Hvala svim članovima koji su uključeni,ili će se pak uključiti!

Oba modela mi se čine odlična,ta činjenica što nisam video Citizenov model mi je malo problematična jer ne znam ni kako mi paše ni da li je brojčanik pregledan.Iz Vaših komentara vidim da je nekima čitak,nekima ne,tako da verujem da je to sve od ukusa do ukusa.

@WlayCo Ja sam iskreno više naklonjen Citizenovom modelu isto mi se čini za nijansu lepši,Seiko je za nijansu elegantniji i ozbiljniji tako da...

Mislim da bih se odlučio za Citizena,ali ne verujem da ću baš u skorije vreme da kupujem.U julu sam kupio svoj prvi ozbiljniji sat.
Radi se o Citizenovom modelu an0750-61a koji mi baš lepo paše,sa svim mi se uklapa i pravo mi je zadovoljstvo da ga nosim.
Citizen BL8000-03A ili Seiko Premier SNA587-P1 - Vaše mišljenje...-1623_5.jpg

Uglavnom ukoliko mi se ukaže prilika da uzmem Citizenov model,definitivno hoću.
Sad trenutno ću da ga stavim na background(šala naravno... )

@dragon Takođe smatram da je možda lepši plavi brojčanik,ali opet mi nekako beli isto lepo izgleda.
Ako neko zna gde može da se nađe ovaj model,bio bih zahvalan na odgovoru!

@Simke Slažem se da je možda malo komplikovano sve to da se podesi,ali baš na Citizenovom sajtu ima demonstracija gde se sve to lepo objasni tako da nema brige oko toga,jeste da se većina ovih pogodnosti neće u tolikoj meri koristiti,ali opet bolje je kad može

Svima kojima nisam odgovorio opet se zahvaljujem,mislim da sam kroz ovih nekoliko redova rekao svoje mišljenje...
Još jednom drago mi je što ste se odazvali u ovako kratkom roku.

Pozdrav svima,Danijel