Strana 16 od 21 PrvaPrva ... 6121314151617181920 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 160 od ukupno 208
Like Tree519Likes

tema: Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?

  1. #151
    Član Avatar korisnika vlada035
    Član od
    6.4.2011.
    Lokacija
    Jagodina
    Poruke
    366
    Lajkovi
    1185
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?

    Ja volim kvalitetne novčanike, i promenio sam i isprobao dosta različitih modela-od domaćeg Manuala (čak sam naterao jednog majstora tašnara da mi uradi kopiju klasičnog Manualovog novčanika ali od kvalitetnije kože) preko nekih italijanskih modela i nisam bio nešto zadovoljan.
    Uglavnom je problem što ili popusti šav na preklopu ili se iscepa postava kao i u samom kvalitetu kože.
    A onda sam naišao na review ovog novcanika na jednom stranom forumu, gde su ga svi hvalili pa sam i ja rešio da isprobam jedan.
    Kontaktirao sam vlasnika, inače vrlo ljubaznog tipa, koji je prihvatio da pošalje novčanik u Srbiju i čak je pristao da ga pošalje USPS a ne UPS kao što to inače radi.
    Saddleback daje 100 godina garancije na svoje proizvode i apsolutno su u pravu.
    Novcanik je napravljen kao tenk-koža je najkvalitetnija moguća, postava nije napravljena od štofa nego takodje od jake kože.
    Nema mnogo pregrada, jedna velika za novčanice i nekoliko proreza za kartice-jednostavna konstrukcija.
    Neverovatna stvar je to što sve bolje i bolje izgleda što ga više nosiš i koristiš, dok malo "polomiš" kožu.
    Ne mogu baš da objasnim, treba ga videti uživo da se overi kvalitet.
    Staviću sutra neku sliku mog primerka, a sa moje strane sve preporuke za ovaj novčanik.
    Saddleback Leather Co.
    Vladan Stevanovic likes this.

  2. #152
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom



    Poslednja ispravka: RUS (31.10.2013. u 6:58)

  3. #153
    Član
    Član od
    16.1.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    452
    Lajkovi
    1595
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?

    Citat HADzI DALIBOR kaže: Pregled poruke
    kupio si gdje i za koliko para?
    Naručio sam sa njihovog sajta. Kumovi žive u USA pa sam ih iskoristio za transport. Ovaj konkretno je 47$ + 5$ za lokalni shipping.
    Citat Vladan Stevanovic kaže: Pregled poruke
    @nickname & @vlada035
    Jel možete da mi kažete zašto je taj novčanik (ili generalno njihovi novčanici) toliko poseban? Stvarno volim dobre novčanike pa me zanima.
    Nepoderiva stvar. Volim kad nešto odiše kvalitetom. Još kada se uz to doda dizajn koji mi baš odgovara i normalna cena, to je pun pogodak.

    Imajte u vidu da ovaj model, Bifold Small može biti mali za većinu ljudi. Baš je "knap" varijanta. Novčanice od 2000din ne vire iz njega, ali 5000din već vire. Nema mesta za previše kartica. po 2-3 sa svake strane.

    Za većinu bi verovatno više odgovarao Medium model, tek par dolara skuplji, ali sa dubljom pregradom za novac i više pregrada za kartice.

    NEMA pregradu za novčiće, što sam dugo tražio ovde da je normalnog kvaliteta i normalne cene ali nema.

  4. #154
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?

    Odlican sajt ima bas zanimljivih predmeta od koze, shipping do CG je 57$ sa UPS-om.

  5. #155
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?

    Vlada,nickname,
    Za kvalitet ne trebate objašnjavati- sve se vidi na njihovom sajtu na 360° prikazu!
    Mene je interesovalo slanje jer je cijena poštarine za BiH veća od cijene novčanika.
    Ako se mognen dogovoriti sa vlasnikom za slanje USPS priority,možda ga i kupim.

  6. #156
    Član Avatar korisnika vlada035
    Član od
    6.4.2011.
    Lokacija
    Jagodina
    Poruke
    366
    Lajkovi
    1185
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?

    Sto se tice slanja-ja sam ga narucio jos pre 2 godine, i tada Srbije nije bilo na spisku zemalja u koje salju, ali su nas dodali.
    Ja sam trazio da mi posalju USPS jer bi me UPS odrao, ali ni USPS nije bio jeftin.
    Oni salju sa trackingom i osiguranjem i od toga ne odstupaju, tako da postarina nije mala, a uz to sam platio i carinu kod nas tako da su mi ukupni troskovi slanja i carinjenja izasli vise nego sam novcanik.
    Ali opet, ja sam i vise nego zadovoljan kvalitetom.
    Kad vidim kakve sve torbe i ranceve nude...
    Evo par slika:
    Priložene slike Priložene slike Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?-1.jpg   Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?-2.jpg   Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?-3.jpg   Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?-4.jpg  
    Vladan Stevanovic and RUS like this.

  7. #157
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?

    Koža izgleda kao za kaiš!

  8. #158
    Stariji član Avatar korisnika araphel
    Član od
    1.8.2012.
    Poruke
    1.747
    Lajkovi
    12298
    Reputacioni uticaj
    120

    Određen forumom Re: Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?

    Posle dosta godina, počeo sam ponovo da sakupljam muziku na pločama. Naravno, metal, hard rock i prog rock. Volim i nove albume da nahvatam na pločama, ali i stvari iz 70ih i 80ih, koje je najbolje tako i slušati. Evo par sličica, onako kako sam ih nalazio:
    Priložene slike Priložene slike Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?-fotografija.jpg   Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?-fotografija-1-.jpg   Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?-fotografija-2-.jpg   Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?-fotografija-3-.jpg  
    RUS, nele, Zagor and 3 others like this.

  9. #159
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?

    Sto se tice ovih novcanika moglo bi se jeftinije proci preko posrednika, oko 8$ provizije i 12$-15$ postarine sa obicnom USPS postom ne ispadne lose, u svakom slucaju manje nego direktno sa sajta, ne znam ima li lokalne postarine, mada nije prevelika sigurno
    HADzI DALIBOR likes this.

  10. #160
    Član Avatar korisnika vlada035
    Član od
    6.4.2011.
    Lokacija
    Jagodina
    Poruke
    366
    Lajkovi
    1185
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?

    Evo sta jos skupljam (u stvari, skuplja moja supruga a ja joj pomazem u sakupljanju tj kupovini ):
    Snezne ili vodene kugle (Snow globes) kao i suvenir magnete za frizider.
    Pocela je sa sakupljanjem relativno skoro, i za krtako vreme u kolekciji se naslo 29 kugli razlicitih motiva i velicina.
    Neke su stvarno prelepe i odlicno uradjene, i bas predstavljaju odlicnu uspomenu i suvenir.
    Sada mi je zao sto nismo pre krenuli sa sakupljanjem, mogli smo da imamo prilicno vecu kolekciju.
    Evo nekoliko slika, mada ih je prilicno nezahvalno slikati.
    Ako neko zna za jos neku koja moze da se kupi u Srbiji, ili ako negde putuje pa naleti na neku, nek se javi, voleo bih da sakupim kugle iz celog sveta.
    Priložene slike Priložene slike Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?-img_2424.jpg   Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?-img_2427.jpg   Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?-img_2429.jpg   Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?-img_2430.jpg   Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?-img_2431.jpg   Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?-img_2432.jpg   Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?-img_2433.jpg   Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?-img_2434.jpg  

Slične teme

  1. Koje kompanije poseduju poznate proizvođače satova?
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 20.4.2017., 11:38
  2. Koje komplikacije treba da poseduje sat?
    By tolarbo in forum Opšti forum
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 12.12.2012., 13:01
  3. Koje mehanizme koriste Esprit i Police satovi
    By bugarin in forum Opšti forum
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 13.3.2009., 16:26

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •