Strana 9 od 32 PrvaPrva ... 567891011121319 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 81 do 90 od ukupno 315
Like Tree107Likes

tema: Marinela

  1. #81
    Član
    Član od
    7.6.2019.
    Poruke
    372
    Lajkovi
    3597
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Marinela

    Citat Marinela 29 kaže: Pregled poruke
    eee i vladimire hvala vam na odgovoru za turbilion ali iskreno da vam kažem-slabo ja razumem vaše odgovore jer baš ništa o satovima,tj. mehanizmima ne znam...
    ja ću čitati o satovima čisto iz hobija pa ću verovatno razumeti o čemu mi pričate kada budem imala neko predznanje.
    - jedino što sada sa ovim neznanjem mogu da zaključim je da se radi o čistom luksuzu koji je totalno bezpotreban...ali to je već druga tema.
    Nema na cemu. I ne persiraj mi molim te, nisam bas toliko mator Evo, imas u linku i filmcic koji lepo objasnjava sve

    https://www.youtube.com/watch?v=cijH0p0o83k

  2. #82
    Član
    Član od
    25.9.2019.
    Poruke
    179
    Lajkovi
    115
    Reputacioni uticaj
    5

    Određen forumom Re: Marinela

    nisam persirala, obracala sam se i tebi i eee koji mi je isto odgovorio za turbilion.
    inace, ja jesam matora, u decembru punim 40 !!!!

  3. #83
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.647
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Marinela

    Najbolje godine

    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

  4. #84
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Marinela

    Uvek su najbolje godine
    eee likes this.
    Omega rules !!!

  5. #85
    Član
    Član od
    25.9.2019.
    Poruke
    179
    Lajkovi
    115
    Reputacioni uticaj
    5

    Određen forumom Re: Marinela

    nešto razmišljam...ako swatch spada u loše satove (a verujem da jeste tako) a moji svočevi rade godinama-samo bateriju menjam... čak mi se jedan plastični svoč oprao u veš mašini i nije se baš ništa desilo, radi i dalje...pisala sam o tom satu.
    ...hoću da kažem da ako je svoč koji je loš u stvari ok sat, kakvi su tek onda ovi ostali satovi kao što je certina, fortis, tissot... da ne pominjem rolex, philip patek i satove u tom najvišem rangu.
    eto, samo razmišljam “na glas”...
    verujem da je vama ovo smešno, ko neko dete sam.

  6. #86
    Stariji član Avatar korisnika Elvedin
    Član od
    1.11.2015.
    Lokacija
    Novi Pazar
    Poruke
    1.700
    Lajkovi
    11982
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Marinela

    Imao sam Swatch, vise njih. Zadnja 3 sam prodao, tj. 2 prodao, 1 poklonio. Kod mene su bili dugi niz godina, mozda 10-ak. Uglavnom da ne duzim pricu, u kontaktu sam sa osobama kod kojih se nalaze ti satovi i dan danas rade bez problema. Samo beterija. Tako da to nisu toliko losi satovi. A naravno da su Certina, Tissot, Fortis takodje, bolji od Swatch-a. Mehanizam, zavrsna obrada... detalji. Swatch ima tu manu sto mu je kod vecine modela liveno kuciste.
    eee likes this.
    Ne treba goreti u zelji, s'vremenom sve ce doci...

  7. #87
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.647
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Marinela

    Svaki od njih će da pokazuje vreme. Čak i satovi od 200 dinara. I to u velikom broju slučaja tačno. I da traju po nekoliko godina.

    E sad, kome je samo tačno vreme bitno on neće lupati glavu oko toga da li je mehanički ili kvarcni, da li je kućište od plastike, čelika, titanijuma ili nečeg drugog, da li je to model koji je bio na mesecu ili 12km pod morem, da li je brojčanik ova ili ona nijansa cne, da li ima datum i što baš taj font... Uzme prvi koji mu se svidi i to je to.

    A kad te uhvati satitis, jedan deo navedenih stvari (i mnogo nenavedenih) počnu da ti bodu oči i onda tražiš dalje.

    Inače, po meni, swatch nijr loš, on radi tačno onako kako je zamišljen - pokazuje tačno vreme, ne košta puno da se napravi (većinom su plastični), izgledaju atraktivno u raznim bojama, šarama i slikama i predviđeni da ih ljudi koriste par godina i posle zamene za drugi, modernijeg dizajna. A desi se da traju 10+.
    Citat Marinela 29 kaže: Pregled poruke
    nešto razmišljam...ako swatch spada u loše satove (a verujem da jeste tako) a moji svočevi rade godinama-samo bateriju menjam... čak mi se jedan plastični svoč oprao u veš mašini i nije se baš ništa desilo, radi i dalje...pisala sam o tom satu.
    ...hoću da kažem da ako je svoč koji je loš u stvari ok sat, kakvi su tek onda ovi ostali satovi kao što je certina, fortis, tissot... da ne pominjem rolex, philip patek i satove u tom najvišem rangu.
    eto, samo razmišljam “na glas”...
    verujem da je vama ovo smešno, ko neko dete sam.
    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

  8. #88
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.647
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Marinela

    P.S. Ni ja nemam blage veze o satovima, usput sam pokupio ponešto . I iskristalisao šta mi se sviđa - najviše pilotski i ronilački jednostavnog izgleda.

    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

  9. #89
    Član
    Član od
    7.6.2019.
    Poruke
    372
    Lajkovi
    3597
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Marinela

    Citat Marinela 29 kaže: Pregled poruke
    nisam persirala, obracala sam se i tebi i eee koji mi je isto odgovorio za turbilion.
    inace, ja jesam matora, u decembru punim 40 !!!!
    Gde matora, moje godiste si. Najbolje godine

  10. #90
    Član
    Član od
    25.9.2019.
    Poruke
    179
    Lajkovi
    115
    Reputacioni uticaj
    5

    Određen forumom Re: Marinela

    Marinela-0.jpg

    ljudi šta mislite o ovom Citizenu ?
    košta 250 evra.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •