Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 29
Like Tree34Likes

tema: Euro 2016

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika Dukin
    Član od
    28.3.2014.
    Lokacija
    Bijeljina-Beograd
    Poruke
    730
    Lajkovi
    6859
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Euro 2016

    Dosadašnji tok prvenstva je pokazao zašto je fudbal najbitnija (sporedna) stvar na svijetu. To je, po meni, jedini sport u kome bolji ne mora pobijediti i to daje draž.
    Kad vidim onog Bufona s kojom strašću pjeva himnu naježim se sav.
    I Island i Vels a i Italija su pobijedili samo zato što su više želeljeli i vjerovali da mogu..
    Svaka čast.
    Zagor likes this.

  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika gogmajster
    Član od
    4.3.2013.
    Poruke
    1.075
    Lajkovi
    9773
    Reputacioni uticaj
    100

    Određen forumom Re: Euro 2016

    @zagor A gore od Hrvatska-Portugal, i neglkedljivije, ne bi bilo. Valjda bi jedna strana bila borbena...a ne ono...
    VLADAN P likes this.

  3. #13
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    7.017
    Lajkovi
    58502
    Reputacioni uticaj
    218

    Određen forumom Re: Euro 2016

    Sigurno ne bi bilo ono,slazem se Gogi.Posle prvog kruga mislio sam da ce Hrvatska sigurno do finala ali nedostatak hrabrosti,greska selektora ili sta vec i eto loseg rezultata...Inace za finale Vels-Island mislio sam da bi bilo ravno atomskoj bombi.No kao sto rece Dukin sve je moguce
    Poslednja ispravka: Zagor (28.6.2016. u 10:09)

  4. #14
    Stariji član Avatar korisnika gogmajster
    Član od
    4.3.2013.
    Poruke
    1.075
    Lajkovi
    9773
    Reputacioni uticaj
    100

    Određen forumom Re: Euro 2016

    Ma čim su krenuli s centra znao sam što se sprema i da je to ona 'klasična', bezmudna Hrvatska koja nikome nije falila, štoviše. A time je gore što su nam digli nade i pokazali da mogu, ako ih se pusti. Ovo je klasčični primjer njihovog ziheraškog mentaliteta i igranja uvijek na dosta. Puno, vjerujem, ima i u selektoru koji je i sam takav lik, ali u gro sportova smo takvi.
    Nije im jasno da kod navijača prolazi ono 'sa štitom ili na njemu'. Ma...mentalitet. A taman sam mislio da ih drži nabrijanost. Utoliko i tužnije.

  5. #15
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Euro 2016

    gogi joj, nemoj mi molim te spominjati to..u profi sportu sam preko 35 godina....i veruj mi da sam tacno znao rasplet. I to onog trenutka kada je dan pre susreta dao izjavu za sve novine...portugalcima nas se moraju plasiti...... Ovaj puta nije taj nas "balkanski mentalitet" bio presudan koliko bezmudi selektor i njegovo palamudjenje....kada su onako odigrali protiv spanjolaca i imali sve u svojim rukama, "veliki strateg" ujebe sve sa svojim taktickim zadacima....to je bilo prestrasno....
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  6. #16
    Stariji član Avatar korisnika gogmajster
    Član od
    4.3.2013.
    Poruke
    1.075
    Lajkovi
    9773
    Reputacioni uticaj
    100

    Određen forumom Re: Euro 2016

    Naravno,iz aviona se dalo vidjeti da su u prve 3 tekme njega poslali u 3 lepe,ili je on minimalno upliva imao u dogovor grupe ljudi koji se slažu i poznaju(mene podsjetili na neku malonogometnu ekipu koja u kvartu igra već godinama i već si znaju sheme i kako ko dise) i to me oduševilo.I onda krecu gluparije s 'vaznoscu' utakmice i velika palamudjenja.U pravu si,izgledalo je točno da im je propisano tko dokle i što smije.A od tog vajde nema.Jedini podsjetnik na prethodni duh je bio ulazak Pjace.Tako su igrali dotad-bez respekta,a s potrebitim znanjem koje nije upitno.
    Tužno i žalosno.

  7. #17
    Istaknuti član Avatar korisnika taunus
    Član od
    29.7.2011.
    Lokacija
    45'42"09"sgs19"22"28ïgd
    Poruke
    3.917
    Lajkovi
    49395
    Reputacioni uticaj
    51

    Određen forumom Re: Euro 2016

    Blago receno ja sam razocaran celim prvenstvom i cini mi se da je nikad gore.Sve se svodi na taktiku i taktiziranje a sve manje igre ima.Bodu mi oci zvezde kojima nesmes ni da pridjes,jer se odmah skljoka i valja po terenu ne bi li iskukao sl.udarac.Kad udju u 16m razmisljaju kako da padnu a ne da idu ka golu.Kada se ima rezultat,povuku se pa se ceka eventualno kontra,ceka se greska protivnika,ceka se,ceka se...nema tu igre i fudbala.Ko je pratio Copa America,mislim da je mogao videti mnogo kvalitetniju igru.
    vladas, VLADAN P and Zagor like this.

  8. #18
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    7.017
    Lajkovi
    58502
    Reputacioni uticaj
    218

    Određen forumom Re: Euro 2016

    Da Copa America je bila ekstra,nesto malo sam ispratio.Cileanci su pokazali sta znaci imati i u grudima i u gacama....Uvek sam bio protiv ziheraske taktike,palamudjenja oko srece na zrebu,koliko je strasan protivnik itd. ne razumem cemu strah pa i to su ljudi od krvi i mesa na drugoj polovini terena.

  9. #19
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Euro 2016

    ..

    Naziv: Capture.jpg, pregleda: 88, veličina: 73,7 KB
    RUS, vladas, HADzI DALIBOR and 4 others like this.
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  10. #20
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    7.017
    Lajkovi
    58502
    Reputacioni uticaj
    218

    Određen forumom Re: Euro 2016

    Prognoza cetvrtfinalnih meceva????
    Moja mozda ovako nesto za 90 min.- Poljska-Portugal 0-0
    Vels-Belgija 0-2
    Nemacka-Italija 2-1
    Francuska-Island 1-1

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •