Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345
Prikaz rezultata 41 do 49 od ukupno 49
Like Tree55Likes

tema: Savet za mob tel - Android sa dobrom kamerom

  1. #41
    Stariji član Avatar korisnika Baron
    Član od
    19.3.2009.
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    1.587
    Lajkovi
    5192
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom re: Savet za mob tel - Android sa dobrom kamerom

    Citat HADzI DALIBOR kaže: Pregled poruke
    Baron,
    Šta je to skuplje od iphona?
    Iphon 5s je skoro duplo skuplji od 5c.

  2. #42
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom re: Savet za mob tel - Android sa dobrom kamerom

    Citat 23jewels kaže: Pregled poruke
    citat iz danasnje stampe...

    "...Znatiželjni kupci u redovim, napravili su gužvu u Telenorovoj prodavnici u Knez Mihailovoj, satima pre nego što je i zvanično uručen, prodat, prvi IPhone 6, jednom srpskom kupcu. Sve je bilo nalik atmosferi u gradovima širom sveta u kojima se iPhone pojavi..."


    Mislim da ono sto bih napisao na ovu "vest" zaista nije prikladno ovakvom mestu, a ni ovaj forum se ne bavi mobilnim telefonima. Da ima smajl koji se krsti, dobro bi mi dosao...(levom rukom, jos bolje)
    Eh, nema ničega što bi me začudilo kada su domaći mediji u pitanju. Razumem da neko kupi iPhone, ali da se od toga pravi tolika fama... Eno, ljudi kupuju stanove, mercedese, BMW-e koji su mnogo skuplji, ali od toga se ne pravi cirkus. Ne razumem ni ovce koje čekaju da se u ponoć otvori radnja kao da ih dele besplatno. Za te pare ne da ne bih čekao da kupim nešto u ponoć, već bih očekivao da mi ga donesu na tacni i da mi se klanjaju do zemlje što im dajem novac.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  3. #43
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom re: Savet za mob tel - Android sa dobrom kamerom

    Negde smo i naviknuti da mediji prenose sve i svasta, daju prostor svakoj budali, pa tako znamo i gde je koja pevacica pi****a, igracica doruckovala, starleta kupila pudlici odelo, itd... Ali da je narod toliko podlozan kulturnom genocidu medija, i da tako slepo prihvata tu serviranu iskrivljenu realnost...

    Evo, i ispred mts-a se cekalo...

    "..ovaj mladić, koji je stajao gotovo šest sati na ulici, kaže da mu uopšte nije žao, i da se čekanje isplatilo..."

    Bakiiiiiiiiiii, pomagaj, daj smajl

    izvor:
    ČEKAO CEO DAN: Ovo je prvi čovek u Srbiji koji je kupio iPhone 6! (FOTO) (VIDEO) | Telegraf – Najnovije vesti
    Neša and backarelli like this.

  4. #44
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom re: Savet za mob tel - Android sa dobrom kamerom

    Citat 23jewels kaže: Pregled poruke


    "..ovaj mladić, koji je stajao gotovo šest sati na ulici, kaže da mu uopšte nije žao, i da se čekanje isplatilo..."


    (Jeste da si se obratio Bakiju, ali naprosto sam morao da stavim odgovarajući forumski smajli).

    Uzgred, ne znam zašto je čekao toliko kada je mogao da dobije telefon i ranije. Već ga je bilo na oglasima, a mogao je da traži i dostavu na kućnu adresu za manje pare. Doduše, ako voli da čeka u redu, verovatno je presrećan. Njegov život, njegova zabava.
    HADzI DALIBOR and borko like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  5. #45
    Član Avatar korisnika borko
    Član od
    29.4.2011.
    Lokacija
    Zürich
    Poruke
    282
    Lajkovi
    2243
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom

    Citat joppa kaže: Pregled poruke

    Po cemu to? Ios je user interface for dummies. Android moze miljon vise stvari ako si napredni korisnik dok ios ne nudi gotovo nikakvu customizaciju niti kontrolu nad aplikacijama.
    Ja sebe ne smatram glupim i ova tvoja izjava je tipicna za jednog iphone hatera. Prije svega mi je smjesno toliko blatiti jednu ili drugu platformu. One su sve dobre a te sitnice koje ih razlikuju po tome se orijentiraju korisnici. Reci da je ios za glupe ljude mi je malo neukusno i cak nezrelo. Da je toliko los nebi sigurno bio ovako popularan. Ne razumijem sta ti to radis na androidu da ja ne mogu na iphonu?
    Na kraju svega, jailbreak je legalan i ako netko treba to sto "nema" originalan ios, moze tada.
    Nikad nebi rekao da je android, samo bi uzeo ono sto mi vise lezi.

    Citat dusan51 kaže: Pregled poruke
    Jel to pricas o Ipone 5 sto se ljusti ili o Iphone 6 koji se krivi u dzepu?
    Nakon pune dvije godine sam poklonio iphone 5 bez ijedne ogrebotine, ja primjetio nisam da se nesto grebalo. Onakvom snagom kako je savijana sestica plus tako bi bez problema puknuo i S5. Sve je to jedan los pokusaj da se Apple popljuva. Da se razumijemo, ne kunem se u Apple ali da su tako losi proizvodi kako ih mnogi pokusavaju prezentirati sa tim se necu nikad slozit.
    Poslednja ispravka: RUS (31.10.2014. u 21:33)

  6. #46
    Stariji član Avatar korisnika joppa
    Član od
    30.9.2013.
    Lokacija
    Zagreb
    Poruke
    1.556
    Lajkovi
    15583
    Reputacioni uticaj
    52

    Određen forumom Re: Savet za mob tel - Android sa dobrom kamerom

    Citat borko kaže: Pregled poruke
    Ja sebe ne smatram glupim i ova tvoja izjava je tipicna za jednog iphone hatera. Prije svega mi je smjesno toliko blatiti jednu ili drugu platformu. One su sve dobre a te sitnice koje ih razlikuju po tome se orijentiraju korisnici. Reci da je ios za glupe ljude mi je malo neukusno i cak nezrelo. Da je toliko los nebi sigurno bio ovako popularan. Ne razumijem sta ti to radis na androidu da ja ne mogu na iphonu?
    Na kraju svega, jailbreak je legalan i ako netko treba to sto "nema" originalan ios, moze tada.
    Nikad nebi rekao da je android, samo bi uzeo ono sto mi vise lezi.
    Nisam mislio da je za glupe ljude nego da se islo na simplifikaciju svega. Plus Apple drzi svoj os strogo zakljucanim i da bi uopce pisao aplikacije moras placat cini mi se 90$ appleu godisnje. A kada napises mozes ju objaviti samo ako apple dozvoli. Malo nazi politika po meni. Dok je android vise otvoren, mozes imati potpunu kontrolu nad mobitelom, maknuti sav bloatware, sam odluciti kojoj ces aplikaciji dati pristup kojim funkcijama telefona.. itd itd..
    Ali ne zelim ulaziti u rasprave, vecina apple korisnika koje poznajem bi kupila kamen da ima jabuku uklesanu gore. Kupe macbook pa dignu virtualku gore i koriste windowse jer drugacije ne mogu raditi sa ostatkom svijeta. Cast iznimkama..
    mizzy likes this.

  7. #47
    Član Avatar korisnika borko
    Član od
    29.4.2011.
    Lokacija
    Zürich
    Poruke
    282
    Lajkovi
    2243
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Savet za mob tel - Android sa dobrom kamerom

    Sto se tice politike Apple-a imas potpuno pravo, imaju nazi politiku i mnogo toga niti ja ne volim kako vode svoju politiku. S druge strane pokusavam se staviti kao obican korisnik i ne previse davati paznju manje bitnim stvarima nego probati izvuci ono sto meni najvise pase i koliko toliko u tome uzivati. Inace nisam tip koji se pokloni jednoj kompaniji i kune se u njih pa tako i s Apple-om. imaju isto kao i drugi, naspram nekih i prednosti a i nedostataka ali to je po meni sve zanemarivo.
    Najzanimljivije mi je od svega sto sam prije nekoliko godina od toliko ljudi cuo pljuvanje da je u najmanju ruku bilo kao da su se osobno posvadjali sa Jobsom a danas ti ljudi koriste Iphone i kunu se u njih.
    Da se razumijemo i ja sam na pocetku bio veliki protivnik Iphone- dok sam jos ima HTC HD2 i kad mi je zena kupila Cetvorku za rodjendan, trebalo mi je samo par dana da kazem "pa ovo nesto valja".
    Zato se danas postavim tako, probati pa suditi, a ubjedjen sam 300 posto da mnogi koji ga pljuju da bi nakon samo nekoliko dana promjenili misljenje.

  8. #48
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Savet za mob tel - Android sa dobrom kamerom

    Mislim da ovde nije u pitanju iOS vs. Android/Windows, već ljudska glupost. Posedujem iPhone 5S, ali tvrdim da je onaj ko čeka satima u redu da bi kupio običan telefon koji će mnogo platiti običan idiot. Telefon je obična sprava, isto koliko i toster, pegla, fen ili mašina za pranje veša, pa ga tako treba i tretirati. Trudim se da čuvam sve što posedujem, bilo da govorim o pomenutim uređajima, automobilu, mašini za sudove, kompjuteru, štampaču, televizoru ili nečmu desetom, ali kupio sam ja njih, a ne oni mene. Zabole mene uvo da li na nekom predmetu piše Bosch, Apple, Samsung, Gorenje, LG ili Philips sve dok rade i dok me služe onako kako treba. Što se mene tiče, na svim pomenutim spravama može da piše i Ping Pong, Zhuan Xian ili Ninja Hrakiri, jer dok me služe, to je roba za svakodnevnu upotrebu, a ako se pokažu kao loši, za mene su obične kante.
    mizzy likes this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  9. #49
    Član Avatar korisnika borko
    Član od
    29.4.2011.
    Lokacija
    Zürich
    Poruke
    282
    Lajkovi
    2243
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Savet za mob tel - Android sa dobrom kamerom

    Nesa sa svime napisanim se slazem potpuno, od prve do zadnje je sve na mjestu.
    Neša likes this.

Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •