Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 15
  1. #1
    Stariji član Avatar korisnika Uros GT
    Član od
    23.5.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    929
    Lajkovi
    3355
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Dobar odnos cena-kvalitet, za max 300eura!

    Pozdrav svim forumasima i fanovima, ja sam nov ovde ali oduvek sam voleo satove i sada sam resio malo vise da se posvetim tom svom afinitetu. Forum je fenomenalan i koliko sam zapazio jedini ove vrste u Srbiji? Zanimaju me najvise Zodiac Sea Dragon i Citizen Eco-Drive AT0761-08E. Otvoren sam za nove preporuke naravno i savete. Hvala!
    Poslednja ispravka: Uros GT (31.5.2010. u 17:43)

  2. #2
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Dobar odnos cena-kvalitet, za max 300eura!

    Meni se lično dopadaju Zodiaci!
    U ovom slučaju je Ronda mehanizam koji je po meni dobar proizvođač mehanizama, nešto smo diskutovali u ovoj temi oko pojedinih modela Zodiaka pa pogledaj možda promeniš mišljenje, ja nisam toliko.
    Ali ako pričamo o dobarom odnosu cena-kvalitet, za max 300€ moram ti ponudidi još jednog,

    Citizena

    Citizen Promaster Sky Eco Drive NightHawk Pilot.

    Sat je zaista fenomenalan u svakome pogledu, dizajn kućišta, kvalitet izrade, sama narukvica, bukvalno sve...
    Još ti ostaje da odeš do Vitanova i pogledaš Seiko satove, jako su skuplji u odnosu na cena online kupovine ali poseduju sve što ti zahtevaš, Dobar odnos cena-kvalitet, za max 300eura!

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika Uros GT
    Član od
    23.5.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    929
    Lajkovi
    3355
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Dobar odnos cena-kvalitet, za max 300eura!

    Ja sam odusevljen brzinom odgovora ANGEL, hvala puno. Bas sam danas naleteo na ovog Nighthawk Pilot-a surfujuci i svideo mi se jako mada sam mislio da je skuplji. Kakva je jos dostupnost Zodiac-a i gorepomenutih modela Citizena kod nas? I voleo bih da cujem jos neko misljenje o ovom Sea Dragon-u. Pozdrav

  4. #4
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Dobar odnos cena-kvalitet, za max 300eura!

    Podjednako zastupljeni brendovi, Zodiake imaš u BPM-Delta City-u i svuda u njihovim radnjama, nisam siguran da imaju Sea Dragon-a, moraš pogledati.
    Citizen zastupa Bomar... Distributeri u Srbiji.
    Sea Dragon je satić u odnosu na Nighthawk Pilot-a, ipak je pilotski sat sa dva vremena u sebi, više funkcija u satu ako su ti bitne te karakteristike, a zašto ne bi bile!
    Uroše, moraš pogledati sat i staviti ga na ruku, poseduje moć koji nema svaki sat, a zaista na mojoj ruci ih je bilo mnogo!

  5. #5
    Stariji član Avatar korisnika Uros GT
    Član od
    23.5.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    929
    Lajkovi
    3355
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Dobar odnos cena-kvalitet, za max 300eura!

    Ufff, stvarno si me sad bacio u dubiozu, mada ne bi trebao da budem neodlucan obzirom na ocite prednosti Nighthawka. Moram pod hitno da ih probam, cim mi se zavrse ispiti... A neki Zodiac u ravni Nighthawka bi bio mnogo skuplji pretpostavljam?

  6. #6
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Dobar odnos cena-kvalitet, za max 300eura!

    Svakom švajcarcu sa tim karakteristikama sata dodaj još jedno recimo 1000€, neko moje mišljenje.
    Da se radilo o automaticimaa uvek bih ti rekao da uzmeš automatika ali kada se radi o dva kvarcna sata uvek bih se odlučio za ponuđenog Citizena, baš zbog svega što sat poseduje.

    Ovo su reči našeg dobrog maga, pa presudi sam, a trebao bi se javiti još članova u vezi ove teme, zar ne?

    Citat watchmag01 kaže: Pregled poruke
    u quartz satovima rubini ne igraju značajnu ulogu jer se kod njih ne pojavljuje veliko opterećenje na ležajeve kao kod mehaničkih pa se može čak može reći da osovine plutaju u ulju ležajeva dok je kod mehaničkih satova osovina kostantno priljublena i pritišće ležaj.
    Savjet pri kupnji qvartz sata je više obratiti pažnju na kvalitetu izrade kučista a kod mehaničkih najprije mehanizam pa onda ostalo

  7. #7
    Stariji član Avatar korisnika Uros GT
    Član od
    23.5.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    929
    Lajkovi
    3355
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Dobar odnos cena-kvalitet, za max 300eura!

    Uff, pa da, jos 1000evra... Jako mi se svidja ovaj Nighthawk iako mi bar 50% f-ja nisu jasne, tj nista osim vremena i datuma... Jel ima jos neki dizajnerski slican ovom u tom cenovnom rangu? Mozda neki Tissot? A i dopada mi se nesto na ovu temu http://www.watchismo.com/images/prod...l/ZO7303.1.jpg
    Poslednja ispravka: Uros GT (3.6.2010. u 11:17)

  8. #8
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Dobar odnos cena-kvalitet, za max 300eura!

    Za Tissoa ti je potrebno još nekih 100€, nešto su skuplji u odnosu na Zodiac-e i Citizene, u stvari dosta skuplji! Nekada je bolje pričekati ako nisi nestrpljiv pa dodati koji dinar više.
    Taj Citizen je prava stvar, razmisli o njemu, ne kažem da je Zodiac loš ali otiđi do BPM-a i pogledaj Candino Sport C4429-3, odličan sat, bolji od Zodiac-a za nekih 300€.

  9. #9
    Član Avatar korisnika Hakinen
    Član od
    29.12.2008.
    Lokacija
    Bg (Srb)
    Poruke
    101
    Lajkovi
    27
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Dobar odnos cena-kvalitet, za max 300eura!

    Ovaj Candino poprilicno podseca na Certinu DC Podium, mozda bi mogao da uzmes i taj (na forumu poprilicno hvaljen) model na razmatranje.
    U svakom slucaju moja preporuka je da izaberes 3-4 modela i probas ih u prodavnicama. To je najbolji nacin da vidis sta ti zaista odgovara.
    just nice and easy now...there is no need to rush

  10. #10
    Stariji član Avatar korisnika Uros GT
    Član od
    23.5.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    929
    Lajkovi
    3355
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Dobar odnos cena-kvalitet, za max 300eura!

    Citat ANGEL kaže: Pregled poruke
    Candino Sport C4429-3, odličan sat, bolji od Zodiac-a za nekih 300€.
    Video sam ovaj, lep je, zapravo prelep je, jos s metalnom narukvicom! Predlagali ste nekom u slicnoj temi kao mojoj... Nisam nestrpljiv, skupljam pare a tek pocetkom avgusta ce se kupovati nesto pa sam hteo na vreme da pocnem da se raspitujem a ovo sve je ispalo jako zanimljivo i naucio sam neke stvari i definitvno cu nastaviti da iscitavam forum!!!
    Poslednja ispravka: Uros GT (3.6.2010. u 15:54)

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kvalitet satova i mehanizama
    By insp.draguljce in forum Satni Mehanizmi
    Odgovora: 127
    Poslednja poruka: 2.9.2020., 8:14
  2. Sat Royal London RL-4596-B3C, cena?
    By sasa17kv in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 2.12.2009., 6:24
  3. Sector Ocean Master - kvalitet mehanizma?
    By ivan niksa in forum Satni Mehanizmi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 1.12.2009., 23:02

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •