Strana 8 od 21 PrvaPrva ... 45678910111218 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 71 do 80 od ukupno 204
Like Tree948Likes

tema: Vaši kućni ljubimci

  1. #71
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Vaši kućni ljubimci

    Citat zarekg kaže: Pregled poruke
    Glavni razbojnik i larmadzija u komsiluku
    Najlepsa i najpametnija rasa,bar po meni,pored Staforda.Za decu i porodicu je Nemacki ovcar ,uz boksera i ritrivera najbolji pas. Da ne poverujes,po nekoj statistici,koji je pas najbolje kotiran za porodicu,Amerikanci su 6 godina istrazivali,ispada lista ovako... 1. Nemacki bokser...2.Labrador -zlatni ritriver .... i da ne poverujes 3 . Americki Staford terijer...... Sva ziva udruzenja su bila u ovom istrazivanju,ako budem pronasao link,prosledicu ga...... Iskreno ,meni je zivotna zelja da imam Nemackog ovcara pored sebe i da ga licno dresiram kao mog pokojnog Staforda Benija. Deca su ga jahala,i moja i komsijska,i nikad nije zarezao,a kakav je cuvar bio,da ne pricam. Na zalost,bar za sada ne mogu priustiti zbog obaveza i vucjaka,jer je ipak previse, cuvati 3 psa,razlicitih rasa,plus papagaja,kraljevskog Alexandra ,plus suntavog macora kog sam spasao i udomio.....mnogo bre. Ali za ovakvog lepotana,nemackog ovcara, dusu bih dao....Lepota i vernost od psa.
    Zagor likes this.

  2. #72
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Vaši kućni ljubimci

    Citat miskostuka kaže: Pregled poruke
    Najlepsa i najpametnija rasa,bar po meni,pored Staforda.Za decu i porodicu je Nemacki ovcar ,uz boksera i ritrivera najbolji pas. Da ne poverujes,po nekoj statistici,koji je pas najbolje kotiran za porodicu,Amerikanci su 6 godina istrazivali,ispada lista ovako... 1. Nemacki bokser...2.Labrador -zlatni ritriver .... i da ne poverujes 3 . Americki Staford terijer...... Sva ziva udruzenja su bila u ovom istrazivanju,ako budem pronasao link,prosledicu ga...... Iskreno ,meni je zivotna zelja da imam Nemackog ovcara pored sebe i da ga licno dresiram kao mog pokojnog Staforda Benija. Deca su ga jahala,i moja i komsijska,i nikad nije zarezao,a kakav je cuvar bio,da ne pricam. Na zalost,bar za sada ne mogu priustiti zbog obaveza i vucjaka,jer je ipak previse, cuvati 3 psa,razlicitih rasa,plus papagaja,kraljevskog Alexandra ,plus suntavog macora kog sam spasao i udomio.....mnogo bre. Ali za ovakvog lepotana,nemackog ovcara, dusu bih dao....Lepota i vernost od psa.
    Eto da se malo i ja pridruzim....mislim s punim pravom. Inace dugooooooooo godina sam se bavio uzgojem Nemackih ovcara, obukom, treninzima, natjecanjima....u zadnjih dve godine smanjio sam dosta. Inace sam u jedno vreme imao 6-7 rasplodnih kuja, 1 do 2 muzjaka a o leglima da ne govorim.
    Pa evo par fotki iz arhive....cisto da pogledate. Inace pasmina je jedna od a mozda i najkompletnija za sve sto trazimo od najveceg covjekovog prijatelja.

    Vaši kućni ljubimci-1.jpgVaši kućni ljubimci-5.jpgVaši kućni ljubimci-6.jpgVaši kućni ljubimci-alka-stenci-4.jpgVaši kućni ljubimci-arijana-3.3..jpgVaši kućni ljubimci-img_0256.jpg

    I za kraj jedan lepotan koji je zavrsio u SAD i ostvario vrh plasman....

    Naziv: za mobitel.jpg, pregleda: 363, veličina: 130,9 KB
    eee, marko14, RUS and 10 others like this.

  3. #73
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Vaši kućni ljubimci

    Lepoooooooooo,pa lepoooooooo,pa sta da kazem,zena me prekorila,sto sam se opet setio sta bih voleo da bude pored mene. A znam da trenutno nije moguce zbog ovih lepotica......Eeeeee ,mi muski smo uvek u manjini,hahaha......... Zakljucak...Ono sto imas ,voli i neguj punim srcem...., ono sto volis,sanjaj i prizeljkuj jos punijim srcem,ako iskreno volis,dace ti se od dobrog Boga....ACKE2.jpg

    Vaši kućni ljubimci-s4300481.jpgVaši kućni ljubimci-bbb.jpgVaši kućni ljubimci-s4300482.jpgVaši kućni ljubimci-ljuljaska-nov-04010.jpg[ATTACH]94049[/ATTACHsl1.jpg
    VLADAN P, Zagor and MMario like this.

  4. #74
    Stariji član Avatar korisnika jagoda-nbg
    Član od
    17.7.2010.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    1.115
    Lajkovi
    4072
    Reputacioni uticaj
    19

    Određen forumom Re: Vaši kućni ljubimci

    Citat MMario kaže: Pregled poruke
    Eto da se malo i ja pridruzim....mislim s punim pravom. Inace dugooooooooo godina sam se bavio uzgojem Nemackih ovcara, obukom, treninzima, natjecanjima....u zadnjih dve godine smanjio sam dosta. Inace sam u jedno vreme imao 6-7 rasplodnih kuja, 1 do 2 muzjaka a o leglima da ne govorim.
    Pa evo par fotki iz arhive....cisto da pogledate. Inace pasmina je jedna od a mozda i najkompletnija za sve sto trazimo od najveceg covjekovog prijatelja.

    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	1.jpg
Viđeno:	162
Veličina:	155,2 KB
ID:	94037Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	5.jpg
Viđeno:	191
Veličina:	23,7 KB
ID:	94038Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	6.jpg
Viđeno:	167
Veličina:	375,6 KB
ID:	94039Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	ALKA STENCI 4.jpg
Viđeno:	150
Veličina:	279,2 KB
ID:	94040Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	arijana 3.3..jpg
Viđeno:	159
Veličina:	300,8 KB
ID:	94041Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	IMG_0256.jpg
Viđeno:	173
Veličina:	327,2 KB
ID:	94042

    I za kraj jedan lepotan koji je zavrsio u SAD i ostvario vrh plasman....

    Naziv: za mobitel.jpg, pregleda: 363, veličina: 130,9 KB
    Kada cujem rec PAS ja pomislim na nemackog ovacara! Prelep je!!!

  5. #75
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    6.987
    Lajkovi
    58277
    Reputacioni uticaj
    217

    Određen forumom Re: Vaši kućni ljubimci

    MMario svaka cast bruder
    MMario likes this.

  6. #76
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    6.987
    Lajkovi
    58277
    Reputacioni uticaj
    217

    Određen forumom Re: Vaši kućni ljubimci

    Vaši kućni ljubimci-180720143141.jpg Vaši kućni ljubimci-180720143144.jpg Major Kriger ili kako ga moji klinci zovu Vucko.Pas je cudo toliko smo zblizili da je prosto nevorovatno.Hoce da jede samo u mome prisustvu i to ako mu ja serviram..... Ludilo i ljubav na prvi pogled
    Shmizla, marko14, RUS and 7 others like this.

  7. #77
    Član Avatar korisnika Srđan
    Član od
    22.10.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    463
    Lajkovi
    1519
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Vaši kućni ljubimci

    @Marko14 Joj što je sladak! Obavezno na sledeće okupljanje da ga povedeš, da ga gnjavim malo!
    Shmizla likes this.

  8. #78
    Istaknuti član Avatar korisnika marko14
    Član od
    21.3.2009.
    Poruke
    2.392
    Lajkovi
    7566
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: Vaši kućni ljubimci

    Vazi


  9. #79
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.313
    Lajkovi
    27284
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Vaši kućni ljubimci

    RUS, VLADAN P, skydrummer and 3 others like this.

  10. #80
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    6.987
    Lajkovi
    58277
    Reputacioni uticaj
    217

    Određen forumom Re: Vaši kućni ljubimci

    Vaši kućni ljubimci-v1.jpg Vaši kućni ljubimci-v2.jpg Vaši kućni ljubimci-v3.jpg Vucko
    Shmizla, marko14, VLADAN P and 4 others like this.

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •