 kakvi su kod većine military i pilotskih verzija. Dugo sam guglao kako bih našao po pristupačnoj ceni neki od satova sa sajta 24 hour watch watches dial dials wristwatches wristwatch 24-hour watch a eto ispostavilo se da sam kupio sat koji fime naručuju od Please wait..... i štampaju svoj logo na ciferu! Ipak, kao što kaže gazda Ivo (ivourar1), imaju kvailtetne mehanizme (Myota ili nemački PUW) i sasvim su lepog dizajna. Evo i slika da ne dužim.

    Europa Watch Com 24h sat i "world time" pitanje-wrigley-24h-1.jpgEuropa Watch Com 24h sat i "world time" pitanje-wrigley-24h-2.jpgEuropa Watch Com 24h sat i "world time" pitanje-wrigley-24h-3.jpg

    Nego i jedno pitanje. Na bezelu, koji se normalno okreće, i koji je idealan za određivanje vremena u drugoj časovnoj zoni, na zoni -2, posle Azora (koji je -1) stoji oznaka Rio. Sam Rio de Žaneiro je inače zona -3 i on ima svoj natpis "R.Janeiro". Ali nije mi jasno šta označava "Rio" oznaka na poziciji zone -2? Trebao bi da bude neki referenti grad ili oznaka jer tu je okean. Ima li neko odgovor na ovo pitanje, ili možda negde grešim?

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika SHIBUMI
    Član od
    2.2.2012.
    Lokacija
    Balkan-South Ontario
    Poruke
    599
    Lajkovi
    2923
    Reputacioni uticaj
    173

    Određen forumom Re: Europa Watch Com 24h sat i "world time" pitanje

    Sto se oznake "Rio" na bezelu tice, tesko je odgovoriti. Uglavnom je "Rio" - "Rio de J." -"Rio de Janerio- R.Janerio".... Kao sto si i sam napisao, a ovako 2x Rio... Gledaj na to kao jedan dodatak vise. Recimo"Rio Grande" (na spanskom "Rio Bravo"). Nije bas kao okean, ali je to jedna 2896 km duga mutna reka, prirodna granica koju su u kaubojskim filmovima toliko puta pregazili.



    Moguce je da imas unikat sat gde su zeznuli na upisivanju imena gradova, sto kad malo bolje razmislis, i nije ni tako lose.

    Cuvaj ga upravo zbog toga.

    Nadajmo se samo da nema takvih 2.846.000 "unikatnih komada" .


    Pozz
    Poslednja ispravka: SHIBUMI (26.10.2013. u 0:17)
    "The future is something which everyone reaches at the rate of 60 minutes an hour, whatever he does, whoever he is".

  3. #3
    Novi član
    Član od
    17.11.2020.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Europa Watch Com 24h sat i "world time" pitanje

    kako mogu dobiti informacije o ovom satu: iz koje zemlje dolazi proizvođač, ali pre svega zašto ne postoji mnogo informacija na mreži

  4. #4
    Stariji član
    Član od
    2.10.2019.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    661
    Lajkovi
    2502
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Europa Watch Com 24h sat i "world time" pitanje

    "zasto ne postoji mnogo informacija?"

    Postoji vise opcija ali mozda nikome nije bio vredan pomena.
    eee likes this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •