Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 23
Like Tree37Likes

tema: Seiko Presage SRP115J

  1. #11
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Seiko Presage SRP115J

    odlican sat

  2. #12
    Novi član
    Član od
    4.6.2010.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko Presage SRP115J

    odličan post, možeš li mi samo reći gde ima da se kupi ovaj model

  3. #13
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Seiko Presage SRP115J

    Da,kako se i ranije mislilo,kod pojedinih clanova posle opisa i lepih slika coveku dodje da odmah kupi sat( sad ovaj) dok kad bi ga gledao u radnji prosao bi pored njega kao u moru Seika..
    Da odlican sat i odlican prikaz sata 23....
    RUS, vladas, sima hrabri and 2 others like this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  4. #14
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Seiko Presage SRP115J

    Šat je baš za odelce,a markeri i kazaljke su ekstra.
    Gdje se sjeti japanske frizurice? Fakat liči na to!
    Opis je prva liga!

  5. #15
    Novi član
    Član od
    4.6.2010.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko Presage SRP115J

    Citat milan zmaj kaže: Pregled poruke
    Da,kako se i ranije mislilo,kod pojedinih clanova posle opisa i lepih slika coveku dodje da odmah kupi sat( sad ovaj) dok kad bi ga gledao u radnji prosao bi pored njega kao u moru Seika..
    Da odlican sat i odlican prikaz sata 23....
    Pa pazi ovako, da mi se sat nije svideo nebi ni želeo da ga kupim. Postoji mnogo sličnih postova za različite modele, ali ako mi se lično ne svidi nebi ga kupio zato što ga je neko drugi predstavio u najboljem svetlu. Naravno, ima uticaja i to što čujem od drugih o određenom modelu i pored toga što mi se sviđa... Iskreno na ovaj model do sada nisam nigde naleteo, prvi put ga sad vidim, i ljubav na prvi pogled Pozdrav za sve ljubitelje satova
    vladas likes this.

  6. #16
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Seiko Presage SRP115J

    bravo 23jew, odlican prikaz sa puno lepo uocenih detalja, i odlicne fotke koje sve to ilustruju na najbolji nacin!

    sat mi se mnogo svidja upravo zbog odlicno uklopljnih elemenata koji obicno ne idu zajedno - izrazita tekstura cifera sa poliranim markerima i kazaljkama, prenaglasen okrugao oblik kucista u kombinaciji sa trapezoidnim markerima, izdignut unutrasnji prsten s bojevima koji se retko vidja na dress satovima... sve u svemu, vrlo neobican sat.
    i slazem se sa skyem, odlicna wr za jedan dress sat, sto je svakako za pohvalu.
    novi mehanizam, odlicna zavrsna obrada, dobra wr, safirno staklo... za te novce bilo bi zaista bezobrazno usuditi se ocekivati vise...!
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  7. #17
    Član
    Član od
    2.4.2012.
    Poruke
    186
    Lajkovi
    513
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom

    Sjajan opis i jos bolji sat. Prelep. Hvala 23!

  8. #18
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Seiko Presage SRP115J

    Bravo 23jewels, kakva profi recenzija! Nešto ovako kvalitetno napisano se ne može pročitati tako često, svaka čast!

    Ipak je prednost kada poseduješ sat duži vremenski period, znaš svaki i najsitniji detalj o njemu. Meni su inače super one slike gde se vidi refleksija na staklu.

    Sat sam video uživo i stavio ga na ruku, i stvarno mogu reći da je odličan i da vredi svaki EUR. Ne želim da ispadne kao da tražim dlaku u jajetu, ali moram iskreno da kažem da mi se jedino ne svidja kurziv koji je korišćen za reč "Automatic" i brojeve na chapter ringu. Tehnička struka me skroz deformisala, pa sada samo tražim sat koji koristi tehničko pismo na ciferu ...

    Seiko Presage SRP115J-tehnicko-pismo.jpg
    GIvan likes this.

  9. #19
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Seiko Presage SRP115J

    Hvala narode, živi bili

    Što se tiče navijanja, ja sam mislio na etu 2824-2, a ona se koliko znam navija obostrano...? Ali svakako da se rotor mnogo vise oseca kod nje. 7750 nisam imao na duže, pa i ne znam. Ne mislim da je to mana, naprotiv, to ide jako glatko i prijatno. Miyota 82xx se navija jednostrano.

    Neko je pitao gde ima da se kupi... Kod nas nigde. Ja sam ovaj uzeo na creation-u, ali koliko vidim trenutno ga ni tu nema na stanju. Na ebay-u postoji kod jednog prodavca, tako da je ta velika svetska berza jedino mesto, trenutno...

    Meni se posebno dopada, što reče Sima, prenaglašeno okruglo kućište. Čini mi se da ni jedan detalj nije prepusten slučaju. Što se fonta tiče, Vlado, iskren da budem, to mi nije palo na pamet ni jednom. Možda si u pravu, možda nije trebalo dve reči koje postoje na ciferu, a to su "seiko" i "automatik", pisati različitim stilom, ali negde mi je više bitno da nema previse reči na istom nego stil...

    U svakom slučaju, postoji dosta modela iz serije SARY i SARB koji su tehnički identični, i koji se razlikuju samo u ciferu i kazaljkama, i svakako da bilo koji od njih, zavisno od ukusa, zavredjuje paznju. Sat koji se ne nosi svaki dan (zasto onda pucati previse para na njega )

    Hvala svima koji su čitali, hvala na pozitivnim komentarima

  10. #20
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Seiko Presage SRP115J

    Da napomenem, ono što sam rekao nije nikakva bitna zamerka, ali jednostavno mojim očima više prija tehničko pismo.
    Inače sve ostalo na satu je potpun pogodak.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •