Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 24
Like Tree67Likes

tema: Seiko skz327J stargate vs Orient M force

Threaded View

  1. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Seiko skz327J stargate vs Orient M force

    Od orienta zaista boli zglob kada se duze nosi, i to je mnogo pocelo da mi smeta u poslednje vreme. Stavljao sam ga na kozu, ili na nato, ali je ipak na celicnoj najlepsi. Po meni, dizajnom su skroz neuporedivi, iako su uzivo oba sata lepsa nego na slikama. totalno su drugacije pozicionirani. Mislim da bi najrealnije bilo MF porediti sa sporkom...

    Ali, posto vec pricamo o ova dva, slozicu se sa Vlajom, lepsi mi je stargate, ali mogli bi da "prepisuju" od kolega kada je posvecenost detaljima u pitanju, i u nizem cenovnom rangu.

    Zaboravio sam da kazem, kod korone, kod seika ima blagog lufta unazad, kada koronu okrenete u levo, i zaustavite, moze se malko vratiti nazad. Kod Orienta toga nema.

    edit: Potpuno se slazem sa tobom, sky, nije mi jasno zasto su ga povukli iz proizvodnje.

    da je ugrozavao prodaju suma, nije, sumo je znatno bolji. Ako se prodavao bolje od 007-e, kakve veze ima, mogao je biti neformalni naslednik istog, sa 4r mehanizmom bi se jos bolje prodavao. Taman su lepo bili popunili prazninu izmedju skx serije i suma, sa sporkom i ovim modelom, kad ono...
    Poslednja ispravka: 23jewels (5.10.2013. u 20:54)

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •