Strana 1 od 16 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 156
Like Tree190Likes

tema: Diskusije o mehanizmima... satovima...

  1. #1
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Diskusije o mehanizmima... satovima...

    Evo mozda jedne teme za one
    OFF dodatke koje prate skoro svaku temu,a da izuzmemo salu u toj temi koja je nekad i potrebna.

    Naravno bez vredjanja i argumentovano.

    Svako ko vidi nesto u nekoj temi da se ne bi kvarila moze ovde da prekopira ono s cim se ne slaze i odgovori.

    Mislim da ce ova tema ako se pridrzavamo nameni,biti zanimljiva

    zare and Serb like this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Diskusije o mehanizmima... satovima...

    Podrzavam predlog

  3. #3
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Diskusije o mehanizmima... satovima...

    Nadam se da ce i drugi...kad krene u OFF onda se ovde prebacujemo...
    Serb likes this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Diskusije o mehanizmima... satovima...

    2892 A2 a sat longines olympic chronograf.37 rubuna.nista lepse nisam video.lepsa masina od omeginih varijacija ovog mehanizma.longines je nepravedno spusten ispod omege on je svojevremeno bio bolja marka.ali zato i dan danas kad uradi sat kad ubodu model drugi mogu samo da gledaju.bas gospodski sat.odmeren a ipak se vidi da je vrhunski.doduse znaju i da omanu ali verovatno swatch pazi da se ne razmasu previse pa ih svesno spusti i natera da pristede gde ne treba.
    Serb likes this.

  5. #5
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Diskusije o mehanizmima... satovima...

    PA ne bi se reklo po galerijama da je bas neka velika kriza. Sta ces muskarcima je jedino sat neka vrsta nakita,ako kazem jedini vid za prikaz vremena onda moze i bolje od Seika...Q Q dobar sat pokazuje da li tacno ili ne u minut da ne kazem sec onda eto.

    Visodate je kos vecne odmah otpao jer po nekim recima ima ih sad previse,da onda trazimo neki kojeg nema niko...ne ide

    Da,Seiko se nudi svima i onima koji zele sad i do 500 eur. Baci pogled i videces..

    A nadam se da cu i ja da imam nekog kredita jer imam i ja Vostoka mozda ce biti jos neki ako se Jagos smiluje i posalje mi neki

    Generalno je istina da sta god se trazi lepo...mislim iskreno odmah se nudi Seiko. Malo to i smeta,a daleko od toga da je los i nepouzdan ali jos dalje i da ne moze da se nadje i neki drugi brend u skoro istom cenovnom rangu.

    Braja opet Braja cemu mrznja prema jednom dobrom satu...

    Imam kredit pa mogu da pitam...

    next year at this time I'll be a millionaire




  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Diskusije o mehanizmima... satovima...

    Breitling je izuzetan sat.imao sam ih nekoliko par sam ih bas detaljno testirao trazio dlaku u jajetu i mogu samo reci da vrede svaku paru.nikakve zamerke nisam našao sta god pogledas sve je odrađeno kako treba.znaci breitling je vrhunski odradjen sat vrhunskog kvaliteta u svakom pogledu.cak i eta 7750 u njemu radi lepse nego u drugim satovima.pustite price ko ga nisi to je glup stereotip.breitling nose ljudi koji vole i znaju sta je dobar sat.
    milan zmaj and Serb like this.

  7. #7
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Diskusije o mehanizmima... satovima...

    DrAgod, Serb and zma like this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  8. #8
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Diskusije o mehanizmima... satovima...

    Ako uspem da nadjem sliku mehanizma el primero iz rolex dajtone koji sam imao i dugo zagledo postavicu je ovde da upotpunim tvoju galeriju.ja nisam uspeo da sklopom sve tako da ga sad nosi neki sretni nemac.posteno mi je platio nek ga sretno nosi.

  9. #9
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Diskusije o mehanizmima... satovima...

    Citat milan zmaj kaže: Pregled poruke
    PA ne bi se reklo po galerijama da je bas neka velika kriza. Sta ces muskarcima je jedino sat neka vrsta nakita,ako kazem jedini vid za prikaz vremena onda moze i bolje od Seika...Q Q dobar sat pokazuje da li tacno ili ne u minut da ne kazem sec onda eto.

    Visodate je kos vecne odmah otpao jer po nekim recima ima ih sad previse,da onda trazimo neki kojeg nema niko...ne ide

    Da,Seiko se nudi svima i onima koji zele sad i do 500 eur. Baci pogled i videces..

    A nadam se da cu i ja da imam nekog kredita jer imam i ja Vostoka mozda ce biti jos neki ako se Jagos smiluje i posalje mi neki

    Generalno je istina da sta god se trazi lepo...mislim iskreno odmah se nudi Seiko. Malo to i smeta,a daleko od toga da je los i nepouzdan ali jos dalje i da ne moze da se nadje i neki drugi brend u skoro istom cenovnom rangu.

    Braja opet Braja cemu mrznja prema jednom dobrom satu...

    Imam kredit pa mogu da pitam...
    Ne znam šta je sad ovo trebalo da znači. Serb i ja smo drugari i sam je to napomenuo, imamo neki svoj smisao za humor , komuniciramo preko pp i mejla tako da post gde on mene citira i ja njemu odgovaram nisu nešto što bi trebalo tebe da opterećuje. Nemam ja baš ništa protiv Braje, više manje sam nezainteresovan za te satove. Poenta je bila , i verujem da to nije bio problem za shvatiti, da se ljudima preporučuju satovi u cenovnom razredu koji za koji su tražili neku pomoć. Koliko sam primetio to su uglavnom satovi čije su cene od 100-300 ili 500 evra. Preporučuju se, kao što Serb reče, Stein, Tissot, Seiko ali i Orient, Citizen , Casio, Candino, Festina, poneki ruski sat uglavnom Amfibija , možda Hamilton ako se cenovno uklapa ... Nema smisla nekome prporučivati Rolex, Panerai ili pomenuti Breitling ako je budžet 300 e ( ono za kerozin mi se učinilo duhovitim, možda ti tako ne gledaš na to , to već nije moj problem ).
    Tema je predviđena , koliko vidim, za "off topic" ali čini mi se da si je pogrešno započeo, možda grešim.

    Ja niti favorizujem niti širim neki negativan odnos prema nekom proizvođaču satova niti spadam u one koji malo malo peckaju sa swiss ovo , swiss ono ( kao što si ti recimo uradio u temi o foto konkursu, mada ti ja to ne zameram niti bi mi padalo napamet da oko toga polemišem) niti se ljutim kada neko preporuči nekog proizvođača iz Švajcarske ili Nemačke niti aplaudiram kada je iz Japana. Ko je pročitao bar neki tekst koji sam napisao mogao je videti šta mene interesuje, šta cenim, šta volim... Ko nije ostaje mu da nagađa i polemiše u prazno.

    PS- možda sam trebao postaviti linkove da neko ko čita ovu besmislenu polemiku može da pohvata konce kako je to počelo ali i ovo je previše uloženog vremena nizašta.
    I upravu si imaš kredit .
    Poslednja ispravka: skydrummer (28.10.2013. u 2:17)

  10. #10
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Diskusije o mehanizmima... satovima...

    Upravo sam nesto hteo i ja u tom smeru da napisem kao zmaj (sto se tice pomoci pri kupovini) .... Kad god dodje neko nov i trazi savet za kupovinu zna se sta se nudi ....

    Ajde vi meni objasnite sto se toliko potencira Stein i daje preporuka za njega ...Ok nije los sat (daleko od toga) ali u tom cenovnom rangu moze dosta dobrih brendova jos da se nadje .... Ponekad imam osecaj da se radi o rolexu...

    Visodate kao da je bogom dan , jos malo pa ce mi se smuciti

    Eto ja bi u nekoj srednjoj klasi preporucio i Roamera (izuzetno podcenjen brend na forumu)...Onda tu je i Mido , opet zapostavljena kod nas na forumu ....Longines hydroconquest isto retko nudjen a jako lep sat i cesto su clanovi imali novcana sredstva za tako nesto...Umalo da zaboravim i Certinu ....

    Ajde ljudi kad vec pomazemo da budemo malo kreativnijiKao da smo upali u jedan kolosek iz kojeg ako neko malo izadje naleti na drvlje i kamenje


    Zmaju sto se braje tice tu nema sta da se kaze , vrhunski sat , sigurno se ne bi gadio da ga nosim

    Ajde pospan sam sad pa da ne brljavim vise po tastaturi , jako mi se svidja ova tema nadam se da ce biti puno dobrih i prijateljskih rasprava


    P.S Joda i ja smo bas dobri forumski drugari , tako da imamo specifican nacin komunikacije
    Poslednja ispravka: Serb (28.10.2013. u 2:19)

Strana 1 od 16 1234511 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •