Strana 8 od 77 PrvaPrva ... 4567891011121858 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 71 do 80 od ukupno 765
Like Tree716Likes

tema: Preporučite film / Poslednji film koji ste pogledali

  1. #71
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Preporučite film / Poslednji film koji ste pogledali

    i ja sam gledao sinoc hangover 2, ne znam sta mi bi da ga gledam, drustvo me nagovorilo. u pravu si, identivna radnja kao u prvom samo sto alen ima vise provala u drugom delu cini mi se. malo mi je generalno smesniji drugi deo ali sto se radnje tice copy/paste

  2. #72
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Preporučite film / Poslednji film koji ste pogledali

    Vrlo, vrlo poucno, ali ne preporucujem mladjima od 16, starijima od 70 i onima sa slabijim stomakom...





    Film ZEMLJANI (EARTHLINGS) je dugometražni dokumentarac koji govori o potpunoj ljudskoj ovisnosti o životinjama (koje se koriste kao ljubimci, za hranu, odjeću, zabavu i znanstvena istraživanja), ali on također prikazuje naš potpuni nedostatak poštovanja prema ovim takozvanim "ne-ljudskim opskrbljivačima". Tekst fima pripovijeda za Oscara nominirani glumac Joaquin Phoenix (GLADIJATOR), a glazbu za film je skladao Moby, umjetnik kojeg hvale kritičari i čiji se albumi prodaju u platinastim nakladama. Pružajući dubok uvid u trgovinu kućnim ljubimcima, uzgajivačnice pasa i skloništa za životinje, kao i u industrijske farme, trgovinu kožom i krznom, industrije sporta i zabave, te konačno medicinsku i znanstvenu profesiju, u ZEMLJANIMA se koriste skrivene kamere i dosad neviđeni materijali koji bilježe svakodnevnu praksu nekih od najvećih industrija na svijetu, koje se redom u potpunosti oslanjaju na životinje za ostvarivanje profita. Snažan, edukativan i provokativan, film ZEMLJANI je daleko najopsežniji dokumentarac ikad proizveden koji se odnosi na vezu između prirode, životinja i ljudskih ekonomskih interesa. Postoje mnogi filmovi o pravima životinja koji su vrijedni pažnje, ali ovaj nadmašuje te okvire. Film ZEMLJANI vapi da ga se pogleda.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  3. #73
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Preporučite film / Poslednji film koji ste pogledali


    vredi...

  4. #74
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Preporučite film / Poslednji film koji ste pogledali



    Iskreno, ja ne znam da li sam u poslednjih godinu ili dve odgledao bolju komediju od ove. Film je odličan.

    Four Lions -
    imdb link

    Storyline

    Four Lions tells the story of a group of British jihadists who push their abstract dreams of glory to the breaking point. As the wheels fly off, and their competing ideologies clash, what emerges is an emotionally engaging (and entirely plausible) farce. In a storm of razor-sharp verbal jousting and large-scale set pieces, Four Lions is a comic tour de force; it shows that-while terrorism is about ideology-it can also be about idiots.

    link


    ----

    Još par interesantnih filmova koje bih mogao da preporučim...

    Made in Dagenham - imdb link
    The Next Three Days - imdb link
    The Way Back - imdb link
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  5. #75
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Preporučite film / Poslednji film koji ste pogledali

    Slazem se,vrhunski film!

  6. #76
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Preporučite film / Poslednji film koji ste pogledali

    Odlični filmovi...

    City of Life and Death - imdb link

    The film deals with the Battle of Nanjing and its aftermath during the Second Sino-Japanese War. City of Life and Death takes place in 1937 during the Imperial Japanese Army's capture of the then-capital of China, Nanjing. the capture of the capital and the ensuing bloodshed is known as the Nanking Massacre, or the Rape of Nanking; a period of several weeks when tens of thousands of Chinese soldiers and civilians were killed. The film tells the story of several figures, both historical and fictional, including a Chinese soldier, a school teacher, a Japanese soldier, a foreign missionary, and John Rabe, a Nazi businessman who would ultimately save thousands of Chinese civilians.
    link


    ------

    Red Cliff - imdb link

    In the early third century, the land of Wu is invaded by the warlord Cao Cao and his million soldiers. The ruler of Wu, Sun Quan, calls on the rival warlord Liu Bei for help, but their two armies are still badly outnumbered. However, the Wu strategist Zhou Yu sees that Cao Cao's army is unused to battling on the sea, which may just give them a chance if they can exploit this weakness properly.
    link
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #77
    Član
    Član od
    16.1.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    452
    Lajkovi
    1595
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Preporučite film / Poslednji film koji ste pogledali

    Ovih dana repriziram seriju "The Wire". Nije film, ali svakako je za preporuku. Meni, najbolja serija ikada snimljena, pogotovo ko voli da vidi nešto realno a ne CSI:MaliMokriLug, Criminal Minds "FoxCrime" nerealna sra*** o pre-motivisanim, pre-plaćenim, neograničenog budžeta pandurima. Pravi ljudi, realne situacije, prava kritika modernog društva, vrca autentičnošću. Pogotovo u poređenju sa gore-navedenim slinama od serija gde su glavni junaci "supermeni" koji trče okolo mahnito, svaki dan spasu ceo svet od propasti bar jedan put pre ručka itd.

    I da, stvarno mislim najbolja serija. Bolja od Lost, Sopranos, Dexter, House MD... Sve su to odlične serije, ali ova mi je najbolja, bez obzira na tematiku.

  8. #78
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Preporučite film / Poslednji film koji ste pogledali

    ^
    Hmmm, izgleda da nisi jedini koji tako misli, imaju neverovatnu ocenu na imdb koja iznosi cak 9.7

    Mislim da cu je i ja definitivno pogledati...

  9. #79
    Banned
    Član od
    27.10.2009.
    Poruke
    279
    Lajkovi
    72
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Preporučite film / Poslednji film koji ste pogledali

    Citat Vladan_Stevanovic kaže: Pregled poruke
    ^
    Hmmm, izgleda da nisi jedini koji tako misli, imaju neverovatnu ocenu na imdb koja iznosi cak 9.7

    Mislim da cu je i ja definitivno pogledati...
    Iako ova ocena ume da prevari, ali sto se tice ove serije nisu pogresili. Cista devetka od mene, a moze i malo vise.

  10. #80
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Preporučite film / Poslednji film koji ste pogledali




    Tropa de Elite
    - imdb link

    1997, Captain Nascimento has to find a substitute for his occupation while trying to take down drug dealers and criminals before the Pope comes to Rio de Janeiro, Brazil.



    --------


    Tropa de Elite 2 - imdb link

    After a bloody invasion of the BOPE in the High-Security Penitentiary Bangu 1 in Rio de Janeiro to control a rebellion of interns, the Lieutenant-Colonel Roberto Nascimento and the second in command Captain André Matias are accused by the Human Right Aids member Diogo Fraga of execution of prisoners. Matias is transferred to the...
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Slične teme

  1. Mercedes Benz sat ?
    By Cvele in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 28.9.2010., 6:35
  2. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 29.11.2009., 20:50
  3. Koji sat do 40.000 din i oko 20-25.000
    By Click in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 20.1.2009., 23:56
  4. Junghans sat - Koji je ovo model?
    By KLL in forum Opšti forum
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 2.1.2009., 20:25

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •