Strana 103 od 152 PrvaPrva ... 3539399100101102103104105106107113 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1.021 do 1.030 od ukupno 1514
Like Tree4004Likes

tema: Smešne slike i video klipovi

  1. #1021
    Stariji član Avatar korisnika kiss kiss bang bang
    Član od
    10.9.2011.
    Lokacija
    Cacak
    Poruke
    706
    Lajkovi
    1931
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Ajde ko zna neki dobar vic da se smejemo...malo i sale...

    VLADAN P and 83stojan like this.
    "The difference between who you are and who you want to be is what you do."

  2. #1022
    Stariji član Avatar korisnika bogojevski
    Član od
    5.7.2012.
    Lokacija
    Makedonija
    Poruke
    555
    Lajkovi
    5263
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom



    Na deckovo dobro ke mu dojde eden diver casovnik.
    Poslednja ispravka: RUS (8.10.2013. u 23:04)
    molnja likes this.

  3. #1023
    Novi član Avatar korisnika DellBoy
    Član od
    6.8.2013.
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    15
    Lajkovi
    30
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Smešne slike i video klipovi

    Nije slika, nije video, ali mi je smiješno. Nadam se da će i vama.
    E, da, i ima veze sa satovima.

    Žarko Laušević - Druga Knjiga (samo dio, nadam se da ne kršim pravila)

    двадесет и девета глава


    „ЂЕ СИ, ПИКО, ЉУДСКИ МАКСИМУМЕ!”


    Двадесет и шести март, недеља,
    шест стотина и четврти дан

    У пола осам увече, Боњо, Никола и ја замолисмо за додатну вечерњу шетњу. То је, иначе, „куварски” термин за излазак, јер им у току дана, због обавеза и сталног изволевања командира, шетња није дозвољена. Доскора нису излазили ни тада, јер није било писмене наредбе, тако да је њихов вечерњи излазак једино зависио од расположења дежурног главнокомандујућег.
    Тек недавно, кад је оно командир на пробном раду, Пико, други пут за недељу дана, потегао па репетирао аутомат, јер је један од кувара, Ринго, опет шетао без писмене дозволе, појавила се потреба да се тај вечерњи излазак на ваздух куварима и озваничи у виду писмене наредбе.
    Случај је удесио да на караули вечерас опет буде Пико, коме је ово иначе последњи дан службе јер му јутрос није продужен радни однос. А Пико воли да ради.
    Поздрављамо га.
    – Ђе си, Пико! – Никола.
    „Ђе си, Пико, људски максимуме!” – Боњо. Никола кажњава погледом Боња.
    – Како је, Пико? – и ја му се јавих.
    Пико је мало, ћутећи, одстојао на свом осматрачком месту, меркајући нас, затим шмугну у кабину и крену да – пише!
    Прво извуче једну дуту линију при врху отворене дебеле свеске, па изнад написа:

    МОЈЕ НАЈПОСЛЕДЊЕ ДЕЖУРСТВО.

    То је личило на наслов. Затим је замахнуо више пута кроз ваздух хемијском оловком, трудећи се, попут ресавског преписивача, да што боље запођене запис, да што лепше иницира извештај. Пошто није могао да се одлучи за слово и угао којим би започео, много пута је спољном страном леве шаке склањао непостојеће мрвице и прашину са папира, затим је неколико пута значајно споријим покретом утабавао спојеве страница књиге дежурстава, стварајући што бољи терен. Затим, благо наљућен, облизујући усне, а срећан, нагло ухвати ваздух, зажмуривши у краткотрајном заносу и поче:
    „ијако сте ме одбили јутрост односно не примих се на конкурс за Сталног Стражара Савјест ми налаже да моје најпосљедње Дежурство обављам Професионално како сам га (вала залуд) читавог Пробног Периода и обавља!!! доша сам на свом радном мјесту два минута прије истека дежурства мог Колеге кривокапића. а То сам сви знају стално радио и раније. имам и Свједоке!!! Поздравили смо се службено а професионално ни Приватно се нијесмо слагали никад Никад!!! Просторија је непровјетрена невјероватна и пуна опушака. у ћошак су нечије кариране Чарапе??? брзом провјером сам утврдио да се ради о више дана ношеним Чарапама тешког мириса који не би овђе деклариса и карираним река сам за чије поријекло се не могу изјаснити нити бих их спомињао да ме не наводе на сумњи да се ради о подметању неког неколегијалног Колеге можда је ови Цуца а можда је и Крушка оба су ми Сумњиви но нека!! у 19 Сати и 26 Минута на Крут су се појавила Три лица обучена у црно? уредно сам репетирао Аутомат увјежбаним покретом и ставио га поред врата да ми буде Наруку изаша сам ненаоружан и потпуно голорук морам да напоменем на Осматрачници да установим оКоме иЗашто се ради !! Кад су се приближили мом Радном Мјесту са висине зида од 5 и 40 Метара и моје висине од преко Метар и Шесет дакле са висине од Седам Метара сам Метара установио да се ради о следећим лицима? притвореник никола калуђеровић онај глумац лаушевић и притвореник боњо павићевић уредно су ме поздравили кажем уредно а не и по прописима!!! Ја не могу бити за њих Пико него Командир Пиковић а ословљавање ђе си Пико ??? ђе си Пико? људски? максимуме? не налазим да одговара поштивању које треба да воли униформисано лице? морам овђе да истакнем да сам све ово вријеме од мјесец дана мог службовања !!!залуд вала!!! покушава да утичем на Колеге да обрате пажњу притвореним лицима да нас не ословљају са ђе си или о здрао ђе си а камоли са оним Пико јебеш ли што??? већ са Командире !тај и тај! али је та моја Иницијатива пропала у парампарчад? поменута притворена лица су направила Девет Кругова и тада се у 19 Сати и 43 Минута на Круг појавио и Притвореник пеђа ивановић распоређен на пословима бифејског Радника! Стајао је наврата читавих Седам Минута??? ово сматрам неопходним да наведем јер је то радио у Радно Вријеме. то је његова притајена навика јуче сам од њега тражио да ми скува дуплачу у 18 Сати и 33 Минута нашто ми је исти река није ми још Радно вријеме и показа ми је. ми је вријеме на његовом сату Непознате марке са сказаљкама на 18 и 27!!! Упозорио сам га да се не игра са мојим руским сатом руске марке типа ракета а он је река јебали те руси ово је своч ја сам само репетира аутомат на ту његову увреду али га нијесам истог употребио јер сам мислио даћу јутрос бити примљен???а иначе на јутрошње питање члана Комисије што бих урадио да затекнем на Sexуални однос у просторијама Затвора ево писмено одговарам јер ми је јутрос бивало непријатно. дакле ако бих га затекао да неко врши Sex у Затвору њега бих укочио бих га Гумом то јес Пендреком а потом бих затим обезбиједио лице мјеста!!!
    послије одласка Притвореника ивановића лица поново сам изашао на осматрачници јер и правило службе налаже да се током шетње Притвореника налазим ван кућице на КомадноИзвиђачки Мост. поменута су Три Притвореника су журно спроводили Шетњу а које сматрам да ниесу имали право јер имају своје редовне Шетање.

    онда сам изненада осјетио мирис Паљевине установио сам да се непосредно уз спољни Зид одвија Ватра услед последица паљења веће хрпе Ђубра док сам ја био посвијећен дешавањима унутар Круга ен ен лице је подмукло и незопажено извршило радњу паљења Ђубра ??? сматрам да је поготово у ноћне услове треба удвостручит страже. 1 да се бави кругом, други спољашњим факторима. ни 3трећи Стражар не би био на одмет да води записник о свим промјенама које би му усмено шапатом сигналима и тајним шифрама могли давати остала 2двојица Колега.
    око 19 и 52 снажан сјеверни Вјетар је онај Дим нанио на Караулу, тако да је Ситуација постала неиздржљива све то вријеме је војка, Затворски пас нескривено лајао?? помоћ ипак није стизао и био сам читавих Осам минута осјечен о свијета и омонегућен да обављам своју осматрачку Функцију јер ми је густ Дим пекао очи и можда озбиљно угросио моје дисајне Органе то није важно ни Тада нијесам подлегао притиску и нијесам отворио Ватру из свог Аутомата мада су околности указивале да се ради о припремљеном Нападу како би се лицима са Круга омогућило Бјекство требало је да Пуцам макар у вис не у Живу Невидљиву Силу да скренем пажњу???
    кад се Дим мимоиша уочио сам да она тројица Притвореника ниесу више била на Круг тако да у овај извјештај недостаје Податак о времену кад су дотична притворена Лица престала са извођењем Шетања Или са покушајем удаљења!!!

    а иначе вече је било боје морског дна и пријатног мириса прољетњег пупежа са извињењем горе описаног смрада
    Ја се извињавам Управи али моје чуло Мириса је јако изоштрено једном сам радећи на пословима обезбијеђења туристичко нудистичког насеља ада – бојана имао сам овакву ситуацију Ја радим Полугу то јест Крагну једној Госпођи и осјетим заносан Парфем застанем питам Пуазон !!! не каже Шанел а, да кажем и наставим да радим Полугу то јест Крагну

    на Крају овог Извјештаја Молим Конкурсну Комисију да Још једном Размотри своју јутрошњу Несмотрену Одлуку!!!
    Сматрам!!!

    Одбијени Милојица Пиковић. есе. ре.

    Комплетан Извјештај Милојице Пиковића, одбијеног на конкурсу за сталног стражара на пословима спољњег обезбеђења, је истргнут од стране „Н.Н.” лица из Књиге дежурстава.
    Истрага је још увек у току.

  4. #1024
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Ajde ko zna neki dobar vic da se smejemo...malo i sale...


    next year at this time I'll be a millionaire




  5. #1025
    Član Avatar korisnika Vladimir NS
    Član od
    26.7.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    332
    Lajkovi
    1481
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Ajde ko zna neki dobar vic da se smejemo...malo i sale...

    Smešne slike i video klipovi-mere-stednje.jpeg . . .
    Zagor and DellBoy like this.
    stara, dobra kineska poslovica:
    svako jutro pojedi jednu zivu zabu i nista gore ti se nece desiti ceo dan...

  6. #1026
    Stariji član Avatar korisnika kiss kiss bang bang
    Član od
    10.9.2011.
    Lokacija
    Cacak
    Poruke
    706
    Lajkovi
    1931
    Reputacioni uticaj
    16
    Poslednja ispravka: kiss kiss bang bang (20.10.2013. u 18:58) Razlog: Dodato jos slika i gifova...
    Zagor likes this.
    "The difference between who you are and who you want to be is what you do."

  7. #1027
    Član Avatar korisnika Vladimir NS
    Član od
    26.7.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    332
    Lajkovi
    1481
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Ajde ko zna neki dobar vic da se smejemo...malo i sale...

    ISTORIJSKO PITANJE:

    Gde smo tu mi?

    Smešne slike i video klipovi-guza.jpg
    stara, dobra kineska poslovica:
    svako jutro pojedi jednu zivu zabu i nista gore ti se nece desiti ceo dan...

  8. #1028
    Stariji član Avatar korisnika ckvrlj
    Član od
    25.12.2012.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    837
    Lajkovi
    3692
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Smešne slike i video klipovi

    Kako mi se čini, mi smo na pravom mestu.
    Vladimir NS and Zagor like this.

  9. #1029
    Stariji član Avatar korisnika kiss kiss bang bang
    Član od
    10.9.2011.
    Lokacija
    Cacak
    Poruke
    706
    Lajkovi
    1931
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom

    Nekad i sad... Family Photos Then and YIKES | FB TroublemakersFB Troublemakers

    Da li je realno da ovo stavljaju na spomenike...
    Smešne slike i video klipovi-1384301_599346010104888_487462147_n.jpg
    Poslednja ispravka: RUS (10.12.2013. u 18:23)
    VLADAN P, skydrummer and Zagor like this.
    "The difference between who you are and who you want to be is what you do."

  10. #1030
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Smešne slike i video klipovi

    Realno,nažalost,jeste(kao što vidimo)
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

Slične teme

  1. Rolex satovi - video klipovi
    By Shmizla in forum Video klipovi o satovima
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 25.12.2017., 10:46
  2. YouTube klipovi o satovima
    By Shmizla in forum Video klipovi o satovima
    Odgovora: 200
    Poslednja poruka: 6.3.2016., 17:14
  3. Omiljene video igre
    By Branimir in forum Kafić
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 10.5.2013., 12:46
  4. Casio G-Shock satovi - video recenzije
    By dragon in forum Strane video recenzije satova
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 6.3.2013., 14:05

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •