Strana 108 od 185 PrvaPrva ... 85898104105106107108109110111112118158 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1.071 do 1.080 od ukupno 1847
Like Tree4377Likes

tema: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

  1. #1071
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Ma najgore je to što se kod nas replike slobodno oglašavaju, a inspekciju boli uvo. U nekom od dokumenata EU koji se bavi pravosuđem, a koji sam prevodio, lepo piše da vlast mora da se pozabavi prodajom falisfikovane robe, da to jeste uređeno zakonom, ali da bi se zakoni mogli i pooštriti i preciznije formulisati. Čak i sa ovim zakonima, inspekcija bi mogla samo da okreće telefone i da lovi prevarante k'o somove na bućku, ali očigledno da neko treba da im to nacrta. Kakvi su to debili, kukaju sa jedne strane da nema para u državnoj kasi, a sa druge imaju lopove na tacni koji otvoreno priznaju krivično delo. Neka im samo daju društveno-koristan rad, pa ćemo dobiti bar čiste ulice, bilo da valjaju falš satove, odeću, obuću ili nešto deseto.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  2. #1072
    Mlađi član Avatar korisnika Boskovic
    Član od
    21.9.2014.
    Poruke
    53
    Lajkovi
    129
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Bas to, a na online berzama se u istoj kategoriji nalaze kopije i originali tako da kupcima koje interesuju originali ne mogu na miru da traze ono sto zele jer je 50% kopija...
    HADzI DALIBOR likes this.

  3. #1073
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Meni je baš čudno kako vlasnici takvih sajtova selektivno primenjuju zakon - npr. ne smeš da oglašavaš prodaju e-cigareta, koje su legalni proizvodi i normalno se kupuju, baš kao i žvake ili novine, ali smeš ono što je zabranjeno čak i pravilima sajta. Evo ilustracije:

    Zabranjeno je oglašavati: neistinito i lažno, dovoditi nekog u zabludu i na način na koji se neko vređa, nekome nanosi šteta ili koristi nečija lakovernost.
    Zabranjeno je oglašavanje: piratskih kopija proizvoda, medicinskih ili medicinsko alternativnih postupaka i metoda, nadrilekarstva, opojnih droga i njihovog korišćenja, oružja i municije, uključujući kopije, startne pištolje i vazdušno oružje, duvana i duvanskih proizvoda (uključujući i elektronske cigarete) i njihovog konzumiranja, alkoholnih pića (sem piva i vina) i njihovog konzumiranja.
    Ako bi neko oglasio da prodaje npr. bezazlene e-cigarete, pištolj-igračku i slično, oglas bi leteo momentalno, ali za replike ih savršeno boli uvo.
    HADzI DALIBOR likes this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  4. #1074
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Zbogom mozgu Sad, ruku na srce fals e-cigareta, ili bilo koja nije od ovlascenog dilera ne sme da se prodaje, posto se klasifikuje kao hrana ili pice - svaka neregularnost moze da dovede do zdravstvenih problema (preskakanje srca zbog replike se ne racuna).
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  5. #1075
    Mlađi član Avatar korisnika Boskovic
    Član od
    21.9.2014.
    Poruke
    53
    Lajkovi
    129
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Vlasnici sajtova ne reaguju na plagijate jer se zbog ekonomske krize dosta svodi na kopije (satovi, telefoni, komp. oprema) i samim tim bi na sajtu bilo manje oglasa i clanova a vlasnici nece da se pozabave time jer ne mogu to da iskorene. Ovo je Srbija, mora neko 100 puta da ti kaze da ne radis to da bi doprelo do malog mozga...

  6. #1076
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Ponovo, plagijatora i ljudi sumnjivog morala i etike je uvek bilo. Takodje veoma je tesko otkriti replike ponekad. Vezimo se za satove, kada vlasnik napise da je replika to se lako prebaci/obrise. Recimo da objavljujem repliku kao original. Prvo, treba im strucni kadar da bi sa slike probao da otkrije repliku. Posto je to danas vrlo tesko, mora da se proveri licno. To je vec smaranje korisnika i licno ne bih dozvolio tako nesto.

    Banovanje korisnika na koje se kupci zale je vec izvodljivo, ali opet...
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  7. #1077
    Mlađi član Avatar korisnika Boskovic
    Član od
    21.9.2014.
    Poruke
    53
    Lajkovi
    129
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Roli sve oridjidji osim mehanizma za samo dvesta jura
    Navalite dok nije nestalo ovako povoljnih originala
    Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova-uploadfromtaptalk1414017393019.jpg
    Nenad Arandjelovic likes this.

  8. #1078
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Za taj novac nova replika,sa Miyota mehanizmom,cak msm da je i 150 evra na FB-u.Ovi likovi su smesni,cak i vredjaju inteligenciju ljudi,mada,svaka im cast na humoru.

    Ja bih takve satove cekicem na licu mesta.
    Boskovic likes this.

  9. #1079
    Stariji član Avatar korisnika BucaJr.
    Član od
    9.8.2011.
    Lokacija
    New Now
    Poruke
    608
    Lajkovi
    4381
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova


  10. #1080
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Pa dobro, ovaj oglas bar nema AAA ili RRR, niti prodavac folira, jer u pitanju je neki no name sat, ali šta ima veze da li je kupljen u Italiji ili u Tunguziji. Italijani imaju dosta buvljaka, bar koliko sam imao prilike da vidim, a buvljak je buvljak, bez obzira na to gde se nalazio. Italijanski buvljak nije ništa manje ili više fancy od našeg.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

Slične teme

  1. Smešne slike i video klipovi
    By dragon in forum Kafić
    Odgovora: 1513
    Poslednja poruka: 22.11.2023., 21:13
  2. Citizen BN0055-53E info i komentari?
    By sector77 in forum Citizen
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.10.2010., 12:54
  3. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 29.11.2009., 20:50
  4. Sat Alberta Ajnštajna na prodaju
    By Shmizla in forum Vesti, objave
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.9.2008., 22:50

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •