Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 13 od ukupno 13
Like Tree28Likes

tema: Ribolovci ili ribici?

  1. #11
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Ribolovci ili ribici?

    Dobro nam došao

    Kolege pecaroši će se već pojaviti da razmenite iskustva, a ako hoćeš da predstaviš svoje mehaničke ili kvarcne trofeje, otvori slobodno temu na ovom podforumu: Galerije satova članova foruma

    Neka je mnogo trofeja i satova
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  2. #12
    Mlađi član
    Član od
    1.6.2013.
    Lokacija
    Zrenjanin
    Poruke
    40
    Lajkovi
    106
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Ribolovci ili ribici?

    Hvala na dobrodoslici!!!!

  3. #13
    Mlađi član
    Član od
    1.6.2013.
    Lokacija
    Zrenjanin
    Poruke
    40
    Lajkovi
    106
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Ribolovci ili ribici?

    Kolege ljubitelji satova i ribolova,a kako vidim da ima ovde i dobrih poznavalaca precizne mehanike,možda bi neko od vas mogao da mi pomogne u vezi jedne starije mašinice za pecanje.Radi se o staroj mašinici koju je sam našao na terasi a koristio je je moj tata.Posto on,nažalost,nije vise sa nama pa ne mogu da dobijem informaciju iz prve ruke interesuje me ima li ko mozda bilo kakvu informaciju o starosti ove masinice.U pitanju je masinica koja na sebi nosi oznaku:SALMO sport model A PAT.No 24 45 30 Made in Switzerland.Ako ista znate o njoj mnogo ce te mi pomoci.
    Masinica je u originalu bila u svetlo plavoj boji a mehanizam joj je neverovatno prost.Nema na sebi "menjac" a ni kocnicu osim vijka koji zavrtanjem pritiska glavnu osovinu.Pogonski zupcanik joj je direktno na rucici za namotavanje strune koji preko konusnog zupcanika na glavnoj osovini okrecece spulnu za najlon.Slaganje najlona na spulnu se vrsi tako sto plocica na pogonskom zupcaniku,koja je u ekscetru,uleze u zljeb na glavnoj osovini i pokrece je gore-dole.
    Cekam da mi se javite.Ribolovci ili ribici?-salmo-001.jpgRibolovci ili ribici?-lpic0110.jpg

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •