Strana 104 od 413 PrvaPrva ... 45494100101102103104105106107108114154204 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1.031 do 1.040 od ukupno 4128
Like Tree5873Likes

tema: Off topic chat zez soba!

  1. #1031
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Ja ne znam da octavia ima 4x4 a da nije karavan Moj je karavan, i jos benzinac

    Da, i XC70 cross country i audi all road quatro su mi bolji, ali su skuplji. Srce je islo ovom

    Subaru Forester offroad - YouTube

    ali sve ostalo je vuklo nemcu...

  2. #1032
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Naravno da je Subaru "The best" .... znači , da imam keša , Subaru bi sigurno bio moj prvi i jedini izbor !!! Čini mi se da sam to napisao u nekom od predhodnih postova...

    23Jewels , ta tvoja Oktavia je više nego dobar izbor ... čak me i podseća na taj avant , ne samo dizajnom, već i prenformansama.
    Poslednja ispravka: backarelli (23.9.2012. u 14:06)

  3. #1033
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Pored Subaru Forestera, koji mi je zajsta broj jedan, ima još jedan takmac koga ne smemo zaboraviti... doduše, malo više našminkan nego "zapet" , opet sjajno izgleda ...


  4. #1034
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    a ne znam da octavia ima 4x4 a da nije karavan Moj je karavan, i jos benzinac
    Pazi stvarno, u uzbuđenju mi nije ni palo na pamet da nisam video nijedan jedini koji nije karavan, verovatno i ne postoje (mrzi me da guglam).

    Ne´am pojma sto se toliko lozim na Subaru? Jesam posedovao tri komada (dva Leona 1800 i jedan Legacy 2.2) ali su bili stari i krsevni....
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  5. #1035
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Dobro, A6 je ipak malo bolji zbog diferencijala, kad kazem bolji, mislim na off road sposobnosti. (ne kazem da nije i u ostalom) Ja znam da imam kontrolu proklizavanja ASR, ESP nemam, ali nisam siguran da li ima EDS-elektronska blokada diferencijala.

    edit: subaru nikad nije krs
    Kad vidim vrata bez onog okvira oko prozora

    Mene ova dva motora takodje odusevljavaju (tekst je malo pristrasan u korist skode)

    http://www.vrelegume.rs/strana.php?r...ovi&&tip_id=15
    Poslednja ispravka: 23jewels (23.9.2012. u 14:21)
    anbeast and backarelli like this.

  6. #1036
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Citat 23jewels kaže: Pregled poruke
    Dobro, A6 je ipak malo bolji zbog diferencijala, kad kazem bolji, mislim na off road sposobnosti. (ne kazem da nije i u ostalom) Ja znam da imam kontrolu proklizavanja ASR, ESP nemam, ali nisam siguran da li ima EDS-elektronska blokada diferencijala.
    Jel Turbo?

    Realno, nisu to automobili za neki ozbiljan off road. Doduše, Leona jesam, na onim 14cama za rolere, terao tamo gde idu dzipovi, a on je imao samo pogon na 4 tocka. Legacy je imao blokadu diferencijala i reduktor!!!! ali je imao plasticne branike i nisam ga maltretirao previse po vuko*ebinama

    A4, Skodilak, Outback, XC70 zaista ne bih maltertirao po šumskim putevima sa traktorskim kolotrazima dubine 40 cm
    Poslednja ispravka: anbeast (23.9.2012. u 14:27)
    backarelli likes this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  7. #1037
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    ....ali se zato slobodno možeš radovati snežnim padavinama !
    -------------------------------------------------------------------------------------

    23Jewels , EDS je super stvar.... dok radi ! Kad počne da ebava, niko živ ne popravi ! ASR je sasvim dovoljan. Znači, ono što si ti naveo kao nedostatak, meni je OK . Inače, prve verzije avanta, nisu imale eds... na njih sam mislio, ali kao što rekoh, uglavnom su 2.5tdi ili 2.8 i skupi kao sam djavo (a matori) ...
    anbeast likes this.

  8. #1038
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Kako mi je žao , što su mi slike Coupe-a otišle crkavanjem starog kompa.
    Znači , 2.3 20v , perla beli , auto-sport sequrity , KONY trapovi, fabrički beli cajgeri....
    Moj na žalost nije nosio oznaku S2 , ali je izgledom bio isti. Sjajan auto, ali sjajan...

    Nadjoh neke slike na netu nekog koji je najsličniji mom koji prodah...



    Off topic chat zez soba!-audi-80-coupe-23-e_0.jpg ...takodje bez rama na vratima Off topic chat zez soba!-audi-80-coupe-23-e_2.jpg

    I dan danas žalim zbog prodaje...

    Evo ga, znači isti... jjjooooooojjjjjjJJJJJ , ala je to bila dobra vožnja !

    Poslednja ispravka: backarelli (23.9.2012. u 15:02)
    RUS, anbeast and 23jewels like this.

  9. #1039
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Meni nije turbo, obicni 2.0i Sasvim zadovoljavajuc na putu, u krivinama , na usponima. Tacno je da to nisu automobili za teren, da se "lome" preko kanala, dzombi i slicno... Sto kaze Baki, ne brinem kad padne sneg, jer mi je kuca na vrhu brda, a i inace na putu u takvim uslovima uliva sigurnost (samo da se covek ne opusti previse)

    Imao sam priliku da uzmem A4 2.8 quatro, ali bio je mator, namucen i sto se kasnije pokazalo, mnogo kvarljiv. Ja nesto i ne gledam osim forestera, jel svaki legacy ima reduktor i blokadu?
    anbeast likes this.

  10. #1040
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Citat backarelli kaže: Pregled poruke
    ....ali se zato slobodno možeš radovati snežnim padavinama !
    Ehhh....sećanja... Tamo negde u zimu´97. beše dosadno u gradu i nas nekoliko zaključi da je najpametnije da odemo kod dilera gorivom, uzmemo par flaša benzina i da Ladom Nivom i Subaruom odemo na Kraljevicu (nešto kao Zaječarski Košutnjak ili Avala) da driftujemo po snegu Poneli smo i VHS kameru (na žalost traka je negde nestala)... Moš misliti al smo se lepo zabavljali tamo negde oko 2 h izjutra... Bilo kako bilo, posle nekog vremena, jedan deo ekipe se smorio i Njivom se vratio u kafić, a ja ostadoh sa jednim drugarom da napravimo krug gore van puteva i van utabanog snega.... Sve je bilo super dok usred nedođije ne ostasmo bez benzina. Pola metra snega, -10, 3h ujutru, diler benzina leg´o da spava, nema mobilnih Na srecu drugar koji je bio samnom imao radio stanicu, kojom je zvao drugog drugara a ovaj je otišao po one indijance u kafanu. Uspeli su da probude dilera i donesu nam flasu benzina. Kada smo negde oko 4 - pola 5 videli Nivina svetla kako se probijaju do nas upiškili smo se od sreće (a smrzli smo se ko pi.....) Zaključili smo da Subaru Leon 1800 sa dvogrlim karburatotom i 90ks, kada ga 5-6 idiota vozi punim gasom po snegu moze da trosi 30l na 100km!!!! (resetovao sam parcijalnu kilometrazu kad smo krenuli pa smo mogli da izracunamo)

    Ja nesto i ne gledam osim forestera, jel svaki legacy ima reduktor i blokadu?
    Uhh, ne znam za ove nove. Stari su imali (ne svi. Valjda je bila opciona oprema)
    Poslednja ispravka: anbeast (23.9.2012. u 15:14)
    RUS and 23jewels like this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

Slične teme

  1. Chat
    By milan zmaj in forum Ankete
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 2.1.2012., 14:01

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •