Strana 69 od 190 PrvaPrva ... 195965666768697071727379119169 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 681 do 690 od ukupno 1894
Like Tree11515Likes

tema: Ajde ko zna neki dobar vic ...

  1. #681
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    7.036
    Lajkovi
    58647
    Reputacioni uticaj
    218

    Određen forumom re: Ajde ko zna neki dobar vic ...

    Pitali Zemunca- Zasto te zovu Marli,jel zato sto slusas Bob Marlia? -Ma jok,cale mi je limar.
    RUS, vladas, jagos and 8 others like this.

  2. #682
    Stariji član Avatar korisnika Nick
    Član od
    9.8.2011.
    Poruke
    973
    Lajkovi
    4304
    Reputacioni uticaj
    24

    Određen forumom re: Ajde ko zna neki dobar vic ...

    Kako se zove Zemunac na privremenom radu u Italiji?..."Palermo"vel pozz svima!
    RUS, vladas, jagos and 4 others like this.

  3. #683
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.628
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Ajde neki dobar vic da se smejemo...malo i sale...

    1. Maj
    учитељица нас је питала да ли знамо шта је то 1. мај - и сви су ћутали, само сам се ја јавио: "то је дан када би тата требало да прими плату, али је не прими! није ни 1. априла, ни 1. марта, ни фебруара, јануара... у децембру је позајмио за прасенце од тече, али му још није вратио, и кад год зове, ми морамо да кажемо да тата није ту, иако се крије у ве-цеу као да теча може да види кроз слушалицу."
    лупила ми је чвргу и рекла да седнем...
    објаснила нам је да је реч о празнику рада и рекла да свако од нас, када га прозове, устане и каже чиме му се родитељи баве и шта би волели да будемо кад порастемо.
    када је дошао ред на мене рекао сам: - мој тата привремено ради на железници, лежи на шинама... свако јутро се обуче као да иде на посао у стару фирму, коју је сад купио чика миле који је некада био портир, и оде с колегама да мало леже на прузи, а мама залупи врата и каже: "дабогда вам налетео теретни из лапова кад нисте хтели са милетом у странку..."
    мама је завршила неки тешки факултет, али у туби за диплому сад држи флашицу ракије за коју тата не зна, па отпије неколико "семестара" чим он изађе из стана... после се свађа са комшиницом чији муж често пијан пишки у лифту... и ради у неком министарству као експерт за нешто.
    иначе, мама је некада радила у банци, али јој је шефица дала отказ зато што се испоставило да има превише школе да би остала на радном месту које се свиђало шефициној козметичарки, и премало груди да би је пребацили на шалтер...
    хтела је да прода татиног "југа" и дедин орден рада са златним венцем и скупи паре за јаку "четворку" - рекли су јој да за те паре не може да среди ни курје очи, а камоли да набаци транзиционе груди...
    на срећу, она комшиница није злопамтило, па понекад позове маму да јој за 500 динара очисти стан... и ориба лифт кад се комшија експерт врати с посла. није комшиници тешко да то и сама уради, али нема времена од када се заинатила да заврши средњу школу...
    каже да успешног мужа мора да прати и амбициозна жена, а и не може другачије да је убаци код себе у министарство као саветника...
    што се оног дела "шта бих волео да будем кад порастем" тиче, ту сам баш био у недоумици!
    мислим, двоумим се да ли да постанем тајкун, као ђурин тата, у чијој фирми разредна по подне ради као секретарица, па јој се и у школи понекад омакне да ђури каже "шефе", или да постанем политичар?
    када смо били мали, ђурин тата је често ишао у забелу, ваљда су тамо имали викендицу, али мама никада није хтела да води и ђуру када би викендима ишла у посету чика јоци.
    колико сам схватио, он се тамо активно бавио пољопривредом и изгледа да му је баш супер ишло чим је после неколико година купио неколико фирми, па за њега данас раде чак и чика полицајци који су некада долазили по њега да га воде у викендицу, а он им лупа заушке, тера их да раде склекове и не даје им плату.
    стварно не знам да ли то или да идем у посланике?
    тата је више за ово друго, нарочито откад су јавили да је нека полугола тета покушала да уђе у скупштину, а он дрекнуо на телевизор:
    "оставите је на миру - чула жена да је политика курва, па дошла код својих! ето, сад имате кворум!"
    - добро је, сине, изгледа да ј.. у још неког осим нас у мозак - окренуо се према мени и помиловао ме по глави, додавши: "у посланике ће тебе тата, у посланике, али да зовеш и тату у посланички клуб кад вам дођу овакве делегације у узвратне посете"...
    мој узор је чика веља, он се бије и псује за плату и нико га не тера у ћошак као мене... иначе, изгледа да се ситуација код тате на послу поправља, откад им је био у посети неки фин чика, расим, ћале се више не враћа онолико укочен кући - добили су неке анатомске улошке за дуготрајно лежање на шинама, па сад каже да могу тако и до пензије!
    мама и даље навија за онај теретни из лапова, хватајући се за "диплому" све чешће, а ја за ту пензију коју тата помиње - каже то је сигурна лова на коју могу да рачунам уколико се оствари мамина жеља?
    ето, признајем да ми ни после свега није ништа јасније зашто је тај 1. мај толико важан датум кад од целе породице ради само бака, уместо да се код куће одмара и гледа шпанске серије.
    мада, није јој лоше - по цео дан седи испред неког ве-цеа и даје људима тоалет папир у замену за неку сићу... каже да често сретне и неке од својих бивших студената, они јој дају више пара него што треба - и не траже кусур.
    отпевао сам мами и тати песму коју нас је учитељица научила - "да нам живи, живи рад" - добио сам шамар од тате, а мама ме је гађала дипломом...
    тек сад ништа не разумем - зашто славимо нешто што нас све нервира? изем ти празник кад су сви љути на њега!!!
    RUS, vladas, jagos and 6 others like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  4. #684
    Novi član
    Član od
    21.1.2009.
    Poruke
    29
    Lajkovi
    210
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Ajde neki dobar vic da se smejemo...malo i sale...

    Evo jedan sto me slatko nasmijao, ako je vec bio izvinjavam se :

    Muva zemunac ribu i pita je: 'Odakle si? ', ona mu odgovara 'Iz Bolecha' na sta ce zemunac : ' E pa boleche me ku*ac da te vozim kuci!!!'


  5. #685
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.628
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Ajde neki dobar vic da se smejemo...malo i sale...

    Došao "Smak Sveta" u Srbiju.Okreće se levo-desno i kaže:"U j*bo te pa ja sam ovde već bio!"
    RUS, jagos, Aleksandar89 and 7 others like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  6. #686
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Ajde neki dobar vic da se smejemo...malo i sale...

    Jеl pušiš?
    - Dа.
    - Kоlikо dnеvnо?
    - Tri kutije (pakle).
    - Kоlikо је jedna?
    - 200 dinаrа.
    - I kоlikо dugо pušiš?
    - 15 gоdinа
    - Znаči јеdnа kоštа 200 dinаrа, a ti pušiš tri dnеvnо, štо znаči dа mеsеčnо nа cigаrе pоtrоšiš 18.000 dinаrа. Zа gоdinu dаnа tо bi
    bilо 216.000, јеl tаkо?
    - Tаkо је.
    - Akо gоdišnjе pоtrоšiš 216.000, kаd bi sаbrаli tih 15 gоdinа kоlikо pušiš, tо bi bilо 3 240 000, јеl tаkо?
    - Tаkо је.
    - Dа nisi pušiо tih 15 gоdinа i stаvljао sаv tај nоvаc u bаnku
    i čuvао gа uz kаmаtu nа dеvizni rаčun, zа tih 15 gоdinа
    bi mоgао dа kupiš nоvi Fеrаri...
    - Jеl ti pušiš?
    - Nе!
    - Pа 'dе ti је Fеrаri оndа?
    vladas, jagos, VLADAN P and 9 others like this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  7. #687
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom

    Rus,blagodarim!
    vladas likes this.

  8. #688
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.628
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Ajde neki dobar vic da se smejemo...malo i sale...

    MUŠKA PRAVILA!

    Stalno slušamo “Pravila" ponašanja od žena. E, sada mi muški donosimo svoja pravila!

    Ovo su naša pravila:

    Obrati pažnju... Sva su pod brojem “1“ po važnosti, NAMJERNO!

    1. Naucite pravila korištenja WC šolje. Odrasle ste osobe. Ako je daska dolje, dignite je gore. Za korištenje iste, nama je potrebno da bude gore, a vama da bude dolje. Mi vama nikada ne prigovaramo kada dasku ostavite dolje, zar ne?

    1. Plakanje i cmizdrenje je isto što i ucjena.

    1. Kada vam nešto treba, pitajte. Da to malo pojasnimo: - Mi ne razumijemo vaše diskretne znakove! - Mi ne razumijemo kada okolišate! - Mi ne razumijemo kad nam nešto pokušavate reci! JEDNOSTAVNO TO RECITE!

    1. ‘DA’ i ‘NE’ su sasvim normalni i uobicajeni odgovori na pitanja koja postavljate.

    1. Nemojte nas muciti svojim problemima, osim ako stvarno želite da ih riješimo. Jer mi to radimo, rješavamo probleme. Za sažaljenje imate svoje prijateljice!

    1. Glavobolja koja traje 3 mjeseca je veliki problem. Posjetiti ljekara!

    1. Sve što je muškarac rekao prije 6 mjeseci više ne vrijedi. Zapravo, svi naši komentari postaju nevažeci poslije 7 dana!

    1. Ako ste umislile da ste predebele, možda stvarno i jeste! Nemojte nas to onda ni pitati.

    1. Ako nešto što smo mi rekli može biti interpretirano na dva nacina, a jedan od tih vas ljuti ili povreduje, znajte da smo mi zapravo mislili ono drugo.

    1. Možete nas zamoliti da vam u necemu pomognemo ili možete nam reci kako hocete da vam pomognemo. - NE, jedno i drugo zajedno!

    1. Ako vec znate kako je nešto najbolje napraviti, onda to same i uradite
    1. Dok gledamo utakmicu, recite sve što želite, ali iskljucivo za vrijeme reklama.

    1. Kristoferu Kolumbu nisu treble smjernice za vrijeme vožnje, pa ne trebaju ni nama!

    1. SVI muški vide samo 16 boja, kao Windows defaultni setinzi. - Marelica, npr, je vocka, a ne boja.

    1. Ako nešto svrbi, bice pocešano. Mi to jednostavno tako radimo.

    1. Kada vas pitamo šta se desilo i vi kažete “ništa”, mi cemo se ponašati kao da je sve u redu. Znamo da lažete, ali ‘ko ce se sada boriti za istinu...

    1. Kada pitate pitanje na koje mislite da necete dobiti odgovor, dobicete odgovor koji niste ocekivale.

    1. Kada idemo negdje, nama je uredu sve što obucete, stvarno!!

    1. Nemojte nas ispitivati o cemu razmišljamo, osim ako niste spremne da pricate o:

    –Seksu, –Sportu, ili –Automobilima

    1. Imate dovoljno odjece.

    1. Imate i previše cipela!
    RUS, jagos, sima hrabri and 5 others like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  9. #689
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    7.036
    Lajkovi
    58647
    Reputacioni uticaj
    218

    Određen forumom re: Ajde ko zna neki dobar vic ...

    Decko- Skinucu ti zvezdu sa neba Devojka- Ma kakva zvezda,ja sam grobarka Decko- Pa da ti iskopam raku onda.

  10. #690
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.628
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Ajde neki dobar vic da se smejemo...malo i sale...

    Želeo bih s vama da podelim jedno zanimljivo iskustvo.
    Radi se o alkoholu i vožnji. Kao što znate neki od nas su u prošlosti imali nesporazume s vlastima oko toga...
    Pre neko sam veče izašao s prijateljima na večeru.
    Bilo je izvrsno i ubili smo se pivom.
    Znao sam da sam mrtav pijan i učinio sam nešto što nisam do sad učinio - otišao sam kući autobusom.
    Da: a-u-to-bu-som! Stigao sam kući sigurno i bez nezgoda.
    Ovo me stvarno oraspoložilo budući da nikad pre nisam vozio autobus!
    RUS, vladas, jagos and 13 others like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

Slične teme

  1. Da li je moguce ovako malo odstupanje u tačnosti
    By nikola0406 in forum Opšti forum
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 1.7.2010., 7:42
  2. Dobar odnos cena-kvalitet, za max 300eura!
    By Uros GT in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 4.6.2010., 20:58
  3. Bio neki vasar u subotici, kad tamo...
    By Laslo51 in forum Vesti, objave
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 11.11.2009., 19:44
  4. Koji od ova 2 ili mozda neki treci?
    By cor in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 25.6.2009., 12:28
  5. Jel moguce naci malo luksuzniji sat do 1000e?
    By Ulysse Nardin in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.3.2009., 22:57

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •