Strana 110 od 622 PrvaPrva ... 1060100106107108109110111112113114120160210610 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1.091 do 1.100 od ukupno 6213
Like Tree91953Likes

tema: Koji sat nosite danas? Jul 2019 - Jul 2020

  1. #1091
    Mlađi član Avatar korisnika Faust
    Član od
    17.8.2019.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    34
    Lajkovi
    271
    Reputacioni uticaj
    5

    Određen forumom Re: Koji sat nosite danas? Jul 2019 - Jul 2020

    Citat Baron kaže: Pregled poruke
    Srećan bio, baš dobro izgleda. Ne znam kakav je taj Seagulov automatik al ne vidim razlig da bude loš. Imaš kakve podatke o mehanizmu? Možda neke utiske i tačnost za koji dan da napišeš.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Hvala, hvala obojici

    Mislim da je unutra Seagull ST25, ima na netu sta vec trpaju unutra. Ima hakovanje i rucno navijanje pored automatskog navijanja, sto se toga tice mehanizam je kul prica.
    Sat je masivan, 184g sa koznom narukvicom. Nisam navikao na 47mm niti ovu tezinu, ali moze da se nosi. Ovo bi dobro islo zimi uz dzmper, duks itd. Odusevljen sam i dalje narukvicom. Ozbiljno je dobra, samo ona vredi maltene te pare. Bezel je fin, lepi klikovi, lepo se okrece bas. Bolje od nekih Seika, tu sam barem sretao kako na kom modelu zapadne. Krunica isto sasvim okej prica. Lep je feeling ovog "zakljucavanja" krunice. Lep osecaj otvaranja. Generalno osecaj sata je kvalitetan. Kuciste je lepo bruseno ali grublji potezi, ne oni finiji - to mi je okej, svidja mi se. Lume je na kazaljkama - svim i gore na 12h. Lume je solidne jacine ali brzo nestaje, mislim potraje koji minut ali nista spec. Mislim da zavisi od primerka i modela zaista. Ima modela sa zelenim tackicama i cini mi se da one imaju lume - ovaj nema na ovim braon. Inace sat non stop ima blagu dozu lumena. Kao da je uvek blago napunjen sve dok skroz ne nestane a prosto ne nestaje dugo - to mi je kul. Sve u svemu sat izgleda i feeling sata je daleko skuplji. Stoji pored skupljih satova poznatih brendova potpuno uklopljeno. Pod lupom siguran sam da nije zavrsnica boli glava ali na oko ja ne znam ni za 100eur sta ima da se uzme a da odaje ovako dobar utisak. Eto iskreno za sada sve pozitivno zaista. Od mene preporuka ako se nekome dopada da fura Panerai izgled a da nije direktna kopija sa istim natpisom. Sta drugo da kazem. Sveo sam se na 4 sata, ovo mi je sada 5ti i ne bih hteo da ih imam vise jer ih sve inace nosim (doduse IWC ne nosim). Ovaj sat cu definitivno nositi i jako sam zadovoljan sta se dobije za ovako smesne pare.

    P.S verujte na rec slike su 0 za uzivo dojam. Videcu za par dana kako mi se sve to cini pa mozda okacim neke lepe slike po danu izbliza. Sat je uzivo dobra pojava i evo i drugari koji ne znaju puno a satovima ali znaju mene misle da je sat od par stotina

    I da, pozadi je poklopac staklo. Mehanizam nije nista obelezen, sve je klot. Bez icega. Ali kul je sto je otvoren pogled, nema sta.
    Poslednja ispravka: Faust (9.9.2019. u 18:28)
    Milos G. and wo0f like this.

  2. #1092
    Član Avatar korisnika Captain Slow
    Član od
    1.1.2016.
    Poruke
    262
    Lajkovi
    4513
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Koji sat nosite danas? Jul 2019 - Jul 2020

    eee, RUS, sdbiba and 14 others like this.

  3. #1093
    Novi član
    Član od
    15.8.2019.
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    28
    Lajkovi
    16
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Koji sat nosite danas? Jul 2019 - Jul 2020

    Citat Faust kaže: Pregled poruke
    P.S verujte na rec slike su 0 za uzivo dojam. Videcu za par dana kako mi se sve to cini pa mozda okacim neke lepe slike po danu izbliza. Sat je uzivo dobra pojava i evo i drugari koji ne znaju puno a satovima ali znaju mene misle da je sat od par stotina

    I da, pozadi je poklopac staklo. Mehanizam nije nista obelezen, sve je klot. Bez icega. Ali kul je sto je otvoren pogled, nema sta.
    Ja odavno pričam da ćemo brzo o kineskim satovima promijeniti mišljenje, posebno o Seagul-u. Pazi, pričaš o satu koji je 50-ak eura, a koji na slikama stvarno dobro izgleda, zamisli sad da naprave sat od 300 ili 400E, koji bi to kvalitet bio. Imaju i takve satove, al ko izdvaja oko 500E u Evropi uzeće švajcarca ili japanca na neviđeno, što je i normalno za sada.

  4. #1094
    Mlađi član Avatar korisnika Faust
    Član od
    17.8.2019.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    34
    Lajkovi
    271
    Reputacioni uticaj
    5

    Određen forumom Re: Koji sat nosite danas? Jul 2019 - Jul 2020

    Izvinjavam se sad ako malo offtopic-ujemo posto ljudi verovatno ocekuju kada udju na temu da vide slike satova po naslovu teme, ali eto krenula je prica. Svakako sam osoba koja voli lep i kvalitetan sat, i marka mi igra ulogu, stereotipno. To je unutrasnji prosto dojam i satisfakcija. Opet, nisam zatucan da ne vidim ili ne probam nesto i van kalupa sto bi se reklo. Imam dobre i poznate marke satova i iskreno meni ni Rolex spolja gledano ne vredi toliko koliko kosta. Tu je sada pitanje koliko placamo ekskluzivu kod nekih marki ili za koliko zapravo se moze napraviti jedan dobar i kvalitetan proizvod ako stavimo te neke druge stvari po strani. Ovaj sat mene je za svoju cenu zaista odusevio, i rekoh da mi na oko ne ispada iz ostale ekipe satova koje imam. Moze da ih prati sto bi se reklo. Ako se zagleda (u smislu da je pozadina kucista klot) onda su ovi drugi detaljniji, obrada mu je zaista odlicna. Nije to taj prefinjen fazon kao kog skupog sata, ali sat je zaista obradjen dobro. Masivnost, obrada, pojava, sat radi odlicno, sve funkcije, sta reci. To je sto je. Mislim da se za tako smesne pare dobija mnogo vise. Ruku na srce, tako je. Nisam neko ko bi furao fejk ili kopiju jer iznutra mi to nije to. Mislim meni licno iznutra nije to samopozudanje i feeling da nosim kopiju neke skupe marke. S ovom cukom se osecam dobro, mogu svakom da kazem to je to i to, sat je look a like Panerai-a. I smatram da je kao proizvod jako dobar. Ovaj klip me je pogurao na to da ga uzmem. Jer sam bas ovaj konkretno pikirao - submersible izgled. Evo klipa i sta kaze lik koji ima i Panerai. Ne znam kakav je uzivo dojam, i verujem da je sat svakako svuda iza Panerai sata. Ali ocito po klipu je i ovaj lik nahvalio sat kao solo proizvod. Za te pare nisam mogao da ne probam jer mi se dopada izgled i da imam nesto na tu foru. Verujem da neke stvari preplacujemo, i isto tako ovo je cist dokaz da postoje dobri proizvodi koji se mogu napecati za mnogo manje para jer ne nose ekskluzivno ime. Ovaj sat je inace 90-120eur, ali po aukcijama ide 50-70 koliko sam skontao. Ima nekih Parnis-a koji idu i 150. Ljudi kupuju i placaju sta im se svidja ocigledno.

    https://youtu.be/UFpkE7Rjkns

  5. #1095
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Koji sat nosite danas? Jul 2019 - Jul 2020

    E dobro jutro DSSD

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
    RUS, boing, taunus and 8 others like this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  6. #1096
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Koji sat nosite danas? Jul 2019 - Jul 2020

    RUS, sdbiba, taunus and 7 others like this.
    Omega rules !!!

  7. #1097
    Počasni član Avatar korisnika sdbiba
    Član od
    16.7.2009.
    Lokacija
    Smederevska Palanka
    Poruke
    5.398
    Lajkovi
    63876
    Reputacioni uticaj
    270

    Određen forumom Re: Koji sat nosite danas? Jul 2019 - Jul 2020

    Naziv: 20190910_072708.jpg, pregleda: 453, veličina: 505,3 KB
    RUS, taunus, Nick and 9 others like this.

  8. #1098
    Stariji član
    Član od
    6.4.2017.
    Poruke
    847
    Lajkovi
    11919
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Koji sat nosite danas? Jul 2019 - Jul 2020

    Naziv: 20170525_185811.jpg, pregleda: 448, veličina: 296,2 KB
    RUS, sdbiba, boing and 10 others like this.

  9. #1099
    Istaknuti član Avatar korisnika taunus
    Član od
    29.7.2011.
    Lokacija
    45'42"09"sgs19"22"28ïgd
    Poruke
    3.916
    Lajkovi
    49384
    Reputacioni uticaj
    51

    Određen forumom Re: Koji sat nosite danas? Jul 2019 - Jul 2020

    Raketa
    RUS, Nick, therion and 11 others like this.

  10. #1100
    Istaknuti član
    Član od
    1.8.2013.
    Lokacija
    Kragujevac
    Poruke
    2.612
    Lajkovi
    23590
    Reputacioni uticaj
    24

    Određen forumom Re: Koji sat nosite danas? Jul 2019 - Jul 2020

    Koji sat nosite danas? Jul 2019 - Jul 2020-img_20190910_104214.jpg
    RUS, taunus, Nick and 9 others like this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •