Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 14 od ukupno 14
Like Tree22Likes

tema: Dnevne novine - stampane ili online svejedno

  1. #11
    Član Avatar korisnika umbra
    Član od
    18.10.2011.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    297
    Lajkovi
    899
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Dnevne novine - stampane ili online svejedno

    Citat GIvan kaže: Pregled poruke
    Pored raznovrsnih tema pokrenutih na forumu nisam pronasao nijednu slicnu ovoj. Da li citate dnevne novine, stampane ili elektronske ? Ne znam da li je dozvoljeno i reci koje su to ali nije bitno. Ovaj put sam hteo da naglasim koliko je dnevna stampa bila i ostala vazna i da predstavlja dokumente koji se i danas svakodnevno arhiviraju.
    U nedelju ce biti 100 godina od potonuca Titanica. O tome se danas sve zna snimljeni 2D i 3D filmovi, pesme i mnogo toga.
    Pogledajte originalnu stranicu iz 1912. o tom dogadjaju...
    Prilog 22628

    Mislim da moze da se procita. Ima i detalja kojih nema u 3D filmu. Pravi dokument danas, a u to vreme obicna dnevna novina...
    Pozdrav.
    O nekim događajima mi znamo samo ono što neko hoće da znamo. Kažeš da se o potonuću Titanika sve zna...moguće, ali sasvim je moguće i da je ovo istina...KAKO JE ZAISTA POTONUO TITANIK?
    ...požuri polako...

  2. #12
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.528
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Dnevne novine - stampane ili online svejedno

    Citam stampana izdanja, nekako se lepse osecaj dok citam stampanu rec. Sto se elektronskih izdanja tice, sve vise citamo to, i mislim da ce se brzo preci na digitalizaciju svega. Recimo pre tri godine kada smo bili na sajmu u izdavastva u Londonu, primetio sam da su sve enciklopedije bile iskljucivo na DVD-jevima i BR diskovima. Tako da mislim i da ce dnevna stampa polako preci samo na online izdanja.
    anbeast likes this.

  3. #13
    Stariji član Avatar korisnika fotopetar
    Član od
    5.2.2012.
    Lokacija
    Brač-Bjelovar(Hrvatska)
    Poruke
    1.097
    Lajkovi
    3283
    Blogovi
    6
    Reputacioni uticaj
    302

    Određen forumom Re: Dnevne novine - stampane ili online svejedno

    Ma u ovoj sveopćoj brzini prolistam portale i informacije po internetu kao i internet novine i zadovoljan sam informacijama.
    Al inače sam tip kojeg više zanimaju satovi od politike i sporta.

  4. #14
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Dnevne novine - stampane ili online svejedno

    Sto se tice dnevnih novina citam iskljucivo online, i ne znam da li sam ikada kupio stampane novine za sebe

    Kada je rec o mesecnicima onda definitivno preferiram stampana izdanja, jer su uglavnom tematska za razliku od dnevnih novina u kojima bih realno procitao maksimalno 15-20% sadrzaja. U poslednje vreme kupim uglavnom neki casopis o HI-FI ili o fotografiji jer sam u tim oblastima kompletan pocetnik.

    Kada vec pisem o citanju, spomenuo bih da sam nedavno postao ponosni vlasnik Amazon Kindle uredjaja, kojim sam apsolutno ODUSEVLJEN, i mogu vam reci da bukvalno "prozdirem" knjige citajuci ih sa ovog simpaticnog uredjaja. Imajuci ovo iskustvo uopste me ne cudi najnovije istrazivanje:

    The report showed that as of February 2012, 21% of Americans had read an e-book, and that owners of e-readers read an average of eight books a year more than people without the devices (24 vs 16).
    Koristim ga za citanje raznih PDF-ova pored klasicnih e-knjiga, i mogu vam reci da je iskustvo odlicno.
    U svakom slucaju, moja topla preporuka za kupovinu.

    Pozdrav.
    vladas and GIvan like this.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Posrednici pri online kupovini
    By Punisher in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 20.12.2012., 15:48
  2. Kupovina kaisa za sat online
    By marnat in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 30.1.2011., 15:44
  3. Online prodaja narukvica - Linkovi
    By ANGEL in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 21.7.2010., 11:39

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •